Sudraba nanomateriāla produktu īpašības

- Sep 08, 2017 -

Nano Silver ir metāla sudrabs, kas izgatavo nanoskaļiņas daļiņas. Nanosīda daļiņu izmērs ir apmēram 25 nm galvenokārt attiecībā uz escherichia coli, neisseria gonorrhoeae, chlamydia trachomatis un citiem desmitiem patogēno mikroorganismu, ir spēcīgs inhibējošs un nonāvējošs efekts un neizraisīs rezistenci. Kokvilnas zeķes, kas izgatavotas no nano-sudraba un ķemmētas kokvilnas šķiedrām, ir labas antibakteriālas un pretvīrusu iedarbības.

Pateicoties labajai vadītspējai, nanodaļiņām ir ļoti svarīga vieta mikroelektronikā. Sudraba nanodaļiņu virsmas efekts un kvantu izmēra ietekme ir īpaši piemērota, piemēram, virsmas uzlabota Ramana pielietošana un medicīniska pielietošana.

1. Nano-sudrabs ir pulverveida sudraba vienīgā viela ar daļiņu izmēru mazāku par 100 nm un parasti no 25 līdz 50 nm.

2. Nanosērķa veiktspēja ir tieši saistīta ar tā daļiņu izmēru.

Pētījums atklāja, ka mazāks daļiņu izmērs, jo spēcīgāks ir baktericīdais veiktspēja.

Produkta īpašības

Īstermiņa mazgāšana neietekmē tās funkciju; Ar dabīgu krāsu, krāsu, pielietojums neietekmē pēc krāsošanas, var pilnīgi nomainīt svina un alvas metināšanu, ilgstoši tiks izmantots nano-sudraba antibakteriāls organisms, kas depozītu bioloģisku, kaitīgu iedarbību uz cilvēka ķermeni un nogulsnēšanos pārāk daudzi pat ir acīmredzami toksiski, nano-sudrabs iztvaikojas apkārtējā vidē, tas arī ietekmēs ekoloģisko iedarbību, iznīcinās videi labvēlīgas baktērijas organismā, plastmasas izstrādājumus nanometru sudraba nokrišņos pēc tam vairs nebūs sterilizācijas funkcija, vispārējā trīs mēneši līdz pusgadu, ilgstoša lietošana ir kaitīga organismam, var izraisīt saindēšanās simptomus, ietekmēt fizisko attīstību.

Nanometrs (nm) ir mazākā mērvienība, kas seko mikroniem, un viens nanometrs ir viens miljons daļa no milimetriem vai milimikroniem vai miljardiem daļu no metra. Nano-sudrabs, ir visprogresīvākās nanotehnoloģijas izmantošana, būs sudraba nano, nanotehnoloģijas, sterilizācijas spējas kvalitātei raksturīgais sudrabs, ir kvalitatīvs lēciens, daži no tiem var ražot spēcīgu antiseptisku sudraba nanodaļiņu efektu dažu minūšu laikā var nogalināt vairāk nekā 650 veidu baktērijas plaša spektra sterilizācija un bez jebkādas pretestības, var veicināt brūču sadzīšanu, šūnu augšanu un bojātu šūnu labošanu bez jebkādas toksiskas ietekmes, arī nav konstatēta nekāda ādas reakcijas stimulācija, tā plašā nano-sudraba antibakteriāla izmantošana paver plašus izredzes ir jaunākās paaudzes dabīgs antibakteriāls līdzeklis

Nanozizējot sudraba daļiņas tieši baktērijās, tās apvieno ar skābekļa metabolisma enzīmu (SH), baktērijas noskūpējas par unikālo iedarbības mehānismu, lielāko daļu baktēriju, sēņu, pelējumu, sporu un citu mikroorganismu var nogalināt. Atbilstoši astoņiem lielākajiem valsts iestāžu pētījumiem konstatēts, ka zāļu rezistentie patogēni, piemēram, e. kolī izturība, izturība pret zelta stafilokoku, izturīga pret pseudomonas aeruginosa, fester streptokoku, izturīgs enterokoku, anaerobās baktērijas, piemēram, visaptveroša pretmikrobu aktivitāte; Baktērijas, piemēram, stafilokoku aureus, escherichia coli, pseudomonas aeruginosa, candida albicans un citi G +, g-dzimuma patogēni, baktericīdi ietekmē kopējās baktērijas no kauna un brūces virsmas. Tam ir arī spēcīga baktericīda ietekme uz hlamīdiju trachomatis un seksuāli transmisīvo slimību gonokoku.

Viena antibiotika var nogalināt apmēram sešus patogēnus, bet nanosilveris var nogalināt simtiem slimību izraisošo organismu. Ar baktērijām, sēnītēm, trichomonīdiem, zariem / hlamīdijām, gonokokiem, baktericīdām darbībām un pret baktēriju rezistentajām baktērijām ir tāds pats efekts


Pāri:Sudraba nitrāts pastiprina ventilāciju Nākamo:Sudraba nitrāta lietošana