Sudraba nitrāta ķīmiskās analīzes

- Jul 21, 2017 -

Bezkrāsains, bezgaumīgs caurspīdīgu kristālu vai baltā kristāla, sudraba nitrāta rūgta garša. Blīvums: 4.35, kušanas temperatūra 212 ° C, vārīšanās punkts: 440 ° c. Used Photography, spoguļi, sudraba nitrāta sudraba pārklājumu, slēptā un pakāpeniskas izzušanas tintes, traipiem, porcelāna, krāsošana, kodināšanu ziloņkaula un ķīmiskās analīzes

Svarīga reaģentu, medicīniski antivīrusu aģentu, sudraba nitrāta astringents, jaundzimušo oftalmoloģijas profilaksei un izmanto veterinārijā izmantojamām brūces un vietējo pretiekaisuma ārstēšana.

Dzīvnieka testu var novest pie hemolytic anēmija un plaušu tūskas, sudraba nitrāta jāatkārto sudraba injekcijas nelielu devas, var izraisīt anēmiju, myeloproliferation, audu un organogenesis sudraba nitrāta īpaši glomerulāra pagrabā membrānas sudraba mierīga, vai novest pie pagraba membrānas sabiezējums.

Īstermiņa pārmērīga ādas kairinājumu un kodīga iedarbība uz elpošanas ceļiem, bronhīts,

Apvalka sudraba klusums, kopējo roku, apakšdelma un citi dekoratīvā daļa sudraba nitrāta rāda pelēkas un brūno melni plankumi, daži cilvēki parādās sistēmisku ādas sudraba klusums, šo sudraba mierīgi pārmaiņas bieži vien ir ilgstošas un viegli pierimst, sudraba nitrāta ietekmi uz elpošanas sistēmā var izraisīt hronisku bronhītu.

Sudraba nitrāts ir spēcīga oksidējošu aģentu un uguns riskam. Kad uguns deg.

Un organisko vielu līdzāspastāvēšanu ar gaiši melna, ja sērūdeņradis, sudraba nitrāta ar vai bez gaismas ir melnā gadījumā. Sudraba nitrāts var tikt sadala apkures un sudraba.

Pēc sudraba nitrāta, var ātri koncentrētu sāls ūdeni, sudraba nitrāta un 2 % nātrija hlorīda injekcija lēnām kuņģa skalošana, sudraba nitrāta ieelpojot tā, ka veidošanās sudraba hlorīda nogulsnes, un citi simptomātiska ārstēšana. Ādas un acu gļotādas sudraba klusums, var izmanto nātrija tiosulfāta un kālija fericianīda maisījumu, vietējo intradermāli vai asinsizplūdumi injekcijas, ir noteiktas sekas.

Lai novērstu sadalīšanos sudraba nitrāta, sudraba nitrāta var būt saglabātas brūnās pudelēs vai konteineros, tumšs, zemu temperatūru, ventilāciju, daudz organisko vielu un viegli oksidēt materiāla saglabāšanu.

Sudraba nitrāta attiecībā uz organisko vielu pelēks melna, sudraba nitrāta sadalīšanās sudraba. Tīra sudraba nitrāts ir stabils pret gaismu, bet sakarā ar vispārējo produktu tīrība nav pietiekami, tās šķīdumu un nepārtrauktu bieži glabājas brūns reaktīvu pudeles. Sudraba nitrāta silda 440 ° c sadalās stājas sudraba, slāpekļa, skābekļa un slāpekļa dioksīdu. Ūdens šķīdumu un etanola šķīdumu bija neitrāla lakmusa un bija aptuveni 6 pH. Vārīšanās punkts 444 ° c (sadalās). Tur ir oksidēšanās. Organisko vielu klātbūtnē Sudraba nitrāts sk. gaismas kļūst pelēks vai pelēki melnas. Sudraba nitrāta reaģē ar sērijas Nokrišņi vai koordinācijas reaģenti (sk. koordinācijas savienojumi). Piemēram, ar sērūdeņradi reakciju, sudraba nitrāta veidojas melnas sudraba sulfīda Ag2S atmosfēras nokrišņi; ar kālija hromāts reakciju, veidojas sarkanīgi brūns sudraba hromāta Ag2CrO4 atmosfēras nokrišņi; dinātrija ūdeņraža fosfāts reakcija ar sudraba nitrātu veidošanās sudraba dzelteno fosfātu Ag3PO4 atmosfēras nokrišņi; reakcija ar halogēna joniem, sudraba nitrāta sudraba halogenīdu AgX nogulšņu veidošanos. Sudraba nitrāts, bet arī ar sārmu, brūni melnas sudraba oksīds Ag2O nokrišņi; veidošanos lomu ar oksalāta lomu jonu veido baltais izgulsnēšanas oksalāta sudraba Ag2C2O4. Sudraba nitrāts var reaģēt ar NH3, KN-, SCN - un tā tālāk veidot dažādas sarežģītas joniem.


Pāri:Neorganiskās savienojumu īpašības un pielietojumi Nākamo:Neorganisko barības maisījumu klasifikācija