Skrīnings pavedienveida sēnīšu mikrobu sudraba nanodaļiņu sintēzes

- Feb 13, 2017-

Pašreizējā darbā bija skrīninga 20 sēnīšu Izolētie, no cukurniedru plantācija augsnes, lai noteiktu tos, kas spēj sudraba nanodaļiņas biosintēze partiju mērķis. Šie nanodaļiņas ir zināms, ka ir lieli un efektīvu piemērošanu, klīniskā mikrobioloģija.


Konstatēja, ka četru celmiem spēj sudraba nanodaļiņas biosintēze. UV-vis spektroskopijas, skenēšanas elektronu mikroskopijas un EDX XRD bija raksturīga biosynthesised nanodaļiņas.


Viņi konstatēja, ka vidējais izmērs 30-100nm, regulāra apaļas formas un potenciālo pretmikrobu iedarbība pret Escherichia coli un Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa. Tika konstatēts, ka pretmikrobu iedarbība ir tieši saistītas ar nanodaļiņu koncentrācijas.


Mycogenic nanodaļiņu sintēze ir vēlamāka nekā citas alternatīvas zaļā biogēnās process. Jo sēnīte ir liels ekstracelulārā fermentu ražotāji šo procesu padara palielināšanu vieglāku uzdevumu ar augstu svarīgumu, klīniskā mikrobioloģija, par cīņu pret mikrobu rezistence, kā arī citiem rūpnieciskiem lietojumiem.

Pāri:W.VA koledžas pašreizējās izmeklēšanas rezultātiem no ekonomikas zinātnieku, Kopienas ietekmes pētījumu projekti Nākamo:IDTechEx pētniecības jaunajā ziņojumā par drukātā, organisko, elastīgu Electronics