Sudraba nitrāta būtisku atšķirību

- Oct 25, 2017 -

In-situ sintēze sudraba nanodaļiņas un stiepes retināšanas vilnas tika veikta saskaņā ar nosacījumiem, kas tika pievienota neviena reductant. Šajā grāmatā funkcionālajā vilnas šķiedras galvenokārt izmanto, lai atjaunotu sudraba jonu sudraba nanodaļiņas, sudraba nitrāta un sintezēto nanodaļiņu mijiedarbība un olbaltumvielu ķēdes vilnas šķiedras var rasties. Saskaņā ar hipotēzi, kas ir izrādījusies ultravioletā starojuma redzamā starojuma absorbcijas spektri, sudraba nitrāta vēl viena iespēja ir vilnas olbaltumvielu molekulu ķēde ir crosslinked amino Diazotējošs reakcija amino par vilnas šķiedra. Temperatūra ilgums ļauj sudraba kodoli pilnīga augšanas olbaltumvielu ķēdes pietiekami radīt vairāk Starpķēdes protein ķēdē no vilnas šķiedra.

Pētnieki pēc nejaušības principa sadala pacientiem ar mutisku čūlas divās grupās, eksperimentālās grupas pacientiem tika ārstēti ar sudraba nitrāta cauterization sudraba nitrāta un kontroles grupā tika ārstēti ar placebo. Visas čūlas tika ārstēti ar koncentrāciju 10 % lidokaīna aktuāli anestēziju 5 minūtes pirms apstrādes.

Eksperimenta grupā sudraba nitrāta tamponu tika likts uz čūla virsmas līdz bojājumos kļuva balts. Vadības grupā, tukšu josla atrodas vienlaikus čūla virsmas. Visiem pacientiem pēc ārstēšanas, izskalot muti ar ūdeni uz 5 minūtēm. Sudraba nitrāta trešais ieraksts sāpes ar pirmo pakāpi un Septītās dienas pēc operācijas, salīdzināt lielumu čūla, izmērītu čūla septītajā dienā, sudraba nitrāta un laiku, kas vajadzīgs, lai dziedēt čūla.

Rezultāti parādīja, ka, lai gan vidējais sāpes rādītāji bija līdzīgs pirmsoperācijas divās grupās, tomēr nebija būtisku atšķirību starp eksperimentālās grupas un kontroles grupas uz pirmo dienu un septītā sāpes rezultāts. Septītajā dienā pēc operācijas, sudraba nitrāta 60 % pacientu, kas eksperimenta grupā bija čūlas dzīšana, un tikai 32 % no kontroles grupā bija čūlas dzīšana; vidējais laiks eksperimentālās grupas čūlas dzīšana bija 2,7 dienas, vidējā sadzīšana laika kontroles grupas čūla 5.5 dienas.

Pētījums parādīja, ka sudraba nitrāta aphthous čūla dedzināšana ir drošas un efektīvas un ātras ārstēšana režīms, var mazināt čūla sāpes, bet arī čūlas sadzīšanas laiku saīsināt.


Pāri:Sudraba nanodaļiņu mijiedarbība Nākamo:Sudraba nitrāta oksidējošas