Sudraba nitrāta ārstēšanas

- Jul 31, 2017 -

Bezkrāsains, bezgaumīgs caurspīdīgu kristālu vai baltā kristāla, sudraba nitrāta rūgta garša. Blīvums: 4.35, kušanas temperatūra 212 ° C, vārīšanās punkts: 440 ° c. Used Photography, spoguļi, sudraba nitrāta sudraba pārklājumu, slēptā un pakāpeniskas izzušanas tintes, traipiem, porcelāna, krāsošana, kodināšanu ziloņkaula un ķīmiskās analīzes

Svarīga reaģentu, medicīniski antivīrusu aģentu, sudraba nitrāta astringents, jaundzimušo oftalmoloģijas profilaksei un izmanto veterinārijā izmantojamām brūces un vietējo pretiekaisuma ārstēšana.

Dzīvnieka testu var novest pie hemolytic anēmija un plaušu tūskas, sudraba nitrāta jāatkārto sudraba injekcijas nelielu devas, var izraisīt anēmiju, myeloproliferation, audu un organogenesis sudraba nitrāta īpaši glomerulāra pagrabā membrānas sudraba mierīga, vai novest pie pagraba membrānas sabiezējums.

Īstermiņa pārmērīga ādas kairinājumu un kodīga iedarbība uz elpošanas ceļiem, bronhīts,

Apvalka sudraba klusums, kopējo roku, apakšdelma un citi dekoratīvā daļa sudraba nitrāta rāda pelēkas un brūno melni plankumi, daži cilvēki parādās sistēmisku ādas sudraba klusums, sudraba nitrāta šo sudraba mierīgi pārmaiņas bieži vien ir ilgstošas un viegli pierimst, ietekmi uz elpošanas sistēmā var izraisīt hronisku bronhītu.

Sudraba nitrāts ir spēcīga oksidējošu aģentu un uguns riskam. Kad uguns deg.

Un organisko vielu līdzāspastāvēšanu ar gaiši melna, sudraba nitrāta ja sērūdeņradis, ar vai bez gaismas ir melnas kastes. Var būt sadala apkures un sudraba.

Sudraba nitrāta attiecībā uz organisko vielu pelēks melna, sudraba nitrāta sadalīšanās sudraba. Tīra sudraba nitrāts ir stabils pret gaismu, bet sakarā ar vispārējo produktu tīrība nav pietiekami, tās šķīdumu un nepārtrauktu bieži glabājas brūns reaktīvu pudeles. Sudraba nitrāta silda 440 ° c sadalās stājas sudraba, slāpekļa, skābekļa un slāpekļa dioksīdu. Ūdens šķīdumu un etanola šķīdumu bija neitrāla lakmusa un bija aptuveni 6 pH. Vārīšanās punkts 444 ° c (sadalās). Tur ir oksidēšanās. Sudraba nitrāta klātbūtnē bioloģiskās lauksaimniecības jautājums, redzēt gaismas kļūst pelēks vai pelēki melnas. Sudraba nitrāta reaģē ar sērijas Nokrišņi vai koordinācijas reaģenti (sk. koordinācijas savienojumi). Piemēram, ar sērūdeņradi reakciju, sudraba nitrāta veidojas melnas sudraba sulfīda Ag2S atmosfēras nokrišņi; ar kālija hromāts reakciju, veidojas sarkanīgi brūns sudraba hromāta Ag2CrO4 atmosfēras nokrišņi; ar dinātrija ūdeņraža fosfāts reakciju veidošanos sudraba dzelteno fosfātu Ag3PO4 atmosfēras nokrišņi; reakcija ar halogēna joniem, kas veido sudraba halogenīdu AgX nogulsnes. Sudraba nitrāts, bet arī ar sārmu, brūni melnas sudraba oksīds Ag2O nokrišņi; veidošanos lomu ar oksalāta lomu jonu veido baltais izgulsnēšanas oksalāta sudraba Ag2C2O4. Sudraba nitrāts var reaģēt ar NH3, KN-, SCN - un tā tālāk veidot dažādas sarežģītas joniem.

Analītiskā ķīmija izgulsnēšanai hlorīda joni sudraba nitrāta darba standartparaugam sudraba nitrāta nātrija hlorīda šķīdumu kalibrēšanā. Neorganiskie nozares ražošanai citām sudraba sāļus. Elektronikas nozarē izmanto ražošanā vadošs adhezīvus, jaunu gāzes attīrītāji, A8x molekulārie sieti, apsudrabots un cimdotā cimdi. Foto nozares fotofilmas, sudraba nitrāta rentgena filmu un fotofilmas un citu foto materiālu izgatavošanai. Elektrogalvanizācijas nozare izmanto sudraba apšuvuma, elektroniskie komponenti un citi rokdarbi un tiek izmantots arī kā sudraba un sudraba materiāla spoguļi un thermoses. Bateriju nozares tiek izmantota, lai ražotu sudraba un cinka baterijas. Sudraba nitrāta medicīnā izmanto kā fungicīdu, korozijas aģents. Japāņu ķīmiskajā rūpniecībā par matu krāsošanas un tā tālāk. Sudraba nitrāta analītiskā ķīmija tiek izmantots, lai noteiktu, hlors, broms, jods cianīda un tiocianāta.


Pāri:Sudraba nitrāta briesmas, ka Nākamo:Sudraba nitrāta dispersija un nogulsnēšanās