Sudraba nanodaļiņu baktericīdas īpašības

- Sep 15, 2017 -

Silvera naudas vērtība ir zemāka par zeltu, bet sudraba medicīnisko vērtību nedrīkst pārāk zemu novērtēt attieksmi pret infekciju. Ja neizdosies antibiotikas, koloidāls sudraba parāda tās ietekmi. Ārsts uzskata, ka Koloidālais sudrabs ir dabas zāles, kas var pretoties "simtiem patogēniem". Profesors ir pierādīts, ka sudraba nanodaļiņas var nogalināt raugs un ir labs pretsēnīšu spējas dažādos apstākļos. Mutvārdu sēnīšu infekciju profilakse ir efektīva.

Nano sudraba daļiņu izmērs aptuveni 25 nm, galvenokārt, uz escherichia coli neisseria gonorrhoeae, chlamydia trachomatis citas dučiem patogēns mikroorganisms spēcīgu kavēšanas un nogalināšanas sekas un nav attīstīsies rezistence. Kokvilnas zeķes, kas izgatavoti no nano silver un ķemmētas kokvilnas šķiedras ir labs antibakteriālas un anti-smaržu efekti.

līdzeklis

Sakarā ar savu labu vadītspēju, nano silver daļiņas ir ļoti svarīgi, mikroelektronika stāvoklis. Virsmas efektu un kvantu lielumu iedarbību sudraba nanodaļiņas ir dažas īpašas programmas, piemēram, virsmas uzlabotās Raman pieteikumu un medicīnas programmu.

1. Nano silver ir sudraba pulveris viena viela ar daļiņu izmēru mazāk nekā 100nm un vispār no 25 līdz 50 nm.

2 pildot nano silver ir tieši saistīta ar daļiņu lielumu.

Pētījums atklāja, ka mazāku daļiņu izmērs, jo spēcīgāks baktericīdas darbību.

Produkta īpašības

Īstermiņa mazgāšanas neietekmē tās funkcijas; Ar dabas krāsas, krāsas pieteikumu nevar ietekmēt pēc krāsošanas, var pilnīgi aizstāt svina, alvas metināšanas, nano silver antibakteriālo ilgtermiņa izmantošanu tiks izveidota organismos, kas būs depozītu bioloģisko, kaitīga ietekme uz cilvēka ķermeni un pārāk daudz pat depozītu ir acīmredzama toksicitāte, nano silver iztvaikot vidē būs arī ietekme uz ekoloģisko, tiks iznīcināts videi labvēlīgi baktērijas, kas organismā, plastmasas izstrādājumi nanometru sudraba nokrišņu daudzums pēc tam, kad vairs nav ir sterilizāciju, vispārējā trīs mēnešiem ar pusi gadu laikā, izmantot funkciju ilgu laiku būs kaitīgi organismā, izraisa saindēšanās simptomi, ietekmēt fizisko attīstību.

Antibakteriālas īpašības

Nanometri (nm) ir vismazākā mērvienība, kas seko mikronu, un viena nanometru vienā miljonā milimetru, vai millimicron vai billionths par metru. Nano silver, ir modernākās nanotehnoloģiju izmantošanu tiks silver nano, nanotehnoloģijas, sudraba sterilizācijas spēju stāvoklī ir kvalitatīvs lēciens, maz var ražot spēcīgs antiseptisks efektu sudraba nanodaļiņas var nogalināt vairāk nekā 650 veidus, minūtēs, plaša spektra sterilizāciju un bez pretestības, baktērijas var veicināt sadzīšana brūces, šūnu augšanu un remonts bojāts šūnas bez jebkādu toksisku ietekmi, konstatēja arī bez ādas reakcijas, stimulācijas tā plašu piemērošanu nano sudraba antibakteriālo pavērusi plašas perspektīvas ir jaunākās paaudzes dabas antibakteriālas, sterilizācijas sudraba nanodaļiņas ir šādas pazīmes:

Plaša spektra antibakteriālas

Nanosize sudraba daļiņas tieši baktērijas apvienot ar skābekļa metabolisma fermentu (SH), baktērijas nosmacēti unikāls darbības mehānismu iedarbība var nogalināt ar lielāko daļu baktēriju, sēnīšu, pelējuma, sporas un citiem mikroorganismiem. Ar astoņu lielāko iekšzemes iestāde pētījumā konstatēts: zāļu rezistento patogēnu, piem., e. coli rezistences izturība pret zelta staphylococcus pseudomonas aeruginosa izturīgs, pūžņot rezistento enterococcus, streptococcus, anaerobās baktērijas, piemēram, visaptverošu pretmikrobu iedarbība; Baktērijām, piemēram, staphylococcus aureus, escherichia coli pseudomonas aeruginosa, candida albicans un citi G + g seksa patogēnu baktericīdas ietekme uz kopējo baktēriju par puiku applaucēt un brūču virsmas. Tas ir arī spēcīgs baktericīdas ietekmē chlamydia trachomatis un seksuāli transmisīvo slimību gonococcus.

Viena antibiotika var nogalināt apmēram sešus patogēnus, bet nanosilver var nogalināt simtiem slimību izraisītāju organismu. Nogalināt baktērijas, sēnītes, trichomonids, filiāles/hlamīdijas, gonococcus, baktericīdas darbību un antibakteriālu rezistento baktēriju ir tāds pats spēks!

Spēcīgs baktericīdas

Saskaņā ar pētījumu, Ag var nogalināt vairāk nekā 650 baktērijas dažu minūšu laikā. Sudraba nanodaļiņas un patogēno baktēriju šūnas sienas/membrānas pēc apvienošanas, var ievadīt tieši baktērijas, strauja thiol un skābekļa metabolisma fermentu (SH), fermentu inaktivāciju, bloķējot elpošanas metabolisma robežstāvokļa līdz nāvei. Sterilizācijas unikāls mehānisms ļauj nanodaļiņas nogalināt patogēnu baktēriju strauji pie zemas koncentrācijas.

Caurlaidība ir spēcīga

Caurlaidības sudraba nanodaļiņas ar super, ātri var iekļūt zemādas 2mm sterilizāciju, rezistenci uz kopējo baktēriju, baktērijas, baktērijas un sēnītes, izraisot dziļo audu infekcijas ir labs antiseptisks efekts.


Pāri:Sudraba nitrāta ķīmiskās analīzes Nākamo:Sudraba nanodaļiņu vides drošību