Silver Nano materiālu produktu īpašības

- Sep 29, 2017 -

Nano Silver ir metāliska sudraba, kas padara Nano daļiņas. Nano sudraba daļiņu izmērs aptuveni 25 nm, galvenokārt, uz escherichia coli neisseria gonorrhoeae, chlamydia trachomatis citas dučiem patogēns mikroorganisms spēcīgu kavēšanas un nogalināšanas sekas un nav attīstīsies rezistence. Kokvilnas zeķes, kas izgatavoti no nano silver un ķemmētas kokvilnas šķiedras ir labs antibakteriālas un anti-smaržu efekti.

Sakarā ar savu labu vadītspēju, nano silver daļiņas ir ļoti svarīgi, mikroelektronika stāvoklis. Virsmas efektu un kvantu lielumu iedarbību sudraba nanodaļiņas ir dažas īpašas programmas, piemēram, virsmas uzlabotās Raman pieteikumu un medicīnas programmu.

1. Nano silver ir sudraba pulveris viena viela ar daļiņu izmēru, kas mazāks par 100 nm un vispār no 25 līdz 50 nm.

2 pildot nano silver ir tieši saistīta ar daļiņu lielumu.

Pētījums atklāja, ka mazāku daļiņu izmērs, jo spēcīgāks baktericīdas darbību.

Produkta īpašības

Īstermiņa mazgāšanas neietekmē tās funkcijas; Ar dabas krāsas, krāsas pieteikumu nevar ietekmēt pēc krāsošanas, var pilnīgi aizstāt svina, alvas metināšanas, nano silver antibakteriālo ilgtermiņa izmantošanu tiks izveidota organismos, kas būs depozītu bioloģisko, kaitīga ietekme uz cilvēka ķermeni un pārāk daudz pat depozītu ir acīmredzama toksicitāte, nano silver iztvaikot vidē būs arī ietekme uz ekoloģisko, tiks iznīcināts videi labvēlīgi baktērijas, kas organismā, plastmasas izstrādājumi nanometru sudraba nokrišņu daudzums pēc tam, kad vairs nav ir sterilizāciju, vispārējā trīs mēnešiem ar pusi gadu laikā, izmantot funkciju ilgu laiku būs kaitīgi organismā, izraisa saindēšanās simptomi, ietekmēt fizisko attīstību.

Nanometri (nm) ir vismazākā mērvienība, kas seko mikronu, un viena nanometru vienā miljonā milimetru, vai millimicron vai billionths par metru. Nano silver, ir modernākās nanotehnoloģiju izmantošanu tiks silver nano, nanotehnoloģijas, sudraba sterilizācijas spēju stāvoklī ir kvalitatīvs lēciens, maz var ražot spēcīgs antiseptisks efektu sudraba nanodaļiņas var nogalināt vairāk nekā 650 veidus, minūtēs, plaša spektra sterilizāciju un bez pretestības, baktērijas var veicināt sadzīšana brūces, šūnu augšanu un remonts bojāts šūnas bez jebkādu toksisku ietekmi, konstatēja arī bez ādas reakcijas, stimulācijas tā plašu piemērošanu nano sudraba antibakteriālo pavērusi plašas perspektīvas ir jaunākās paaudzes dabas antibakteriāls aģents

Nanosize sudraba daļiņas tieši baktērijas apvienot ar skābekļa metabolisma fermentu (SH), baktērijas nosmacēti unikāls darbības mehānismu iedarbība var nogalināt ar lielāko daļu baktēriju, sēnīšu, pelējuma, sporas un citiem mikroorganismiem. Ar astoņu lielāko iekšzemes iestāde pētījumā konstatēts: zāļu rezistento patogēnu, piem., e. coli rezistences izturība pret zelta staphylococcus pseudomonas aeruginosa izturīgs, pūžņot rezistento enterococcus, streptococcus, anaerobās baktērijas, piemēram, visaptverošu pretmikrobu iedarbība; Baktērijām, piemēram, staphylococcus aureus, escherichia coli pseudomonas aeruginosa, candida albicans un citi G + g seksa patogēnu baktericīdas ietekme uz kopējo baktēriju par puiku applaucēt un brūču virsmas. Tas ir arī spēcīgs baktericīdas ietekmē chlamydia trachomatis un seksuāli transmisīvo slimību gonococcus.

Viena antibiotika var nogalināt apmēram sešus patogēnus, bet nanosilver var nogalināt simtiem slimību izraisītāju organismu. Nogalināt baktērijas, sēnītes, trichomonids, filiāles/hlamīdijas, gonococcus, baktericīdas darbību un antibakteriālās rezistences baktērijas ir tāds pats efekts


Pāri:Neorganiskie saliktu lietojumprogrammu izstrāde Nākamo:Neorganisko barības lomu