Izmantojot Tintes Ar sudraba nanodaļiņu Piedāvājumi spējas New cietās un elastīgās Hybrid Circuitry

- Mar 20, 2017 -

Šodien elektronikā ir divas galvenās pieejas celtniecības ķēdēm: Stingrais vienu (silīcija shēmas) un jauno, pievilcīgākas, elastīga, pamatojoties uz papīra un polimēru substrātu, ko var apvienot ar 3-D drukāšana. Līdz šim, mikroshēmas tiek izmantoti, lai sasniegtu drošu un augstas elektrisko veiktspēju, kas nepieciešama sarežģītu specializētas funkcijas. Tomēr augstākās sarežģītības sistēmām, piemēram, datoru vai mobilo telefonu, mikroshēmas ir sajaukta kopā. Komanda Spānijas Universitātes pētnieki Barselonas ir parādījuši jaunu līmēšanas tehniku šādām mikroshēmām, ko sauc SMD vai virsmas uzstādīts ierīces, kas izmanto tintes printeri ar tinti, kas ietver sudraba nanodaļiņas.Tehnika, aprakstīts šonedēļ žurnālā Lietišķās fizikas, no AIP Publishing, tika izstrādāta, reaģējot uz rūpniecisko nepieciešamību ātru, uzticamu un vienkāršu ražošanas procesā, un ar acīm, lai samazinātu ietekmi uz vidi standarta ražošanas procesiem. Nanodaļiņas sudraba tintes tinti tika izvēlēti, jo to rūpnieciskās pieejamības. Sudraba ir viegli pavairot kā nanodaļiņu stabilā tinti, kas var viegli aglomerē. Lai gan sudrabs nav lēts, tad am ount lietots bija tik niecīga, ka izmaksas tika turētas zemas.

Izaicinājums pētniecības komanda bija "darīt visu ar to pašu iekārtu," saskaņā ar Javier Arrese, loceklis pētniecības komanda, uzlabojot vai apstiprina sniegumu standarta ražošanas, izmantojot tintes drukas tehnoloģiju, lai shēmas un galvojumu mikroshēmas.

"Mēs izstrādājām vairākas elektronikas ķēdēm ar iesējuma, un daudzas reizes mums bija ievietotu SMD mikroshēmu sasniegt mērķus," Arrese teica. "Mūsu pieeja bija izmantot to pašu mašīnu, līmēšanai, kas tika izmantota iespiedshēmas."

Lielākais izaicinājums bija iegūt augstu elektrovadītspēju vērtības visiem SMD izmēra ģimenēm. Lai to izdarītu, komanda ierosināja, izmantojot sudraba tinti, drukāts ar tintes kā montāža / lodēšanas risinājumu. Sudraba tintes pilieni noguldīšanas tuvu pārklāšanās zonā starp SMD ierīces spilventiņi un drukātiem grunts vadošiem ceļiem, ar tinte plūst caur interfeisu kapilaritātes. Šī parādība darbojas daudz kā sūklis: Mazie tukšumu par sūkļveida GE struktūras absorbē šķidrumu, kas ļauj šķidruma jāsastāda no virsmas uz sūkli. Šajā gadījumā, plānas interfeiss darbojas kā mazo tukšumus sūkli.

Ar izmantojot virszemes enerģijas esošo nanomērogā, sudraba nanodaļiņu (AgNP) tintes nodrošina augstu elektrovadītspēju pēc termiskās procesā ļoti zemā temperatūrā, un līdz ar to var panākt augstu elektrisko vadoša starpsavienojumu. Izmantojot šo piedāvāto metodi, inteliģents elastīga hibrīds ķēde tika demonstrēta uz papīra, kur dažādi SMDs tika samontēti ar AgNP tinti, demonstrējot metodi uzticamību un iespējamību.

"Tur bija daudz pārsteigumu mūsu pētījumā. Viens no tiem bija, cik labi sajaukta SMD mikroshēmas bija iepriekšējās tintes iespiedshēmas izmantojot mūsu jauno metodi, salīdzinot ar pašreizējo standarta tehnoloģiju," Arrese teica.

Pieteikumus un ietekme šajā darbā varētu būt tālejošas.

"Mēs uzskatām, ka mūsu darbs uzlabos esošo RF [radiofrekvenču] tagus, palielināt un veicināt gudru iepakojumu, uzlabot valkājamas elektronika, elastīgu elektronika, papīra elektronikas ... mūsu rezultāti liek mums domāt, ka viss ir iespējams," Arrese teica.


Pāri:Teen izgudro Dip saglabāt baktērijas Away Nākamo:Sadarbība On Printed Electronics izpētes un pielietošanas