Sudraba nitrāts, bez smaržas

- Aug 24, 2017 -

Sudraba nitrāts ir neizteiksmīgs caurspīdīgu kristālu vai balti kristāli. Bez smaržas. Tīrā gaisma un gaiss dara nevar mainīt melnās, bet sērūdeņraža vai Trasēt bioloģiskās lauksaimniecības jautājumu var veicināt foto samazināšanu un melns, izkausētā pēc gaiši dzeltens šķidrums pēc konservēšanas joprojām ir balta, klātbūtnes. Uzsildīts līdz 440 ℃, sadalīšanās sudraba, slāpekļa, skābekļa un slāpekļa dioksīdu. Cietināšana ar proteīnu. Var izmantot, lai noteiktu hlorīda jonu noteikšana mangāna katalizators, galvanotehnikā, fotogrāfija, porcelāna krāsošana.

Analītiskā ķīmija izgulsnēšanai hlorīda joni darba standartparaugam sudraba nitrāta nātrija hlorīda šķīdumu kalibrēšanā. Neorganiskie nozares ražošanai citām sudraba sāļus. Elektronikas nozarē izmanto ražošanā vadošs adhezīvus, jaunu gāzes attīrītāji, A8x molekulārie sieti, apsudrabots un cimdotā cimdi. Foto nozares fotofilmas, rentgena filmu un fotofilmas un citu foto materiālu izgatavošanai. Elektrogalvanizācijas nozare izmanto sudraba apšuvuma, elektroniskie komponenti un citi rokdarbi un tiek izmantots arī kā sudraba un sudraba materiāla spoguļi un thermoses. Bateriju nozares tiek izmantota, lai ražotu sudraba un cinka baterijas. Medicīnā izmanto kā fungicīdu, korozijas aģents. Japāņu ķīmiskajā rūpniecībā par matu krāsošanas un tā tālāk. Analītiskā ķīmija tiek izmantots, lai noteiktu, hlors, broms, jods cianīda un tiocianāta.

Bez cianīdu silver, piemēram, sudraba tiosulfāta sudraba, sudraba, sudraba, sudraba imīdu disulfīda apšuvuma sudraba, sulfosalicylic acid sudraba apšuvuma un citiem galvenā sāls. Ir sudraba jonu avots. Sudraba nitrāta saturu sudraba apšuvuma šķīduma vadītspēja, izkliedes un nokrišņu likmes ir noteiktas ietekme. Vispārējās deva ir 25-50g/L.

Sudraba nitrāta šķīdums var samazināt organisko reductant aldehīdi un cukuru. Tātad tas ir reaģenta pārbaudīt aldehīdi un cukuru. Izmanto arī, lai noteiktu hlorīda jonu noteikšana mangāna katalizators, galvanotehnikā, fotogrāfija, porcelāna krāsošana.

Sudraba nitrāts ir noteiktas toksiskums, ķermeņa ražot nopietnu koroziju kuņģa-zarnu trakta, pieaugušo letālā deva aptuveni 10 gramus. Pusi letālā deva (peles, mutiska) 50mg/kg.

Baptistu Sudraba nitrāts var izraisīt smagas sāpes vēderā, vemšana, notika asiņaina ķebļa un pat kuņģa-zarnu trakta perforācija. Var izraisīt ādas un acu apdegumus. Ilgtermiņa preču darba ņēmēju pakļaušana parādīsies sistēmisku sudraba medikamentus. Darbības ietver: ķermeņa ādas pigmentācija plašu, pelēkzila vai seklā akmens krāsu; acs sudraba izraisa acu bojājumus; elpošanas ceļu sudraba klusums, kas izraisa hronisku bronhītu un tā tālāk.


Pāri:Sudraba nanodaļiņu īpašības Nākamo:Sudraba nitrāta ķīmiskās analīzes