Sudraba nitrāta oksidējošas

- Oct 17, 2017 -

Sudraba nitrāts ir galvenokārt izmanto ķīmisko produktu veida apsudrabotas, spogulis, druka, medicīnas un citu nozaru, sudraba nitrāta ir šķīstošā ūdens īpašības, tas ir bez krāsas, sudraba nitrāta augstas tīrības sudraba nitrāta gaismas reakcija ir relatīvi stabilas.

Ja hlorīda joni, broma joniem, joda jonu utt. Sudraba nitrāta reaģēs ražot nešķīst ūdenī nešķīstošās slāpekļskābes sudraba hlorīda (baltas nogulsnes), sudraba bromīda (gaiši dzeltenas nogulsnes), sudraba jodīds (dzeltenās nogulsnes) un tā tālāk. Tāpēc to bieži izmanto testa hlorīda joni pastāvēšanu.

Šķīst ētera un glicerīns, nedaudz šķīst bezūdens etanolu, gandrīz nešķīst koncentrētā slāpekļskābē. Tā ūdens šķīdums ir vāji skābs. Sudraba nitrāta šķīdums satur sudraba jonus liels skaits, tāpēc oksidācijas ir stiprāks, un tur ir dažas kodīgi, sudraba nitrāta medicīnas izmantošanu granulācijas Audi no korozijas hiperplāziju, atšķaidīt šķīdums acs infekcija FUNGICĪDI. Pēc kušanas, gaiši dzeltens šķidrums joprojām ir balta, pēc sacietēšanas.

Sudraba nitrāta pārvērtās sudraba organisko vielu stājoties pelēkas un melnas. Tīra sudraba nitrāts ir stabils gaismā, bet tās šķīdumu un cietvielu bieži tur pudeli brūns reaģenta sakarā ar vispārējo produktu tīrību. Sudraba nitrāta to sadala sudraba, slāpekli, sudraba nitrāta skābekļa un slāpekļa dioksīda, kad tiek sasildīta līdz 440 ℃. šķīdumu un etanola šķīdumā ir neitrāla reakcija uz lakmusa, ph ir aptuveni 6. Vārīšanās punkts 444 ℃ (sadalīšanās). Oksidētāji. Organisko vielu klātbūtnē redzams gaiši pelēka vai pelēki melnās. Sudraba nitrāts var reaģēt ar virkni reaģentus, lai izgulsnētu reakcijas vai koordinācijas reakcijas (sk. koordinācijas savienojumi). Piemēram, ar sērūdeņradi reakciju, veidojas melnas sudraba sulfīda nogulsnes ag2s; reakcija ar kālija hromāts, veidojas sarkanbrūns hroma skābe sudraba Ag2cro4 nokrišņi; reakcija ar Nātrija dihidrogēnfosfāts, veidojot dzeltenu sudraba fosfāts ag3po4 nogulsnes; reakcija ar halogēna joniem, sudraba nitrāta sudraba halogenīdu agx nogulšņu veidošanos. Var būt arī ar sārmu darbība, veidlapas brūna melna oksidēšanās sudraba ag2o nogulsnes un skābeņskābes saknes jonu rīcības formas balta sudraba skābeņskābe Ag2c2o4 nogulsnes utt. Sudraba nitrāts var reaģēt ar NH3, KN un scn-veidot dažādus koordinācijas joniem.

Analītiskā ķīmija tiek izmantota, lai izgulsnētu hlorīda joni, un sudraba nitrāta darba standartu izmanto kalibrētu nātrija hlorīda šķīdumu. Neorganiskie nozarē tiek lietoti, lai veiktu citas sudraba sāļus. Elektroniskā rūpniecība izmanto ražošanā vadošs adhezīvus, sudraba nitrāta jaunu gāzes attīrīšanas aģentiem, a8x molekulārie sieti, apsudrabots un dzīvot darba cimdi. Gaismjutīgais nozarēm tiek lietoti, lai pieņemtu foto materiāliem, piemēram, kino filmas, rentgena filmas foto un foto filmām. Galvanotehnikā, elektroniskie komponenti un citas amatniecības nozares apsudrabotas, bet arī liels skaits spoguļi un vakuumpudele žultspūslis sudraba materiāls. Bateriju ražošanas nozare pašlaik tiek izmantoti ražošanai sudraba cinka baterijas. Sudraba nitrāta medicīnā izmanto kā baktericīds un kodīgas aģents. Ikdienas ķīmiskajā rūpniecībā izmanto, izmantojot par izejvielu matu krāsošanas. Analītiskā ķīmija tiek izmantots, lai noteiktu, hlors, broms, jods cianīda un tiocianāta.


Pāri:Sudraba nitrāta būtisku atšķirību Nākamo:Sudraba nanodaļiņu citotoksiskas mehānisms