SF-130 Silver Paste sietspiedi un jāpiemēro elektrisko kontaktu, membrānas slēdzis, tastatūras, RPK valdes

SF-130 Silver Paste sietspiedi un jāpiemēro elektrisko kontaktu, membrānas slēdzis, tastatūras, RPK valdes

ETEB tehnoloģija, kas ir viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā, kas tagad nes jums kvalitatīvu un uzticamu SF-130 sudraba pastas sietspiedi un piemēro elektrisko kontaktu, membrānas slēdzis, tastatūru, RPK valdes. Laipni lūdzam iegādāties kvalitatīvu beztaras produktus ar mums un pielāgotu pasūtījumu ...

Produkta detaļas

ETEB tehnoloģija, kas ir viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā, kas tagad nes jums kvalitatīvu un uzticamu SF-130 sudraba pastas sietspiedi un piemēro elektrisko kontaktu, membrānas slēdzis, tastatūru, RPK valdes. Laipni lūdzam iegādāties kvalitatīvu beztaras produktus ar mums un pielāgotus pasūtījumi ir arī apsveicams.

viskozitāte

zems materiāla slāņa pretestība


SF-130 ir zemas temperatūras nostiprināja sudraba pastas, kas paredzētas membrance slēdži.

Tā caur pieņemšanas sudraba, izvēloties lielmolekulāru polimērs, šķīdinātājs un piedevas, modifikācija pētījums, atrisināta therelation starp augstu adhēziju filmu un žāvēšanu, un problēmu starp sasmalcināšanas plānslāņa un maiņu plēves formu.

Šis produkts ir iezīmes zemu heat-žāvēšanas temperatūras (130 ° C), short-žūšanas laiks (20 ~ 30min), zemas pretestības, labu adhēziju, superior nodilumizturību un creasability.


Tipiski Pielietojums:


Membrānas slēdži Printed Antenas Elastīgs shēmām dēļi RFI ShieldingTipiski Properties

 


sniegums

Substrāts

PET vai PI plēve

Ekrāna Mesh

200 ~ 300 poliestera / nerūsējošais tērauds ekrāns

karstumizturība

85 ° C, 500h, R <10%

mitrumizturība

65 ° C, 95% RH, 500h, R <10%

Konservēšana

120 ° C @ 120s tunelis Infrared Krāsns + 130 ° C @ 30 min

Viskozitāte: (Brookfield DV2T LV4, 10 rpm, 25 ° C).

10000-25000cps

plēves pretestību

≤16mΩ / kv / mil

pieķeršanās

nē lobīšanās (3M600 adhesive tape * 60s, 135 grādu leņķī, 10cn / s)

cietība

≥2H (45 grādu leņķī, push uznests virsmas ar zīmuli ar no 2kg spēkā)

Siltuma / Cycle pretestība

RC in pretestību-10% (- 20 ° C-80 ° C, 30 min / cikls) 100cycles

elastīgums

R / R <300% (vadošais stieple 0.6mm * 1000mm, saliekt 2kg * 1min * 10times)

Tests Elastība

PET plēvei (100μm), kā rezultātā stieples 0.6 * 1000mm, liektas par 4 reizes, infolding / 2kg, out-locīšanas / 2kg, 1min / ciklā, testa RC pretestības pēc 10 cikliemPaziņojums par lietošanu un uzglabāšanu

1. Piesardzības pasākumi: Šis produkts satur organiskos šķīdinātājus. Kaitīgs norijot ieelpojot vai uzsūcas caur ādu. Rūpīgi nomazgājiet pēc apstrādes. Izvairīties no saskares ar ādu, acīm un apģērbu. Uzglabāt cieši aizvērtas, kad to nelieto. Izmantot ar atbilstošu ventilāciju. Izvairīties ieelpot tvaikus. (Skatīt ETEB materiāla drošības datu lapu par pašreizējo drošības un pirmās palīdzības sniegšanas instrukcijas.)

2. Šis produkts tiek piegādāts gatavs lietošanai, un līdz ar to nav nepieciešama atšķaidīšana, lai gan tas var atšķaidīt ar mazāk nekā 2%, ja vēlams, pārāk daudz plānāks skars tieši veiktspēju paste.

3. drukāšanas līnijas biezums ir virs 3μm, vai radīt pastas nestabilitāti.

4. Uzglabāt pie 4 ~ 25 ° C derīguma termiņu šim produktam ir 6 mēneši no dienas, kad kvalifikācijas ar oriģinālo zīmogu. Sargāt no sasalšanas.

 

PIEZĪME: Produkta specifikācijā nebūs stāvēt testa veikšanai partijas pastas, faktiskais pārbaudīts rezultāts ielīmēt partijas perfomance tiek uzskatīta par oriģinālu. Ja īpašu prasību, lūdzu, sazinieties ar ETEB Pārdošanas un mārketinga nodaļa.
Pāri:Izmērs kontrolētā sintēzes 4Nm zelta (Au) nanodaļiņu Unikālo Optoelektroniskās Properties, piemērots bioloģiskajai fotoelementiem, Sensorās Zondes, Terapeitiskās pārstāvji, Drug Delivery bioloģiskos un medicīniskos nolūkos, Elektronisko vadītājiem un Catalysis Nākamo:3 NM Palladium nanodaļiņu Low Konservēšana temperatūra, ko izmanto ūdeņraža sensoram vai katalīzes

Izmeklēšana