Vadošiem Tintes un ielīmēt Business: viss mainās

- Feb 20, 2017 -

Viss mainās vadošiem iespiedkrāsu un ielīmēt Biznesa s. IDTechEx e stimates ka viņš vadošs tintes un pastas tirgus sasniegs gandrīz $ 1700000000 2026 faktiskajās metāla cenas. Micro izmēra sudraba vadošs pastas būs dominēt tirgū, kontrolējot gandrīz visu tirgu 2016. gadā.
 
Sudraba nanodaļiņas būs, tomēr, kļūst arvien konkurētspējīgāka, konstatējot lietošanai vairākās topošajiem pieteikumus nozarēm kļūt par $ 80.000.000 tirgus 2026. gadā Vara paliks salīdzinoši nenobriedis tehnoloģija, bet panāks ierobežoti panākumi kā jaunas konservēšanas sistēmas ir uzstādītas, lai atvērtu durvis uz vara tintes pārdošanu.
 
Saules paneļu nozare būs 1.5k ton tirgus 2016. gadā par screenprinted firing tipa vadošiem pastas. Pie paste līmenī, jauna grupa piegādātāju drīz nāks dominēt šo uzņēmumu, tajā pulvera līmenī, lietotājiem liks caur vairāk daudzveidīgu piegādātāju bāzi.
 
Skārienekrāns mala elektrods tirgus turpinās samazināties. Linewidth-over-spacing (L / S) ir samazinājies līdz 20/20, spiežot Screenprinting ar standarta PTFs ārpus tās robežām un atver durvis photocurable pastas. Kodināšanas balstītas metodes atradīsiet papildu iespējas, jo korpuss ir vēl vairāk ierobežoja kamēr standarta PTFs patur kādu daļu no zemu izmaksu beigām tirgū.
 
Sensori, piemēram, automašīnu aizņemšanas sensoriem, iespiesti piezoresistive sensori un daži versijas glikozes sensori paliks ievērojamu tirgus nišu par vadošiem pastas, tāpat kā autorūpniecības nozari ar savu jaukto grupēšanu stagnējošu tradicionālo un straujas izaugsmes jaunās lietojumprogrammas. HF un UHF RFID antena tirgos pieaugs, bet redzēs relatīvā tirgus daļa tintes veidu pārveidot nākamajā desmitgadē.
 
3D antenas, izmantojot aerosola drukāšana turpināsies iegūt vilci. Šī pieeja sacentīsies ar galvu ar MID (molded starpsavienojumu ierīces) metodes un kļūs par būtisku spēlētāju patērētāju elektronikas tirgū. Metāla sietu kā ITO alternatīva būs lēni soļus spīti izskata konsolidācijas periodā TCF nozarē, radot pieprasījumu pēc sudraba nanodaļiņu izmanto iepildīšanas vai drukāšanas krunciņas.
 
Jauni tirgi radīsies un radīt jaunas prasības. In-pelējuma elektronika būs pieprasījums, tintes, kas var izstiepties un izdzīvot termoformēšanas / formēšanas process. Elektroniskās tekstila prasīs tintes, kas ir patiesi elastīgus un izturēt atkārtoti mazgājot ciklus. 3D iespiesti elektronikas un galddatoru PCB printeri būs nepieciešams augstas vadītspējas un zemas temperatūras tintes atvērt plašas jaunas prototipēšana iespējas 3D printeri un ķēdes dizaineriem. Visi šie tirgi ir gatavs ātras izaugsmes nosacījumu tehnoloģisko inovāciju var apmierināt tirgus pull.
 
Ņemiet vērā, ka tintes pārdošanas cenas ir samazinājušās, jo kritumu neapstrādātu metālu cenām, bet arī spiesti starpības, kā rezultātā samazinās mūsu ieņēmumu prognozes.
 
" Conductive Ink Markets 2017-2027: prognozes, tehnoloģijas, spēlētāji ," I DTechEx jaunākais ziņojums par vadošām tintes un pasta tirgū, nodrošina visaptverošu priekšstatu par vadošiem tintes un pasta tirgū, sniedzot detalizētu 10 gadu tirgus prognozes segmentēti pēc pieteikuma un materiāla veida, kā arī detalizētu analīzi par vismaz 17 esošo un topošo pielietojuma jomās.


IDTechEx gidi stratēģiskus biznesa lēmumus ar savām pētniecības un notikumu pakalpojumiem, palīdzot jums peļņu no jaunajām tehnoloģijām. IDTechEx nodrošina neatkarīgu pētījumu, biznesa informācijas un konsultācijas uzņēmumiem visā vērtību ķēdē, balstoties uz galvenajām pētniecības darbībām un metodoloģijas, kas sniedz datus, uzņēmumu vadītājus, stratēģiem un jauno tehnoloģiju skautiem meklēja, lai palīdzētu saviem biznesa lēmumus. Interesenti var uzzināt vairāk par www.IDTechEx.com, un apspriest savas vajadzības, var sazināties IDTechEx pie research@IDTechEx.com.
 

Pāri:Elektroķīmiski Sagatavots Silver Nanoflakes Un nanovadi Nākamo:TMDC Nanoflakes Padara tips Fotosintēzes Solar Cell