Sudraba nitrāta kaitējumu cilvēka ķermenī

- Oct 24, 2017 -

Sudraba nitrāts ir neizteiksmīgs kristāla, kas šķīst ūdenī. Tīra sudraba nitrāts ir stabils pret gaismu, bet sakarā ar vispārējo produktu tīrība nav pietiekami, tās šķīdumu un nepārtrauktu bieži glabājas brūns reaktīvu pudeles. Fotoaparatūra emulsiju, silver, spogulis, drukāšanai, medicīna krāsošana matu, testa hlorīds, bromīds un jodīdu u.c., izmantots arī elektronikas nozarē.

Analītiskā ķīmija izgulsnēšanai hlorīda joni darba standarta sudraba nitrāta nātrija hlorīda šķīdumu kalibrēšanā. Neorganiskie nozares ražošanai citām sudraba sāļus. Elektronikas nozarē izmanto ražošanā vadošs adhezīvus, jaunu gāzes attīrītāji, A8x molekulārie sieti, apsudrabots un cimdotā cimdi. Foto nozares filmu, rentgena filmu un fotofilmas un citu foto materiālu izgatavošanai. Elektrogalvanizācijas nozare izmanto sudraba apšuvuma, elektroniskie komponenti un citi rokdarbi un tiek izmantots arī kā apsudrabotas materiāla spoguļi un thermoses. Bateriju ražošanas nozare izmanto, lai izveidotu sudraba-cinka baterijas. Medicīnā izmanto kā fungicīdu, korozijas aģents. Japāņu ķīmiskajā rūpniecībā par matu krāsošanas un tā tālāk. Analītiskā ķīmija tiek izmantots, lai noteiktu, hlors, broms, jods cianīda un tiocianāta.

Bez cianīdu silver, piemēram thio sērskābes sudraba apšuvums, apšuvuma, sudraba, sudraba sudraba imīdu disulfīda sudraba, sudraba sulfosalic sudraba un citiem galvenā sāls. Ir sudraba jonu avots. Sudraba nitrāta saturu sudraba apšuvuma šķīduma vadītspēja, izkliedes un nokrišņu likmes ir noteiktas ietekme. Vispārējās deva ir 25-50g/L.

Sudraba nitrāta šķīdums var samazināt organisko reductant aldehīdi un cukuru. Tātad tas ir reaģenta pārbaudīt aldehīdi un cukuru. Izmanto arī, lai noteiktu hlorīda jonu noteikšana mangāna katalizators, galvanotehnikā, fotogrāfija, porcelāna krāsošana.

Kas ir sudraba nitrāta bīstamību cilvēka ķermeni?

Galvenokārt sudraba jonu ir smagie metāli, būs saindēta, rokās būs balts, galvenokārt smago metālu, kas izraisa proteīnu denaturācija.

Sudraba nitrāts ir neizteiksmīgs kristāla, kas šķīst ūdenī. Tīra sudraba nitrāts ir stabils pret gaismu, bet sakarā ar vispārējo produktu tīrība nav pietiekami, tās šķīdumu un nepārtrauktu bieži glabājas brūns reaktīvu pudeles. Fotoaparatūra emulsiju, silver, spogulis, drukāšanai, medicīna krāsošana matu, testa hlorīds, bromīds un jodīdu u.c., izmantots arī elektronikas nozarē.

Sudraba nitrāta attiecībā uz organisko vielu pelēks melna, sadalīšanās sudraba. Tīra sudraba nitrāts ir stabils pret gaismu, bet sakarā ar vispārējo produktu tīrība nav pietiekami, tās šķīdumu un nepārtrauktu bieži glabājas brūns reaktīvu pudeles. Sudraba nitrāta silda 440 ° c sadalās stājas sudraba, slāpekļa, skābekļa un slāpekļa dioksīdu. Šķīdumu un etanola šķīduma eliksīrs neitrālu reakciju sudraba nitrāta ar virkni reaģentu nokrišņu reakcija vai koordinācijas reakciju. Piemēram, ar sērūdeņradi reakciju, veidojas melnas sudraba sulfīda Ag2S atmosfēras nokrišņi; ar kālija hromāts reakciju, veidojas sarkanīgi brūns sudraba hromāta Ag2CrO4 atmosfēras nokrišņi; ar nātrija ūdeņraža fosfāts reakciju veidošanos sudraba dzelteno fosfātu Ag3PO4 atmosfēras nokrišņi; reakcija ar halogēna joniem, veidot sudraba halogenīdu AgX nogulsnes. Bet arī ar sārmu, brūni melnas sudraba oksīda Ag2O nokrišņi; veidošanos lomu ar oksalāta lomu jonu veido baltais izgulsnēšanas oksalāta sudraba Ag2C2O4. Sudraba nitrāts var reaģēt ar NH3, KN-, SCN - un tā tālāk veidot dažādus koordinācijas joniem.

lietošana:

Analītiskā ķīmija izgulsnēšanai hlorīda joni darba standarta sudraba nitrāta nātrija hlorīda šķīdumu kalibrēšanā. Neorganiskie nozares ražošanai citām sudraba sāļus. Elektronikas nozarē izmanto ražošanā vadošs adhezīvus, jaunu gāzes attīrītāji, A8x molekulārie sieti, apsudrabots un cimdotā cimdi. Foto nozares filmu, rentgena filmu un fotofilmas un citu foto materiālu izgatavošanai. Elektrogalvanizācijas nozare izmanto sudraba apšuvuma, elektroniskie komponenti un citi rokdarbi un tiek izmantots arī kā apsudrabotas materiāla spoguļi un thermoses.


Pāri:Neorganisko barības apraksts Nākamo:Sudraba nanodaļiņu vides drošība