Sudraba nitrāts Ķīmiskā analīze

- Jun 01, 2017 -

Silver Nitrate Bezkrāsas, garšas caurspīdīga vai balta kristāla, rūgta garša. Blīvums: 4.35, 212 kušanas punkts Shan, viršanas temperatūra: 440 Shan. Izmanto attēlu, spogulis, sudraba, slēpta un nav izbalējis tintes, krāsošana, porcelāns, krāsošana, kodināšanu no ziloņkaula un svarīgiem reaģentu ķīmiskās analīzes, sudraba nitrātu medicīnā lieto kā pretvīrusu līdzekli, savelkoša, jaundzimušo acu iekaisumu profilaksei un veterinārai kā brūce un vietējo iekaisumu ārstēšana.

izmēģinājumiem ar dzīvniekiem var izraisīt hemolītisko anēmiju un plaušu tūska, atkārtotas mazas devas sudraba injekcijām var izraisīt anēmiju, kaulu smadzeņu hiperplāzija, sudraba nitrāts audu orgāni notikt sudraba nosvērtību, īpaši nieru kamoliņi substrāts sudraba mierīga, var novest pie sabiezēšanās plēves.

Īstermiņa pārmērīga uz ādas gļotādas ir stimulācijas funkciju un iedarbojas kodīgi, elpošanas ceļiem ir kaitējums izpildījums ir bronhīts, elpošanas trakta gļotādu sudrabs savaldība, sudraba savaldība parādās konjunktīvas pirmkārt, sudraba nitrāts kļūdaini pēc sudraba nitrāta, gremošanas trakta gļotādu ir tādas corros ivity.

Ādas sudraba Mierīgs, bieži roku, apakšdelms un citas pakļauti daļām, norādot pelēks un melni plankumi, daži cilvēki parādās ķermeņa ādas sudraba, sudraba nitrāts sudraba mierīgs izmaiņas bieži ilgstošs , nav viegli izbalināt, ietekme uz elpošanas sistēmu, var izraisīt hronisku bronhītu.

Sudraba nitrāts ir spēcīgs oksidants ar uguns briesmām. Uguns ar ūdeni.

līdzāspastāvēšana organisko vielu, sudraba nitrāts, kad gaisma ir melns, ja ir sērūdeņradi, neatkarīgi no tā, vai gaismas ir aptumšotas. Var sadalīt sudraba, karsējot.

Pēc sudraba nitrāts ir nepareizi pasniegtas, tas var ātri ieelpot koncentrēto sālsūdeni un mazgāt kuņģī kopā ar 2% hlorētas nātrija šķīdumu, lai nodrošinātu veidošanos sudraba hlorīda nogulsnes un cits simptomātiska ārstēšana. Āda un acu gļotādu no sudraba, sudraba nitrāts var izmantot nātrija tiosulfāts un dzelzs kālija cianīdu maisījumu, vietējo Intradermālu vai konjunktīvas injekciju, ir zināma efekts.

Lai novērstu sadalīšanos sudraba nitrāta, var glabāt brūnās pudelēs vai gaismas konteineros, zemā temperatūrā, ventilācijas, tālu, organisko un viegli oksidētu materiālus, lai saglabātu

Ja noplūde notiek, maskas un cimdi jāvalkā. Noskalo ar ūdeni un nosusināt atšķaidīto notekūdeņus uz notekūdeņu sistēmā.

Sudraba nitrāts tiek pārvērsta sudraba kad organisko vielu kļūst pelēka un melna. Pure sudraba nitrāts ir stabils, ņemot vērā, bet tās ūdens šķīdums un cietās daļiņas tiek bieži glabā tumšā reaģenta pudeli, jo kopumā tīrības produktu. Sudraba nitrāts ir sadalīta sudraba, slāpekļa, skābekļa un slāpekļa dioksīda kad tiek sasildīta līdz 440 Shan. Ūdens šķīdums un etanola šķīdums ir neitrāla reakcija uz lakmusu, Silver Nitrate ka tās pH ir aptuveni 6 vārīšanās punkts 444 Shan (sadalīšanās). Oksidējošas. Piedaloties organisko vielu, skatiet gaiši pelēka vai pelēcīgi melna. Sudraba nitrāts var reaģēt ar virkni reaģentu nogulsnēties reakcijas vai koordinācijas reakcijas (sk koordinēšanas savienojumus). Piemēram, ar sērūdeņradi reakcijas, veidošanos melnā sudraba sulfīds Ag2s nogulsnējot; reakcija ar kālija hromāta, veidojot sarkano-brūns hroma-skābes sudraba Ag2Crot nogulsnējot; reakcija ar nātrija dihidrogēnfosfāta, veidojot dzeltens sudraba fosfāta Ag3po4 nogulsnes; Sudraba nitrāts reakcija ar halogēna joniem, veidojot sudraba halogenīdu AGX nogulsnes. Arī var būt ar sārmu rīcību, veido brūns melns oksidēts sudraba Ag2o nogulsnes, skābeņskābes root jonu darbības formu balts skābeņskābi sudraba Ag2C2o4 nogulsnes utt Sudraba nitrāta var reaģēt ar NH3, CN, SCN-un tā tālāk, veidojot dažādas koordinācijas molekulas < p="">


Pāri:Sudraba nanodaļiņu plaši izmantots Nākamo:Electrocrystallization: Izrāvienu In Gold nanodaļiņu pētniecības