Apstrādātā sudraba nitrāts

- Jun 28, 2017-

Bezkrāsains, sudraba nitrāta garšas bezkrāsains kristāls vai balts kristāls, rūgta garša. Blīvums: 4,35, kušanas temperatūra 212 ° C, viršanas temperatūra: 440 ° C. Izmanto fotogrāfa, spoguļa, sudraba, slēptas un neuzdzerošās tintes, krāsošanas, porcelāna, krāsošanas, kodināšanas ziloņkaula krāsā un svarīgu reaģentu ķīmiskajā analīzē. Silver Nitrate medical Antivīrusa, savelkošā, jaundzimušā oftalmoloģija. Ievainojuma un vietējā iekaisuma profilakse un veterinārā ārstēšana.

Testēšana ar dzīvniekiem var izraisīt hemolītisku anēmiju un plaušu tūsku, atkārtotas nelielas devas sudraba injekcijas, var izraisīt anēmiju, mieloproliferāciju, audus un organogenezi, jo īpaši sudraba nitrāta glomerulārā bazālā membrāna, kas var izraisīt bazālās membrānas sabiezēšanu.

Īslaicīga pārdozēšana uz ādas un gļotādām ir stimulējoša un korozija, elpceļu bojājums bronhīts, elpceļu submucosal sudraba mierīgs, sudraba nitrāta sudraba mierīgums vispirms parādījās konjunktīvas, pēc sudraba nitrāta uzņemšanas gremošanas trakta gļotāda ir kodīga.

Ādas sudraba mierīga, plaukstas roka, apakšdelms un citas pakļautas daļas, kas parāda pelēkus un brūnus melnus plankumus, daži cilvēki izturas pret sistēmisku ādas sudraba mierīgumu, šī sudraba mierīga pārmaiņa bieži ir ilgstoša, viegli izzūd, Silver Nitrate var izraisīt ietekmi uz elpošanas sistēmu Hronisks bronhīts.

Sudraba nitrāts ir spēcīgs oksidētājs un ir ugunsgrēka risks. Kad uguns ir uguns.

Un organisko vielu līdzāspastāvēšana ar gaismas lietu var būt melna, sudraba nitrāts, ja sērūdeņradis ar vai bez gaismas ir melns. To var sadalīt ar sildīšanu un sudrabu

Āda: Valkājiet aizsargapģērbu, lai izvairītos no saskares ar ādu.

Acis: ar ķīmiskām aizsargbrillēm.

Ieelpošana: jāaprīko ar respiratoru, lai novērstu pārmērīgu sudraba nitrāta putekļu vai tā maisījuma uzņemšanu.

Pēc sudraba nitrāta uzņemšanas var ātri ieelpot koncentrētu sālsūdeni un 2% nātrija hlorīda injekciju lēni uzsūkst kuņģa skalošanu, tādējādi veidojot sudraba hlorīda nokrišņu, sudraba nitrāta un citu simptomātisku ārstēšanu. Ādas un acs gļotādas sudraba mierīga slimība, var lietot nātrija tiosulfāta un kālija ferijanīna maisījuma, lokāla intradermāla vai subkonjunktivāla injekcija, ir zināms efekts.

Lai novērstu sudraba nitrāta sadalīšanos, sudraba nitrātu var uzglabāt brūnās pudelēs vai tumšās tvertnēs zemas temperatūras, sudraba nitrāta ventilācijas, sudraba nitrāta lielā organiskā vielā un viegli noturēt materiālu pie konservēšanas.

Noplūdes rašanās gadījumā jālieto aizsargmaskas un cimdus. Sudraba nitrāts izskalot ar ūdeni un atšķaidīt notekūdeņus notekūdeņu sistēmā.


Pāri:Neorganiskā savienojuma savienojums Nākamo:Sudraba nitrāta efekts