Silver nanovadu ādas sensors mērīšanai mitrināšanu līmenis

- Mar 06, 2017 -

Ag-nanovadu-patch.jpg

Sportisti, karavīri, ogļrači, un daudzi citi var ciest no dehidratācijas, potenciāli savešanu nāves briesmas. Uzraudzība hidratācijas līmeni organismā, kas šajā jomā joprojām ir izaicinājums, bet pētnieki North Carolina State University ir jānāk klajā ar tehnoloģiju, kas var izrādīties konsekventa veids kalibrēšana mitrināšanu.

North Carolina State komanda uzcēla bezvadu ādas sensors, ko var uzlikt uz krūtīm vai rokas, un kas izmanto īpašas elektrodus ar sudraba nanovadu uzņemt nelielas atšķirības ādas vadītspēju, jo ūdens daudzums satura izmaiņas.

ag-sensor.jpg

Lai veiktu ciešu kontaktu ar ādu, elektrodi ir izgatavotas no elastīga polimēra. Padarot to vadošs, saglabājot elektrodi elastīgs, sudraba nanovadi tiek iestrādātas visā polimēra.

Sensors līdz šim ir testēts uz ādas modeļiem ar dažādiem hidratācijas līmeni, un sensors precīzi izmērīt tās. Komanda pat mainīja apkārtējā gaisa mitrums un sensors palicis neietekmē to.

Ir jau pāris prototipi ierīces, katrs ar Bluetooth bezvadu savienojumu, lai viegli lasīt sensora izejas uz tuvējo viedtālrunis.


Pāri:Simple oforta tehnikā, lai radītu kreilis un labo roku nanostruktūru Nākamo:Clariant klajā Nano Silver Vadītspējīgs Ink