Sudraba nanodaļiņu īpašības

- Sep 01, 2017 -

Sudraba naudas vērtība ir zemāka nekā zelts, bet infekcijas ārstēšanā nevar noliegt, ka sudraba medicīniskā vērtība ir zemāka. Kad antibiotika izzūd, koloidālais sudrabs tā iedarbībā. Džona Hapkinsa universitātes doktors Schauss uzskata, ka koloidālais sudrabs ir dabisks zāles, kas var izturēt pret simtiem patogēnu. Minnan Universitātes profesors Manriques ir pierādījis, ka sudraba nanodaļiņas var nogalināt raugus dažādos apstākļos un tiem ir laba pretsēnīšu spēja. Tas ir efektīvs mutes infekcijas profilaksei un ārstēšanai.

Sudraba naudas vērtība ir zemāka nekā zelts; bet infekcijas ārstēšanā nevar novērtēt par zemu medicīnisko vērtību sudraba dēļ; ārkārtas situācijās koloidālais sudrabs ir ne tikai vērtīgāks par zeltu, bet arī efektīvāks.

Kad antibiotikas mazspēja, koloidālais sudrabs tā iedarbībā; antibiotikas uzbrūk zarnu veselībai vai sliktiem mikroorganismiem, kaitē imūnsistēmai. Antibiotikas Viens uzbrukuma modelis ir uzņēmīgs pret baktēriju izmaiņām. Faktiski antibiotiku ļaunprātīga izmantošana un nopietnu receptūru trūkums ir izraisījis baktērijas cīņā pret antibiotikām. Šī ir vispārēja problēma slimnīcā.

No otras puses, John Hapkins Universitātes doktors Aleksandrs G. Šauss apgalvo, ka koloidālais sudrabs ir dabisks zāles, kas spēj "simtiem patogēnu"; daudzi ārsti 1938. gadā neradīja antibiotikas, un daudzi ārsti to lietoja infekciju. Šodien cilvēki atgriežas ar sudrabu, lai risinātu problēmas, tostarp bakteriālu metamorfozi.

Ārsti eksperimentē ar sudraba nanodaļiņām sēnīšu izraisītu mutes infekciju ārstēšanai? Candida albicans un Candida glabrata izraisītas rauga infekcijas ir biežas zobu protēzes; novest pie drebuļa un zobu stomatīta - ļoti sāpīga infekcija, kas ietekmē 70% cilvēku, kas valkā zobu protēzes. Šīs grūti ārstējamās mikroorganismu perorālās infekcijas ātri veido biofilmas, un antibiotikas nezudīs šīs sēnītes, taču tām patiešām ir noderīga.

Minho universitātes profesore Mariana Henriques un viņa kolēģi pārbaudīja dažādu izmēru sudraba nanodaļiņas, lai analizētu šo perorālo infekciju ietekmi un pievērstu uzmanību šo nanodaļiņu potenciālajai spējai tās kontrolēt.

Henriques un viņa kolēģi izmantoja siekalās, lai pēc tam, kad mākslīgais biofilms iestājās siekalās, radās dažādas eksperimentāli kontrolētas vides, novēroja izmaiņas sēnīšu infekcijas. Viņi drīz atklāja, ka izmērs nav svarīgs, visos apstākļos sudraba nanodaļiņas var efektīvi nogalināt raugu. Šis pētījums skaidri nosaka sudraba pretsēnīšu īpašības un dažādus daļiņu izmērus var izmantot dažādos procesos.

Sudraba nanodaļiņas var iekļaut jaunās narkotikas un tās var izmantot kā piesardzību slimnīcās. Sudrabs var nokļūt mutē, lai palīdzētu ar zobu protēkām, lai novērstu biofilmas augšanu. Profesors Henriques uzskata, ka sudraba nanodaļiņas pat var pievienot zobu protēkām, lai radītu aizsargājošu slāni pret sēnītēm un baktērijām, kas aug mutē.

iespējas

Nano-sudraba daļiņas, pateicoties tās labajai vadītspējai, tāpēc tā aizņem ļoti svarīgu pozīciju mikroelektronikas jomā. Nano-sudraba daļiņu virsmas efekti, kvantu lieluma efekti utt., Tādēļ tai ir arī daži īpaši mērķi, piemēram, ar virsmas uzlabotu Raman pielietojumu, medicīnas lietojumiem.

1. Nano-sudrabs ir sudraba tipa materiāls, kura daļiņu izmērs ir mazāks par 100 nm, parasti 25-50 nm.

2. Nano-sudraba veiktspēja un daļiņu izmērs ir tieši saistītas.

Pētījums atklāja, ka mazāks daļiņu izmērs, jo spēcīgāks ir baktericīdais veiktspēja.

iespējas

Īstermiņa mazgāšana neietekmē tās funkciju; ar dabisku krāsu, var tikt izvietota krāsa, pieteikums neietekmē krāsošanu, var pilnībā aizstāt svinu, skārda metināšanas, ilgtermiņa nano-sudraba antibakteriālo izmantošana tiks izveidota ķermeņa sudraba nogulsnēšanās būs bioloģiski, nelabvēlīgi efekti , pārmērīga nogulsnēšanās un pat būs acīmredzama saindēšanās parādība, nano-sudraba nestabilā apkārtējā vidē būs noteikta ietekme uz ekoloģiju, nogalinās vidi labvēlīgajās baktērijās, plastmasas izstrādājumus nano-sudraba nokrišņos pēc tam vairs nebūs sterilizācijas funkcijas , laiks parasti no trim mēnešiem līdz sešiem mēnešiem, ilgstoša lietošana būs kaitīga organismam, izraisot saindēšanās simptomus, ietekmējot fizisko attīstību.


Pāri:Neorganisko barības maisījumu veidošanos Nākamo:Sudraba nitrāts, bez smaržas