Sudraba nitrāta briesmas, ka

- Sep 15, 2017 -

Sudraba nitrāts ir neizteiksmīgs kristāla, kas šķīst ūdenī. Tīra Slāpekļskābe ir stabils gaismā, bet tās šķīdumu un cietvielu bieži glabājas brūns reaģentu tīrības trūkuma dēļ. Izmantots Fotoaparatūra emulsiju, apsudrabots, spogulis, drukāšanai, medicīna, matu krāsošanas, hlora jona, bromīds jonu un jodīds, utt., ko izmanto arī elektroniskā rūpniecība.

Fizikālās īpašības

Neizteiksmīgs un pārredzamu slīpā kristālu agregāti kristāls, šķīst ūdenī un amonjaks, šķīst ētera un glicerīns, nedaudz šķīst bezūdens etanolu, gandrīz nešķīst koncentrētā slāpekļskābē. Tā ūdens šķīdums ir vāji skābs. Sudraba nitrāta šķīduma oksidē augsti un ir kodīga iedarbība, jo tas satur lielu daudzumu sudraba jonus. Tas tiek izmantots ārstniecības granulācijas Audi gada hiperplāziju un atšķaidītu šķīdumu izmanto acu infekcijas fungicīdu. Pēc kušanas, gaiši dzeltens šķidrums joprojām ir balta, pēc konservēšanas.

Ķīmiskās īpašības

Sudraba nitrāts ir melns ar organiskajām vielām un atdalītajā stājas sudraba. Tīra Slāpekļskābe ir stabils gaismā, bet tās šķīdumu un cietvielu bieži glabājas brūns reaģentu tīrības trūkuma dēļ. Sudraba nitrāta sadala uz sudraba, kad tiek sasildīta līdz 440 ℃, slāpekļa, skābekļa un slāpekļa dioksīdu. Etanola šķīduma un ūdens šķīdumā ir neitrāla reakcija uz lakmusa ar pH aptuveni 6. Vārīšanās punkts 444 ℃ (sadalīšanās). Tas ir oksidētāji. Organisko vielu klātbūtnē redzēt gaiši pelēka vai melna. Sudraba nitrāts var reaģēt ar virkni reaģentu reakcija vai koordinācijas reakcija (sk. koordinācijas savienojumi). Piemēram, ar sērūdeņradi reakciju, veidojas melnas sulfīda Ag2S nokrišņu. Ar kālija hromāts, sarkano un brūno hromāta Ag2CrO4 nokrišņi tika izveidota. Ar ūdeņraža fosfāts dinātrija reakciju, dzeltenais Ag3PO4 nokrišņi tika izveidota. Halogenētie sudraba AgX nokrišņi veidojas ar halogēna jonu reakcijas. Tā var arī darboties ar sārmu veidot melnu oksīds Ag2O nokrišņu. Balta oksalāta Ag2C2O4 nokrišņi tika izveidota ar oksalāta jonu rīcību. Sudraba nitrāts var reaģēt ar NH3, KN - un SCN - veidot dažādus koordinācijas molekulām.

Lomu nolūkā

Analītiskā ķīmija izmantoja, lai izgulsnētu hlorīda jonu un etalonu nitrāta izmantoja, lai kalibrētu nātrija hlorīda šķīduma. Neorganiskie nozarē tiek lietoti, lai veiktu citas sudraba sāļus. Elektroniskā rūpniecība tiek izmantoti, lai nenonāktu līmi, jaunu gāzes attīrīšanas aģents, A8x molekulāro sietu, apsudrabots vienveidīgi un elektriskā darba cimdi utt. Gaismas jutīga nozare tiek lietoti, lai veiktu gaismjutīgais materiāliem, piemēram, filmu, rentgena un fotofilmas. Apšuvuma nozare izmanto sudraba apšuvuma, elektroniskie komponenti un citi rokdarbi, kā arī lielu daudzumu apsudrabotas izmantotajā materiālā, spoguļiem un izolācijas pudeles. Bateriju ražošanas nozare izmanto, lai izveidotu sudraba-cinka baterijas. Medicīnā lieto kā fungicīdu, kodīgais aģents. Ikdienas ķīmiskajā rūpniecībā tiek izmantots, lai izmantojot par izejvielu krāsošanas matiem un tā tālāk. Analītiskā ķīmija tiek izmantots, lai noteiktu, hlors, broms, jods cianīda un tiocianāta. [3]

Tā tiek izmantota bez cianīdu sudraba apšuvuma, piemēram, sērskābes apšuvuma sudraba sālsskābes apšuvuma sudraba aminodisulfonate sudraba sulfonyl salicilskābes apšuvuma, silver, utt. Tas ir sudraba jonu avots. Sudraba nitrāta saturu ir dažas ietekme uz apsudrabotas šķidruma vadītspēju, dispersibility un nokrišņu ātrumu. Parastā deva ir 25-50g/L.

Sudraba nitrāta amonjaka šķīdumu var samazināt organisko reduktoru aldehīdu un cukuru. Tātad tas ir reaģentu, kas pārbauda aldehīdu un cukuram. To izmanto arī noteikšanai hlorīda jonu noteikšana mangāna, galvanotehnikā, fotogrāfiju un porcelāna krāsošana katalizators.

Briesmām, kas

Sudraba nitrāts ir spēcīgs antioksidants, kodīgi un vides piesārņojuma. Sajaucot ar dažiem organiskās vielas vai sēru vai fosfora un ietekme var būt sadedzina vai sprāgstvielas; Sudraba nitrāts ir korodants. Kad āda ir sudraba nitrāta šķīdums, būt redzami melni plankumi, pateicoties melno protein sudraba ražošanas. Sudraba nitrāta toksiskas, ld50mg/kg un letālas daudzums ir aptuveni 10 gramus.


Pāri:Sudraba nanodaļiņu nogalināt raugs Nākamo:Sudraba nitrāta ārstēšanas