3 NM Palladium nanodaļiņu Low Konservēšana temperatūra, ko izmanto ūdeņraža sensoram vai katalīzes

3 NM Palladium nanodaļiņu Low Konservēšana temperatūra, ko izmanto ūdeņraža sensoram vai katalīzes

3 NM Palladium nanodaļiņu

Produkta detaļas

ETEB tehnoloģija, kas ir viens no vadošajiem ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā, kas tagad nes Jums kvalitatīvu un uzticamu 3 NM pallādijs nanodaļiņu zemu sacietēšanas temperatūru, izmanto ūdeņraža sensoriem vai katalizators. Laipni lūdzam iegādāties kvalitatīvu beztaras produktus ar mums un pielāgotus pasūtījumi ir arī apsveicams.


Daļiņu izmērs: 3 NM
Konservēšana Temperatūra: Mazāk nekā 250 ℃


Applied elektronisko pastas, ūdeņraža sensoru un katalīzi.


Piemēram, automobiļu ražotāji izmanto pallādija kā katalizators katalizatora savā automašīnā, lai gaisa piesārņojošo molekulas no jūsu automašīnas izplūdes mazāk kaitīgs. Izmantojot nanodaļiņas pallādija palielina virsmas laukumu un procentuālo platīna atomiem, kas pieejami saskarē ar iesaistītas reakcijā molekulu. Tas ļauj aizmukt ar mazāku daudzumu pallādija.

Palladium nanodaļiņas ir izrādījušās efektīvas katalizatori dažādas ķīmiskās reakcijas. Piemēram, palādija nanodaļiņas var samazināt platīna, kas ir jāizmanto kā katalizators degvielas šūnās. Palladium maksā aptuveni pusi no to, kas platīna izmaksas, kas varētu palīdzēt samazināt izmaksas degvielas šūnām.

Pētnieki ir atklājuši arī to, ka, izmantojot palādija nanodaļiņas var uzlabot veiktspēju katalizators. Testos, viņi konstatēja, ka degvielas šūnas, izmantojot katalizatoru, kas ar šiem nanodaļiņām radīts 12 reizes vairāk strāvas nekā vienā ir katalizatoru izmantojot tīru platīna. Degvielas šūnas ir arī ilga desmit reizes ilgāks.

Palladium var arī uzlabot dzelzs nanodaļiņu izmanto, lai attīrītu organiskos piesārņotājus gruntsūdeņos. Pievienojot palādiju uz dzelzs nanodaļiņu ļauj viņiem, lai veicinātu vairāk elektroni reakcijas, palielinot ātrumu, hlorēto ogļūdeņražu, piemēram, TCE ir degradēta.


Daļiņu izmērs: 3 NM
Konservēšana Temperatūra: Mazāk nekā 250 ℃


Applied elektronisko pastas, ūdeņraža sensoru un katalīzi.


Pāri:SF-130 Silver Paste sietspiedi un jāpiemēro elektrisko kontaktu, membrānas slēdzis, tastatūras, RPK valdes Nākamo:Rūpnīcas tiešās piegādes lielisks dispersijas agregāciju 20-30nm augstas tīrības 99.0 % sudraba Nanoflake dispersijas

Izmeklēšana