Tintes druka izmantojot veidot ķēdes viedo elastīgas hibrīdiem

- Mar 27, 2017 -

Barselonas universitātes pētnieki ir izstrādājuši līmēšanas tehnika veidot viedo elastīgas hibrīdiem ķēdēm, izmantojot tintes printeris ar sudraba nanodaļiņas tinti.

Nepieciešamību ātri vēl uzticami un lēti procesu attīstības shēmām, kas arī palīdz samazināt ietekmi uz vidi, standarta izgatavošanas procesus bija līmēšanas tehnika attīstības pamats. Pētnieki izvēlējās nanodaļiņas sudraba tinti, jo tā ir plaši pieejamas un viegli pavairot vērā stabilu tintes. Savukārt sudraba pati par sevi nav lēts, summa, kas izmantota šajā procesā bija pietiekami zems, lai saglabātu izmaksas par tehniku uz leju, pētnieki teikt.

Projekta mērķis bija izmantot to pašu aprīkojumu, vienlaikus uzlabojot standarta silīcija balstītas ražošanas veiktspēju, lietojot tintes izdrukas Circuitry shēmas un mikroshēmas galvojumu. andquot; Mēs izstrādājām vairākus elektronikas ķēdēm ar tintes izdrukas, un daudzas reizes mums nācās ievietot virsmas montētas ierīces (SMD) mikroshēmas, lai sasniegtu mērķus,"saka Javier Arres Barselonas Universitātes pētniecības komandas loceklis. "Mūsu pieeja bija izmantot vienu un to pašu mašīnu galvojumu, kas tika izmantota iespiedshēmas".

Kā viņi to darīja

Līmēšanas tehnika, sudraba tintes pilienu tika noguldīti tuvu pārklāšanās zonu starp SMD ierīces spilventiņi un drukātos grunts vadošs ceļi. Tinte tad plūda caur saskarni ar capillarity. Tas strādāja kā sūklis, kā maza tukšumu absorbē šķidrumu, ļaujot šķidruma jāsastāda no virsmas.

Sudraba nanodaļiņu (AgNP) tinte ir augsta elektrovadītspēja pēc termiskā procesa ļoti zemā temperatūrā, un pētnieki varēja veidot lielu elektrisko vadošs starpsavienojumu procesa laikā. Pētnieki varēja izveidot iecirkņa viedo elastīgas hibrīdiem uz papīra, ja tas atšķiras SMDs kur samontējis AgNP tinti.

Attīstība varētu ietekmēt turpmākos pieteikumus. "Mēs uzskatām, ka mūsu darbu uzlabot esošos RF [radiofrekvenču] tagus, palielināt un veicinātu viedo iepakojuma, uzlabotu valkājamas elektronika, elastīgu elektronika, papīra elektroniku … mūsu rezultātus padara mūs pārliecināt, ka viss ir iespējams," saka Arrese.


Pāri:Studentus iepazīstinātu ar to zinātne prasmes Nākamo:Cambrios, lai paātrinātu sudraba Nanowire pieņemšanu visā pasaulē ar CAM Ķīna izveidi