VW New Vējstiklu atstaro siltumu, atkausē ledus bez kvēlspuldzes vadiem

- Mar 01, 2017 -

Jūs varētu domāt, vējstikls tehnoloģija nav lecekts pētniecībai, bet Volkswagen tikai izplatīja jaunu vējstiklu veidu, kas risina dažus ļoti kopīgus jautājumus.


Volkswagen "klimats priekšējais stikls" nav prom ar redzamiem sildelementi kas uzkarsētā vējstikla. Tā vietā, lai tur kārtiņu no elektrību vadošiem sudraba iekšpusē laminēta stikla. Ne vairāk kā 400-500 vati iet cauri slāni, palīdzot izkausēt ledu. Ir arī papildu pavedieni zem vējstikla tīrītāju, lai apturētu tās no sasalšanas uz stikla.

volkswagen-klimata windscreen.jpg

Ieguvumi pārsniedz ziemā. Ka kārtiņu sudraba, bet neredzams iemītniekiem, darbojas kā pasīvo siltuma vairogs, samazinot siltuma daudzumu, kas var iekļūt salonā, kad saule spīd. Volkswagen uzskata, ka tā var samazināt iekšējo temperatūru līdz 15 grādiem vairāk nekā tradicionālās stikla.

Šī sistēma ir nedaudz vairāk elegants nekā parastās apsildāmās aizsargstikli jūs sastopaties, kas iezīme plānas kvēldiega vadi. Šie vadi ir lielā mērā neredzams, bet ar dažiem nosacījumiem, tie kļūst diezgan skaidrs un nedaudz kaitinošas. Vairums Jaguar Land Rover transportlīdzekļiem ir šāda veida vējstikla.

Nešķiet, ka šī tehnoloģija nāk uz ASV diezgan yet. Tas sāk kā iespēju vairākiem Volkswagen Euro-tirgus transportlīdzekļiem, tai skaitā Golf , Golf Sportsvan, Tiguan , Sharan, Passat un Passat Variant. Cenas sākot no 340 eiro, kas pārveido līdz aptuveni 365 $ brīdī rakstiski.Pāri:Clariant klajā Nano Silver Vadītspējīgs Ink Nākamo:Elektroķīmiski Sagatavots Silver Nanoflakes Un nanovadi