Sudraba nitrāta efekts

- Jun 15, 2017-

Bezkrāsains, garšīgs caurspīdīgs kristāls vai balts kristāls, rūgta garša. Blīvums: 4,35, kušanas temperatūra 212 ° C, viršanas temperatūra: 440 ° C. Sudraba nitrāts. Izmanto fotogrāfa, spoguļa, sudraba, slēptas un neadekvātas tintes, krāsošanas, porcelāna, krāsošanas, kodinātas ziloņkaula krāsas un svarīgu reaģentu ķīmiskajā analīzē. Sudrabs Nitrātu medicīniska antivīruss, savelkoša, jaundzimušā oftalmija. Ievainojuma un vietējā iekaisuma profilakse un veterinārā ārstēšana.

Testēšana ar dzīvniekiem var izraisīt hemolītisku anēmiju un plaušu tūsku, atkārtotas nelielas sudraba injekcijas devas, var izraisīt anēmiju, mieloproliferāciju, audus un organogenezē, jo īpaši glomerulārā bazālā membrānas sudraba mierīgums, var novest pie bazālās membrānas sabiezēšanas.

Īslaicīga ādas un gļotādu pārliešana stimulē un korozīvi ietekmē elpošanas trakta bojājumus, ko izraisījis bronhīts, elpceļu submucosal sudraba mierīgs, sudraba mierīgums vispirms parādījās konjunktīvas, pēc sudraba nitrāta uzņemšanas gremošanas trakta gļotāda ir kodīga.

Ādas sudraba mierīga, plaukstoša roka, apakšdelms un citas atklātas daļas, kas parāda pelēkus un brūnus melnus plankumus, daži cilvēki izceļas ar sistēmisku ādas sudraba mieru, šīs sudraba mierīgas pārmaiņas bieži vien ir ilgstošas, viegli izkristalizējas, ietekme uz elpošanas sistēmu var novest pie hroniskas Bronhīts.

Sudraba nitrāts ir spēcīgs oksidētājs un ir ugunsgrēka risks. Kad uguns ir uguns.

Un organisko vielu līdzāspastāvēšana ar gaiši melnu, sudraba nitrāta gadījumā, ja sērūdeņradis ar gaismu vai bez tā ir melns. To var sadalīt ar sildīšanu un sudrabu.

Āda: Valkājiet aizsargapģērbu, lai izvairītos no saskares ar ādu.


Acis: ar ķīmiskām aizsargbrillēm.


Ieelpošana: jāaprīko ar respiratoru, lai novērstu pārmērīgu sudraba nitrāta putekļu vai tā maisījuma uzņemšanu.

Pēc sudraba nitrāta uzņemšanas var ātri ieelpot koncentrētu sālsūdeni un 2% nātrija hlorīda injekciju, lēni pietūšot kuņģī, tādējādi radot sudraba hlorīda nokrišņu veidošanos un citu simptomātisku ārstēšanu. Āda un acs gļotādas sudraba mierīgs, var lietot nātrija tiosulfāta un kālija feriķjanāta maisījumu, lokālu intradermālu vai subkonjunktivu injekciju, ir noteikta ietekme.

Lai novērstu sudraba nitrāta sadalīšanos, sudraba nitrātu var uzglabāt brūnās pudelēs vai tumšās tvertnēs zemas temperatūras, vēdināšanas, tālu organiskas vielas un viegli noturēt materiālu pēc konservēšanas.

Noplūdes rašanās gadījumā jālieto aizsargmaskas un cimdus. Izskalojiet ar ūdeni un atšķaidiet notekūdeņus notekūdeņu sistēmā.


Pāri:Apstrādātā sudraba nitrāts Nākamo:Sudraba nanodaļiņu reaktivitāte