Sudraba nanodaļiņu citotoksiskas mehānisms

- Oct 13, 2017 -

"Nano silver" ir saīsinājums no "sudraba nanodaļiņas," vai "sudraba nanodaļiņas," vai "sudraba nanodaļiņas," vai "sudraba nanodaļiņas" vai "sudraba nanodaļiņas". Lielu sudraba materiāla virsmas ir bakteriostatiskas rekvizīti jau ir zināms, tās mehānisms ir sudraba atomi var atrasties virsmas materiālu vidi, lēna oksidācijas un skābekļa brīvās sudraba jonu izplūdi (Ag +), sudraba jonus ar apvienojumā ar baktēriju sienām, sēra, bloķējot baktēriju elpošanas ķēdes galu galā nogalināt baktērijas saķeres materiāla virsmas. Par lielu sudraba materiāliem, oksidācijas process ir ārkārtīgi lēns un summu un sudraba jonu izplūdi likmes ir ļoti zemas.

"Nano silver" ir saīsinājums no "sudraba nanodaļiņas," vai "sudraba nanodaļiņas," vai "sudraba nanodaļiņas," vai "sudraba nanodaļiņas" vai "sudraba nanodaļiņas". Lielu sudraba materiāla virsmas ir bakteriostatiskas rekvizīti jau zināms, tās mehānisms ir sudraba atomiem var atrasties virsmas materiālu vidi, lēna oksidācijas un skābekļa brīvās sudraba jonu (Ag), sudraba jonus ar atbrīvošanu apvienojumā ar baktēriju sienām, sēra, bloķējot baktēriju elpošanas ķēdes galu galā nogalināt baktērijas saķeres materiāla virsmas. Par lielu sudraba materiāliem, oksidācijas process ir ārkārtīgi lēns un summu un sudraba jonu izplūdi likmes ir ļoti zemas.

Kā lielu sudraba materiāli, nanosilver virsmas oksidē arī atbrīvot bez sudraba jonus. Tomēr tāpēc, ka nanodaļiņu maza izmēra efekta un virsmas efektu, ar daļiņu izmēru, atomskaitli sudraba nanodaļiņu virsmas samazinājums vietā par strauju pieaugumu iekšējo atomicity īpatsvars, galu galā noved pie sudraba jonu izplūdes intensitāte pieauga ievērojami; Tajā pašā laikā, sakarā ar tās lielo daļiņu virsmas atbrīvošanas sudraba jonus un daļiņu izmērs ir mazāks par vīrusiem, sudraba jonu sudraba nanodaļiņas var caur tās rada tiešu kaitējumu šūnu membrānu un šūnu dažādas virsmas , izraisīt apoptozi vai nekrozi. Sakarā ar iepriekš minētajiem parametriem, sterilizācijas sudraba nanodaļiņu ietekme bija ievērojami lielāks nekā, ka sudraba jonu, bet tajā pašā laikā, nano sudraba šūnās un viņus apturēt, izraisīt vietējo augstas koncentrācijas sudraba jonu izplatīšanas izraisīt noteiktu šūnas, audus un orgānus un kaitējuma toksiskumu.

Nano silver citotoksiskas mehānisms galvenokārt ietver šādus aspektus: (1) vai pati vai tās sudraba jonu sudraba nanodaļiņas var lietot šūnu membrānu, membrānas proteīna virsmas aktivizēt signāla transdukcija ceļi kavēšanas no šūnu proliferāciju. (2) ar sudraba jonu augsta koncentrācija izraisa šūnu membrānu caurlaidību šūnu membrānu izmaiņu rezultātu plūsmu kalcija jonu un pārslodzes, oksidācijas daļiņu virsmas rada oksidatīvo stresu un mitohondriju membrānu izmaiņas; (3) izplatību Eiropas citoplazmā nano silver svina koncentrāciju, kas izraisa iedarbojas uz elpošanas ķēdes mitohondriju funkcija ir samazinājusies, ROS, rada oksidatīvo stresu un ATP sintēzes traucējumi, kas izraisa daļēju atbrīvošanu sudraba joni izraisa DNS kaitējumu. (4) nanosilver citoplazmā izraisa šūnas cikla apcietināšanas un apoptozi. (5) nanosilver, ka tiek adsorbēta olbaltumvielu molekulām, piemēram, kavējot creatine kinase, brain un muskuļu šūnās aktivitāte var izraisīt dažādu olbaltumvielu strukturālās izmaiņas. (6) sakarā ar nepārtrauktu sudraba jonu izplūdi no nano silver citoplazmā, DNS bojājumus, izraisījusi tā nevar pilnībā izlabot.

Daudzi pētījumi ir apstiprinājuši, neatkarīgi no tā iedarbības ceļš nanometru sudraba var novest pie sudraba elementiem orgāniem un audiem, kuros novērotas toksiskuma līmenis būtiski palielinās, un var uzkrāties mēnešiem. Aknu un liesas, uzkrāšana ir visvairāk, seko nieres, tādējādi radot acīmredzami aknu, nieru toksicitāti un Imunotoksicitāte. Otrkārt, nanosilver var aptvert vairākus bioloģiski šķēršļi, tostarp smadzeņu asins, asins sēklinieku, placentu un zarnu gļotādas, kas izraisa skaidrs centrālā neirotoksicitāti, toksiskums reproduktīvai sistēmai un ģenētisko toksicitāti.

Tādēļ pirms apsver nanometru sudraba detaļām pētniecības programmas un attīstības medicīniskais aprīkojums, nepieciešams pilnībā izprast sudraba nanodaļiņas citotoksicitāti un nepieciešamību tās klīniskās pieteikumu, drošumu un iedarbīgumu, pilnībā ņemot vērā ietekmi uz sabiedrības veselību produkts.


Pāri:Sudraba nitrāta oksidējošas Nākamo:Neorganiskie saliktu lietojumprogrammu izstrāde