Studentus iepazīstinātu ar to zinātne prasmes

- Mar 24, 2017 -

Great Falls College GUI bija iesaiņotas otrdienas rītā kā Montana reģionā II zinātnes un inženierijas godīgu sākta.

Studentu atzīmju sešus līdz 12 no ledāja, Toole, Liberty, Teton, Pondera, kaskādes un Judīte baseina novados iesaiņotas gaiteņiem skolas ar savu projektu dēļi un prototipi. Bija pārstāvētas astoņpadsmit skolās un vairākas skolēnu mājās.

Vairāk nekā 150 tiesnešu aizklīda kolēģijas quizzing 308 vidusskolā skolēniem un 44 vidusskolas skolēni no hipotēzes slēgšanu un viss starp.

Centerville septītais greiders Cade Hutchins lepni parādīja viņa viesuļvētra caurules, neskatoties uz to, ka viņa hipotēze, ka karstā ūdens varētu ceļot caur viesuļvētra ātrāk nekā aukstā ūdenī, izrādījās nepareizs.

"Es domāju, jo karstā molekulas pārvietojas ātrāk ūdenī, tas būtu ātrāk," teica Cade. "Es secināju, ka auksto molekulu ciešāk zēla, tā ūdens bija blīvāka un tas nogrimis. Tas ir tāpat kā karstu un aukstu gaisu vai okeāna straumes."

Cade izstrādāts savu projektu ar 32 unces soda divas pudeles un sarkana, plastmasas pudeles savienotāju.

Cade tiek izmantota, lai MacGyvering materiālus kopā no savas pieredzes ar Centerville ir NASA projektu. Viņš palīdz izveidot skafandrs, kas var izturēt telpas vakuumu.

"Es domāju, kad izaugšu liela, es gribu būt inženieris."

B9326689574Z.1_20170314201824_000_GHVHNURQT.1-0.jpg

Leanne Frost, vispārējās izglītības, uzņēmējdarbības, tehnoloģiju un pārsūtīšanas rajons pie Great Falls College GUI, direktors teica, šī pasākuma mērķis ir apgabalu studentus satraucas par zinātnes un tehnikas jomās.

"Šī ir lieliska iespēja studentiem visu vecumu dižoties viņu entuziasmu par zinātni," teica sals.

Augšstāvā, Simms junioru Avery Harris stāvēja pie viņas saplākšņa projekta valdes ilustrē labākais veids, kā tīrīt medicīnisko ierīču pacientiem ar cistisko fibrozi. Avery vērsās viņas projekts ar sentimentāla arestu.

Everija vectēvs paļāvās uz medicīnas iekārtām, bet bieži tīrīt to, tikai skalojot to un pēc tam atstājot to. Avery iedomāties šī metode bija neefektīva pie staving pie baktēriju augšanu.

Eiverijs sāka strādāt koledžā ar ārstu, kuras meita ir cistisko fibrozi. Viņa tika iesniegts izaicinājums: vai viņa varētu secināt, kāda tīrīšanas metode ir visefektīvākais pacientiem ir atkarīga no medicīnas iekārtu?

Avery izmanto trīs dažādu veidu baktēriju viņas eksperimentu: e. coli, staph un pseudomonas aeruginosa. "Es gan tā vārīšanās būtu visefektīvākā," viņa teica. "Tas izrādījās taisnība, bet lielākā daļa medicīnas iekārtas ir izgatavots no plastmasas, un var tikai vāra piecas minūtes, pirms tā sāk kust."

Viņa arī eksperimentēja ar zelta un sudraba nanodaļiņas, redzēt, ja viņi varētu novērst izaugsmi. Viņa secināja, ka tas bija darbs ar dažām baktērijām, bet neapturēja tos visus.

Daudzi studenti iegulda tik daudz laika iesniegt savus projektus, kā viņi veic eksperimentus. Dēļi no visas formas, izmēriem un krāsām ilustrēt savas metodes un atzinumi ar tekstu, fotogrāfijas un kartes.

Amanda Nix, Sunburst, 7-12 zinātnes skolotāja teica, ka šī pieredze ir ļoti svarīgi, lai skolēni.

"Tas ir starppriekšmetu," Nix teica. "Viņi rakstiski, pētot, iepazīstinot un mācīties jaunas datorprogrammas zinātnei."

Sunburst studentu strādāja pie saviem projektiem gandrīz vienīgi laikā skolā, lai nodrošinātu katram studentam bija vienlīdz lielu laiku un pieeju, lai pabeigtu savu eksperimentu.

B9326689574Z.1_20170314201824_000_G8VHNUROH.1-0.jpg

"Tas viss ir darīts skolā, lai viņi var atbalstīt viena otru un ir skolotāji," Nix teica. "Tā līmeņos konkurences apstākļus visiem studentiem, kas varētu būt atbalsta mājās."

Visas zinātnes patieso piegāžu Sunburst studenti iesniedza vietējo sponsoru.

Vidusskolas daļu science Fair ir sankcionējusi Intel Starptautiskā zinātnes un inženierijas Fair. Top projektiem no vidusskolas pakāpes būs tiesīgi piedalīties valsts ISEF notikums Los Angeles maijā.

Balvas tika iepazīstināti ar Bob Kelly mērs.

Zinātni fair turpinās ceturtdien, 16. martā pamatskolas skolēniem. Tā sākas 8:30 a.m. un darboties līdz 2 p.m. Great Falls College MSU STEM klubs būs izklaidēt skatītājus ar dažām zinātnes eksperimentiem pie 11:15 a.m. Tad pulksten 13.00 sākas apbalvošanas ceremonija




Pāri:Katalītiskā Stikla Padara Metal Recycling Easy Nākamo:Tintes druka izmantojot veidot ķēdes viedo elastīgas hibrīdiem