Sudraba nitrāta ķīmiskās analīzes

- Jul 10, 2017 -

Bezkrāsains, bezgaumīgs caurspīdīgu kristālu vai baltā kristāla, sudraba nitrāta rūgta garša. Blīvums: 4.35, kušanas temperatūra 212 ° C, vārīšanās punkts: 440 ° c. Used Photography, spoguļi, sudraba nitrāta sudraba pārklājumu, slēptā un pakāpeniskas izzušanas tintes, traipiem, porcelāna, krāsošana, kodināšanu ziloņkaula un ķīmiskās analīzes

Svarīgas vielas, sudraba nitrāta medicīniski izmanto kā antivīrusu aģentu, astringents, jaundzimušo oftalmoloģijas profilaksei un veterinārijā izmantojamām brūces un vietējo pretiekaisuma ārstēšana.

Dzīvnieku pārbaudes var izraisīt hemolytic anēmija un plaušu tūskas, sudraba nitrāta nelielu devas sudraba injekciju atkārto, var izraisīt anēmiju, myeloproliferation, sudraba nitrāta audu un organogenesis, īpaši glomerulāra pagrabā membrānas sudraba klusums, var novest pie pagraba membrānas sabiezējums.

Uz ādas un gļotādām īstermiņa pārdozēšana ir labvēlīga ietekme un koroziju, elpošanas ceļu bojājumiem, bronhīts, sudraba nitrāta elpošanas submucosal sudraba miers, klusums pirmais parādījās konjunktīva, pēc pieņemšanas sudraba sudraba nitrāta gremošanas trakta gļotādu ir korodants.

Klusums ādas sudraba, sudraba nitrāta kopējā roku, apakšdelma un citu pakļauto daļu, rāda pelēkas un brūno melni plankumi, daži cilvēki parādās sistēmisku ādas sudraba klusums, sudraba nitrāta šo sudraba mierīgi pārmaiņas bieži vien ir ilgstošas un viegli pierimst, ietekmi uz elpošanas Hronisks bronhīts var izraisīt sistēmas

Sudraba nitrāts ir spēcīga oksidējošu aģentu un uguns riskam. Kad uguns deg.

Un organisko vielu līdzāspastāvēšanu ar gaismas kastes var būt melna, sudraba nitrāta, ja sērūdeņradis, ar vai bez gaismas ir melns. Var būt sadala apkures un sudraba.

Āda: Jāvalkā aizsargapģērbs, lai nepieļautu ādas saskari.

Acis: ar ķīmiskās drošības aizsargbrilles.

Inhalācijas: Jābūt aprīkotam ar respiratoru, lai novērstu pārmērīgu uzņemšanu sudraba nitrāta putekļu vai tās maisījuma.

Pēc sudraba nitrāta, sudraba nitrāta var ātri inhalācijas koncentrētu sāls ūdens un 2 % nātrija hlorīda injekcija lēnām kuņģa skalošana, lai veidošanās sudraba hlorīda nogulsnes, un citi simptomātiska ārstēšana. Ādas un acu gļotādas sudraba mierīga slimības, sudraba nitrāta var izmanto nātrija tiosulfāta un kālija fericianīda maisījumu, vietējo intradermāli vai asinsizplūdumi injekcijas, ir noteiktas sekas.

Lai novērstu sadalīšanos sudraba nitrāta, sudraba nitrāta var būt saglabātas brūnās pudelēs vai konteineros, tumšs, zemu temperatūru, ventilāciju, sudraba nitrāta daudz organisko vielu un viegli oksidēt materiāla saglabāšanu. Metode: II klase.

Gadījuma noplūdēm, vajadzētu valkāt maskas aizsardzības līdzekļus un cimdus. Skalo ar ūdeni, atšķaidītu notekūdeņu

Sudraba nitrāta attiecībā uz organisko vielu pelēks melna, sudraba nitrāta sadalīšanās sudraba. Tīra sudraba nitrāts ir stabils pret gaismu, bet trūkuma dēļ produkta tīrību kopumā, tās ūdens šķīdumā un daļiņu bieži uzglabā brūnā reaģentu pudelēs. Sudraba nitrāta silda 440 ° c sadalās stājas sudraba, slāpekļa, skābekļa un slāpekļa dioksīdu. Ūdens šķīdumu un etanola šķīdumu bija neitrāla lakmusa un pH ir aptuveni 6. Vārīšanās punkts 444 ° c (sadalās). Tur ir oksidēšanās. Organisko vielu klātbūtnē redzēt gaismu kļūst pelēks vai pelēki melnas. Sudraba nitrāta reaģē ar sērijas Nokrišņi vai koordinācijas reaģenti (sk. koordinācijas savienojumi). Piemēram, ar sērūdeņradi reakciju, sudraba nitrāta veidojas melnas sudraba sulfīda Ag2S atmosfēras nokrišņi; ar kālija hromāts reakciju, veidojas sarkanīgi brūns sudraba hromāta Ag2CrO4 atmosfēras nokrišņi; ar nātrija ūdeņraža fosfāts reakciju veidošanos sudraba dzelteno fosfātu Ag3PO4 atmosfēras nokrišņi; reakcija ar halogēna joniem, veidot sudraba halogenīdu AgX nogulsnes. Sudraba nitrāts, bet arī ar sārmu, brūni melnas sudraba oksīds Ag2O nokrišņi; veidošanos lomu ar oksalāta lomu jonu veido baltais izgulsnēšanas oksalāta sudraba Ag2C2O4. Sudraba nitrāta un NH3, KN - SCN - un citas reakcijas veidošanos dažādiem joniem.


Pāri:Sudraba nitrāts, bez smaržas Nākamo:Sudraba nanodaļiņu baktericīdas īpašības