Sudraba nanodaļiņu nogalināt raugs

- Aug 24, 2017 -

Silvera naudas vērtība ir zemāka par zeltu, bet infekciju ārstēšanai, sudraba medicīnisko vērtību var nenovērtēt. Ja antibiotiku mazspēja, koloidāls sudraba, parādīt savu ietekmi. Schauss Dr John Hapkins universitātes uzskata, ka Koloidālais sudrabs ir dabas narkotiku spēj "simtiem patogēniem". Profesors Menriques no Minnan universitātes ir pierādījusi, ka sudraba nanodaļiņas var nogalināt raugu dažādos apstākļos un ir labs pretsēnīšu spēju. Mutisku infekciju novēršana ir ļoti efektīva.

Silvera naudas vērtība ir zemāka par zeltu; Tomēr infekciju ārstēšanai, var nenovērtēt sudraba medicīnisko vērtību; ārkārtas gadījumos Koloidālais sudrabs ir ne tikai daudz vērtīgāka nekā zelts un efektīvāku.

Ja antibiotiku mazspēja, koloidāls sudraba uz tās ietekmi; antibiotiku uzbrukt zarnu labu vai sliktu mikroorganismi, bojājumu imūno sistēmu. Antibiotiku viens uzbrukums režīms ir uzņēmīgas pret baktēriju variantu. Faktiski ļaunprātīga antibiotikas un nav nopietns recepti ir izraisījusi baktērijas, lai cīnītos pret antibiotikām. Šī ir vispārēja problēma slimnīcā.

No otras puses, Dr Alexander G. Schauss universitātes Johns Hopkins apgalvo, ka Koloidālais sudrabs ir dabas zāles, kas ir izturīgs pret "simtiem patogēniem"; daudzi ārsti nav iespējams atrast antibiotikas 1938. gadā, pirms to izmanto daudzi ārsti infekcija. Šodien, cilvēki iet atpakaļ ar sudrabu, risināt problēmas, tostarp baktēriju metamorfoze.

Ārsti eksperimentēt ar sudraba nanodaļiņas, lai ārstētu sēnīšu izraisītas mutvārdu sēnīšu infekciju? Rauga infekcijas, ko izraisa Candida albicans un Candida glabrata ir kopīgi ar zobu protēzes; noved pie strazdu un zobārstniecības stomatīts - ļoti sāpīgi infekcija, kas skar 70 % cilvēku, kuri valkā zobu protēzes. Šie ugunsizturīgu mutvārdu sēnīšu infekciju mikrobi ātri form biofilms un antibiotikām nav nogalināt šīs sēnes aug, bet reāli palīdzēt tiem.

Ar siekalām, kas izraisa virkni eksperimentālu kontroles vidi, pēc mākslīgo biofilm vērā siekalām, novērotās izmaiņas sēnīšu infekcija. Viņi drīz konstatē, ka izmērs nav svarīgi visos apstākļos, sudraba nanodaļiņas var efektīvi nogalināt raugs. Šajā pētījumā skaidri nosaka sudraba pretsēnīšu īpašības un dažādu daļiņu izmēru var izmantot dažādus procesus.

Sudraba nanodaļiņas var uzskaitīt jaunas zāles, un to var izmantot kā piesardzības slimnīcās. Sudraba, varam nonākt pie mutes, zobu protēzes palīdzēt novērst biofilm izaugsmi. Henriques profesors uzskata, ka sudraba nanodaļiņas var pievienot pat zobu protēzes, lai izveidotu aizsargslāni pret sēnīšu un baktēriju, kas aug pa muti.


Pāri:Sudraba nanodaļiņu tehnoloģija Nākamo:Sudraba nitrāta briesmas, ka