Sudraba nitrāts pastiprina ventilāciju

- Aug 08, 2017 -

Bezkrāsains, garšīgs caurspīdīgs kristāls vai balts kristāls, rūgta garša. Sudraba nitrāta blīvums: 4,35, kušanas temperatūra 212 ℃, viršanas temperatūra: 440 ℃. Attēliem, spoguļiem, sudraba nitrāta sudraba pārklājumiem, slēptiem un neizdzēšamiem tintes, krāsošanas, porcelāna, krāsošanas, ortogrāfijas ziloņkaula un ķīmiskās analīzes

Svarīgi reaģenti, kas medicīniski tiek izmantoti kā pretvīrusu, savelkošie, sudraba nitrāta jaundzimušo acs iekaisums. Pretaizēšanās un veterinārā ārstēšana brūcēm un vietējiem iekaisumiem.

Pārbaudes ar dzīvniekiem var izraisīt hemolītisku anēmiju un plaušu tūsku, atkārtotas nelielas sudraba injekciju devas, var izraisīt anēmiju, kaulu smadzeņu hiperplāziju, audu orgānus, sudraba kompozīciju, sudraba nitrātu, jo īpaši nieru glomerulozes substrāta sudraba mieru, var izraisīt filmas sabiezēšanu.

Īslaicīga pārmērīga iedarbība uz ādas gļotādu ir stimulējoša un korozīvā iedarbībā, Silver Nitrātu uz elpošanas trakta bojājuma izpausme ir bronhīts, elpošanas trakta gļotādas sudraba mitrums, sudraba mitrums parādās konjunktīvas pirmajā, kļūdaini pēc sudraba nitrāts, sudraba nitrāts, gremošanas trakta gļotāda ir korozija.

Sudraba āda Mierīga, bieži rokas, apakšdelms un citas atklātās daļas, sudraba nitrāta, kurā ir pelēkas un brūnganas melnas plankumi, daži cilvēki parādās ķermeņa ādas sudraba, sudraba nitrāta sudraba mierīga maiņa bieži ilgstoša, nav viegli izbalināt, sudrabs Nitrātu iedarbība uz elpošanas sistēmu var izraisīt hronisku bronhītu.

Sudraba nitrāts ir spēcīgs oksidants ar ugunsbīstamību. Uguns ar ūdeni.

Gadījumā, ja ir gaišs, sudraba nitrāts līdzās organiskajai vielai, ja ir sērūdeņradis, neatkarīgi no tā, vai gaismas ir vai nav aptumšotas. Sadedzinot, to var sadalīt sudraba.

Pēc tam, kad sudraba nitrāts tiek nepareizi pasniegts, Silver Nitrate var ātri ieelpot koncentrētu sāls ūdeni un mazgāt kuņģi ar 2% hlorētu nātrija injekciju, lai veidotu sudraba hlorīda nogulsnes un citu simptomātisku ārstēšanu. Sudraba nitrāta āda un sudraba acu gļotāda, var izmantot nātrija tiosulfātu un dzelzs kālija cianīda maisījumu, vietējo intradermālu vai konjunktīvas injekciju ar sudraba nitrātu, ir noteikts efekts.

Lai novērstu sudraba nitrāta sadalīšanos, to var uzglabāt brūnās pudelēs vai gaismas necaurlaidīgos konteineros zemas temperatūras, ventilācijas, tālu bioloģiskās un viegli oksidētās vielās. Iekraušanas metode: (II) klase.

Sudraba nitrāts pieder spēcīgam oksidētājam, kodīgai vielai un vides piesārņojumam. Ar kādu organisku vai sēru, fosfora jauktu slīpēšanu, triecienu var sadedzināt vai eksplodēt; sudraba nitrāts ir kodīgs. Kad āda ir nokrāsota ar sudraba nitrāta šķīdumu, parādās melni plankumi, sudraba nitrāts, kas rodas melnā proteīna sudraba veidošanās dēļ.

Sudrabajai nitrātai ir noteikta toksicitāte ķermenī, kurai ir smaga korozija kuņģa-zarnu traktā, un pieaugušo letālā daudzums ir apmēram 10 grami. Sudraba nitrāta nepareiza lietošana var izraisīt smagas vēdera sāpes, sudraba nitrāta vemšanu, asinis un pat kuņģa-zarnu trakta perforāciju. var izraisīt ādas un acu apdegumus. Darba ņēmējiem, kuri ilgstoši ir pakļauti produktam, būs sistēmiska sudraba ķermeņa slimība. Sudraba nitrāta izpausmes ietver: plašu ādas pigmentāciju, pelēkas-zilas melnas vai vieglas šīfera krāsas, acu bojājumus, ko izraisa sudrabs acīs, sudraba nitrāta elpošanas sērskāle, ko izraisa hronisks bronhīts un tā tālāk.

Gaisa necaurlaidīga darbība, stiprina ventilāciju. Operatoram jālieto gumijas cimdi un aizsargbrilles, lai izvairītos no pilienu uz ādas.

Uzglabāt vēsā, vēdināmā vietā. Izvairies no uguns un siltuma. Izvairieties no gaismas. Sudraba nitrāta temperatūra nav lielāka par 30 ° C, relatīvais mitrums nepārsniedz 80%. Sudraba nitrāts. Iesaiņojumam jābūt noslēgtam, nevis mitrumam. vajadzētu būt ar viegli (var) degvielu, reducējošo aģentu, sārmu klasi, spirtus, pārtikas ķīmiskās vielas atsevišķu glabāšanu, izvairīties no jauktas uzglabāšanas.


Pāri:Sudraba nitrāta dispersija un nogulsnēšanās Nākamo:Sudraba nanomateriāla produktu īpašības