Sudraba Nanowires un Graphene pievienoties spēkiem Touch ekrāna displejiem

- Jan 09, 2017-

Uznanomateriālu laukuvying replaceindium alvas oksīds (NPO)kā caurspīdīgu diriģents, kas vada pikseļu displejspieskārienu ekrāna displeji ir iegūt pārpildīti. Mēs esam redzējuši materiālus, tostarpoglekļa nanocaurules,sudraba nanowires,unGraphenereklamēti kā mantinieks šo pieteikumu.

Tagad, Saseksas universitātē Anglijā pētniekiem ir ieviesušas spēcīgu contenderinto kaujas, lai aizstātu Indiju alvas oksīds:hibrīdu materiālu, kas sastāv no sudraba nanowires, kas saistītas ar graphene.

"Hibrīda materiāla ir daudz lētāka, ka lietosim tikai daļu no nanowires, kas parasti nepieciešams, lai sasniegtu ITO, rekvizīti" paskaidroja Alan Dalton, Saseksas Universitātes profesors un kura lab veica izpēti, e-pasta intervija arIEEE Spectrum. "Graphene darbojas kā linkers starp nanowires, kas nozīmē, ka tīkls ir blīvs. Mēs noguldījums graphene uz nanowires šļāca tīkls ar filmu nosēdumu."

Samazinātas izmaksas, kas saistītas ar šo hibrīdu materiālu pret sudraba nanowires paši paver potenciālu, ņemot lielāku daļu tirgu pārredzamu diriģents; tiek prognozēta, thatdemand šie vadi virzīsies uz pārdošanas pagātnes $900 miljoniem atzīmēt 2025.

Pētniecībā, kas aprakstīts žurnālāNano, pētnieki parādīja, ka galvenais ražošanas materiālu matemātiskā tehnika, kas ir iepriekš izmantots, lai aprakstītu, kā fāzes izmaiņas kā iesaldēšana notiek ļoti nelielās telpās.

"Šo pētījumu mēs pieteikušies matemātisko metodi izstrādāt subpixel vismazākās izdarām, neietekmējot mūsu nanowire elektrodu īpašības" paskaidroja Matthew Large svina autors papīra, presei. "Rezultātu pastāstiet, kā noregulēt mūsu nanowires jebkurā konkrētā pieteikuma prasībām."

Sudraba nanowires izrādījās viens no daudzsološākajiem aizstāšanu ar ITO. Uzņēmumiem, piemēramCambriosunZils Nanoir starp nozīmīgākajām tirdzniecības ventures, piesaistot šo tehnoloģiju.

Daltons "sudraba nanowire un sudraba nanowire-graphene hibrīdi, iespējams, visvairāk dzīvotspējīgas alternatīvas esošās tehnoloģijas," teica preses relīzi.

Dalton, uzskata, ka viņu jaunais process samazinās ne tikai samazināt ražošanas izmaksas, kas saistītas ar šiem materiāliem, bet arī samazinās enerģijas prasības materiāliem, piešķirot tai gan cenu, gan veiktspējas priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem.

Dalton un viņa laboratorijā ir pievienojušās forceswithM-SOLV, atrodas Oxford, England; kopā, viņi vēlas piemērot šo jaunāko pētījumu rezultātus komerciāliem projektiem.


Pāri:Vadošs tintes tirgos 2016-2026: Prognozes, tehnoloģijas, spēlētāji Nākamo:NANOWIRE "TINTES" ENABLE PAPĪRA BALSTĪTAS IESPIEŽAMS ELECTRONICS