Sudraba nanodaļiņu dinamisko procesu

- Sep 27, 2017-

Metāla sudraba plaši izmanto mūsu ikdienas dzīvē un medicīnisko aprūpi. Sudraba nanodaļiņu sakarā ar nanotehnoloģiju izrāvienu, nano silver daļiņas (še turpmāk AgNPs) ir ieguvušas lielāku labumu. Tomēr, AgNPs dažādās jomās izmantošanas pieaugums neizbēgami noved pie nano daļiņas, kas rada bažas par vides drošību un cilvēku veselību potenciālā riska palielināšanās. Pēdējos gados sudraba nanodaļiņu pētnieki ir novērtētas AgNPs toksiskumu un vēlējās izpētīt to šūnu un molekulārajā toksicitātes mehānismu.

Kad AgNPs jāieiet ķermenī, daži var palikt sākotnējā mērķa audos, bet principā tie transportēti caur asinsritē vai limfātiskā sistēma, sudraba nanodaļiņu izdala ķermenis sekundārā mērķa orgāns, rada noteiktu orgānu vai sistēmiskās reakcijas. Grauzēji, AgNPs, ņemot vērā mutvārdu, intravenozi vai intraperitoneālā injekcija, ir pierādījuši, smadzenes, aknas, liesa, nieres, sudraba nanodaļiņu un sēklinieku ir pārsvarā sekundārā mērķa orgāniem visā ķermenī. Šādu orgānu izplatīšanas modeļi liecina, ka zāļu potenciālā toksicitāte AgNPs var izraisīt neirotoksicitāti, Imunotoksicitāte, nefrotoksicitāte un reproduktīvais toksiskums in vivo.

Citotoksicitāti, piemēram, reaktīvā skābekļa sugas, sudraba nanodaļiņu DNS bojājumus, intracelulāras enzīmu aktivitātes izmaiņas un apoptozes un nekroze, ir bijusi saistīta ar AgNPs in vivo inducē aknu toksicitāte. Būtībā, kad šūnas saskaras nelabvēlīgās nosacījumus, sudraba nanodaļiņu vairāki nostabilizētos procesi sāks uzturēt šūnu izdzīvošana, no kuriem viens ir autophagy. Sudraba nanodaļiņu Autophagy var darboties kā šūnu aizsardzības procesu, kas ir būtiski, lai neitralizētu AgNPs toksicitāti, bet neuztur autophagic darbību, pievienojot samazināts enerģijas var sekmēt apoptozi un turpmākiem aknu funkciju bojājumiem

"Autophonic paisums" tiek izmantots, lai izteiktu autophagy dinamisks process pēc pirmām kārtām veidošanās un attīstības tempi autophagosomes, seko autophagylosin saplūšana, sudraba nanodaļiņu un beidzot hidrolizēts epitēlijaudu iesaiņota šūnu komponentu un izplūdi makromolekulas citoplazmā. Šajā sakarā jebkuru no iepriekš minētās darbības procesa pārtraukšanu kā šūnu autophagy plūdmaiņas ir kļūdains. AgNPs iedarbība palielina LC3-LC3 II devas atkarīgu veidā un uzkrāšanos p62 protein biju devas atkarīgu. Sudraba nanodaļiņu, tas liecina, ka, lai gan AgNPs aktivizēt autophagy, tie galu galā noved pie autophonic gaita tiek bloķēta. Papildus problēmas autophagy disfunkcijas, RNP un apoptozes tika paaugstināta pēc AgNPs iedarbības.

Arvien vairāk un vairāk pierādījumi liecina, ka post-translational modifikācijas, sudraba nanodaļiņu īpaši fosforilēšanos, acetylation un ubiquitination, noteiktu darbību un / vai olbaltumvielas iesaistītajiem veicot autophagy ātrdarbība un precizējošās autophagous plūdmaiņas attīstību. Sudraba nanodaļiņu palielināja šūnu stresu var novest pie post-translational modifikāciju sistēmas sabrukuma vai izraisīt nonspecific modifikācija, kas nenotiek saskaņā ar fizioloģisko stāvokli.

Ubiquitination ir sen uzskata par atslēga kontrolē liktenis olbaltumvielas, kas ir process, kurā marķēšanas olbaltumvielas degradētas, proteasomes. Vēl nesen, sudraba nanodaļiņu arvien pieaug pierādījumi konjugētu carbohydrate ķēdes noteiktu autophagy selektivitāti.


Pāri:Neorganiskie Compound, nosaucot vadlīnijas Nākamo:Neorganisko barības apraksts