Sudraba nanodaļiņu tehnoloģija

- Jul 31, 2017 -

Jauna veida plazmas implantu pārklāšanai ar sudraba daļiņas, sudraba nanodaļiņu DentaPlas novērš baktēriju infekcijas zobu implantācijas laikā. Sudraba nanodaļiņu šo pārklājumu tehnoloģija ir tikpat spēcīga kā tradicionālās implantācijas tehnoloģiju un ilgāku darba mūžu.

Viena no galvenajām problēmām zobu implantācija ir baktēriju infekcijas, kas izraisa deģenerāciju žokļa kaulu. Un jaunākās tehnoloģijas palīdzēs samazināt nākotnes infekcijas risku, sudraba nanodaļiņu, kas uzlabo implantu ietekmi. Vācijā gada zobu implantācijas daudzumu ir satriecoša, apmēram vienu miljonu euro gadā implantācijas. Tomēr sakarā ar bakteriālu infekciju organizācijā, sudraba nanodaļiņu šo seno implantācijas modelis ir jāmaina. Kad mākslīgo zobu implantācijas organisma šūnu aizsardzības sistēmu pasargās sevi no mikrobu izraisītu infekciju. Tad, kad baktērijas iet caur ķermeņa imūnsistēmu, tie ātri veido biofilm slāņa virsmas titāna implantu, aizsargājot to no noraidījuma. Baktērijas tad iebrukt implantu, sudraba nanodaļiņu izraisa iekaisuma reakcijas un novest pie kaulu noārdīšanās.

Šī jaunā veida plazmas pārklājumu būs ne tikai inhibē baktēriju, sudraba nanodaļiņu izaugsmi, bet arī padara implantu un žokļa kaulu ātri veido izturīgāku kaula slāni. Sudraba nanodaļiņas ir klāt implanta virsmas, tāpēc, ka to var panākt. Šī kombinācija nanodaļiņas un plazmas polimēra pārklājums ir biezums ir tikai apmēram 100 nanometri, un pēc pāris nedēļām tas arī izšķīdināt. Sudraba nanodaļiņu un šajā laikā, nelielu daudzumu sudraba jonu turpina atbrīvot sudraba nanodaļiņu, tādējādi nogalina baktērijas. Testēšanas laikā titāna implantu un paraugiem, kas ir implantēts sudraba nanodaļiņu DentaPlas pārklājums viegli dezinficējami procesu piemīt antibakteriālas īpašības, un ir labas bioloģisko.

Biezuma materiāla slāni, porainību un sudraba daļiņu koncentrāciju var pielāgot pēc vajadzības. Tas ļauj laiks, kas sudraba daļiņas iekļūt caur ārējo plazmas slāni implants var regulēt kā vēlamo. Pēc tam, kad tika izlaisti sudraba daļiņas, sudraba nanodaļiņu sudraba daļiņas vairs ievadīs audos, sudraba nanodaļiņu, kas nozīmē, ka implantu vai produktu toksiskā iedarbība. Prototipu šo plazmas polimēra pārklājumu tagad ir pieejams.


Pāri:Sudraba nanodaļiņu svarīgas programmas vērtības Nākamo:Sudraba nanodaļiņu nogalināt raugs