Sudraba nitrāta dispersija un nogulsnēšanās

- Aug 16, 2017 -

Sudraba nitrāts ir spēcīgs oksidants, kodīgs, vides piesārņotājs. Sudraba nitrāts Ar dažām organiskām vielām vai sēru, sajaucot fosfora slīpēšanu, var sadedzināt vai eksplodēt; sudraba nitrāts ir kodīgs. Kad āda ir nokrāsota ar sudraba nitrāta šķīdumu, parādīsies melni plankumi - sudraba nitrāts, kas rodas melnā proteīna sudraba veidošanās dēļ.

Bezkrāsains, garšīgs pārredzams kristāls vai balts kristāls, rūgta garša. Blīvums: 4,35, kušanas temperatūra 212 ° C, viršanas temperatūra: 440 ° C. Izmanto fotografēšanai, spoguļiem, sudraba pārklājumiem ar sudraba nitrātu, slēptiem un neuzbrukumiem, traipiem, porcelāniem, krāsošanu, kodināšanu ar ziloņkaulu un ķīmisko analīzi.

No svarīgiem reaģentiem, kurus medicīniski lieto kā pretvīrusu līdzekļus, sudraba nitrāta savelkošus, neonatālu oftalmoloģisko profilaksi un veterināro lietošanu kā brūces un vietēju iekaisuma ārstēšanu.

Pārbaude ar dzīvniekiem var izraisīt hemolītisku anēmiju un plaušu tūsku, atkārtotas mazas sudraba injekcijas devas, var izraisīt anēmiju, mieloprolifēšanos, audus un organogenezē, jo īpaši balonos glomerulāro bazālo membrānu sudraba mitrums, var izraisīt bazālās membrānas sabiezēšanu.

Īslaicīgs pārmērīgs ādas kairinājums un korozīvā iedarbība uz elpošanas ceļiem, bronhīts,

Analītiskā ķīmija hlorīda jonu izgulsnēšanai, sudraba nitrāts, ir niedru nitrāta darba atskaite nātrija hlorīda šķīduma kalibrēšanai. Neorganiskā rūpniecība citu sudraba sāļu ražošanai. Elektronikas rūpniecība tiek izmantota vadošām līmvielām, jaunajiem gāzes attīrītājiem ar sudraba nitrātu, A8x molekulārajiem sietiem, ar sudraba pārklājumu un cimdiem ar cimdiem. Fotofilmas rūpniecībai fotofilmas, rentgenstaru un fotofilmu un citu fotomateriālu ražošanai. Galvanizācijas nozare tiek izmantota elektronisko komponentu un citu rokdarbu sudrabu pārklāšanai, kā arī tiek izmantota kā sudraba un sudraba materiāls spoguļiem un termosiem. Akumulatoru ražošanas nozare tiek izmantota sudraba un cinka bateriju ražošanai. Sudraba nitrāta medikaments, ko lieto kā fungicīdu, korozijas līdzekli. Japāņu ķīmiskā rūpniecība, lai krāsotu mati un tā tālāk. Analītisko ķīmiju izmanto hlora, broma, joda cianīda un tiocianāta noteikšanai. [3]

Ne-cianīda sudraba, piemēram, sudraba tiosulfāta sudrabs, sudraba pārklājums sudraba, sudraba imida di-sulfīda sudrabs, sulfosalicilskābes sudraba pārklājums un cita galvenā sāls. Sudraba nitrāts ir sudraba jonu avots. Sudraba nitrātu saturs sudraba pārklājuma šķīduma vadītspējai, dispersijas un nokrišņu daudzumam ir zināms efekts. Vispārējā deva ir 25-50 g / l.

Sudraba nitrāta ūdens šķīdumu var samazināt ar organisko reducējošo aldehīdu un cukuru palīdzību. Tātad tas ir reaģents aldehīdu un cukuru testēšanai. Izmanto arī, lai noteiktu hlorīda jonu, sudraba nitrātu, mangāna katalizatora noteikšanu, galvanizāciju, fotografēšanu, porcelāna krāsošanu.


Pāri:Sudraba nitrāta ārstēšanas Nākamo:Sudraba nitrāts pastiprina ventilāciju