W.VA koledžas pašreizējās izmeklēšanas rezultātiem no ekonomikas zinātnieku, Kopienas ietekmes pētījumu projekti

- Feb 15, 2017 -

SOUTH CHARLESTON, W.VA.— Zinātnes profesoru koledžās un universitātēs visā Rietumvirdžīnijas uzņēmums pētniecības projekti, kas ietekmē valsts kopienām un ekonomiku.


Otrdien, profesori no West Virginia University, Marshall University, Concord University un West Virginia State University deva savu darbu prezentācijas laikā cilmes salons pie tilta Valley Kopienas un tehniskā koledža South Charleston.


Dr Nadja Spitzer, pie maršala, strādā pie projekta, kas nodarbojas ar sudraba nanodaļiņas un kā tas ietekmē jaunattīstības smadzeņu šūnu bērniem.


"Bērns varētu izmantot sukas, lietojot rotaļlietas, pakļauti vairāk nekā gadu vai pat gadu desmitus un to līmeņos ir iet augstāk un augstāk. Tas ir kritisks laiks smadzeņu attīstību, protams. Ja šie nanodaļiņas ir smadzeņu veidošanos un ietekmē attīstību, tad tas ir bažas,"skaidroja Spitzer.


Pētījumi liecina, Spitzer teica, ka šūnas uzvesties atšķirīgi un ka viņi mobilā tālruņa funkciju izmaiņām, kas pakļauts nanodaļiņas.


Projekts, kas paredz dabasgāzes hidrāti, termodinamiskā modelēšanas un ģeotermālās sistēmas strādā Dr Brian Anderson, West Virginia University enerģētikas institūta direktors. Viņš teica, šīs sistēmas palīdzību, West Virginia, un pasaule, izstrādāt jaunu atjaunojamo un ilgtspējīgas enerģijas avotiem.


"Mums ir, West Virginia, visefektīvākais ogļu dedzināšana elektrostacija visā rietumu puslodē Longview jaudas uz ziemeļiem no Morgantown. Mēs strādājam kopā ar viņiem viņu nākamie soļi būs vēl vairāk palielināt enerģijas izmantošanas efektivitāti un ogļu izmantošanu,"Anderson teica.


Studentiem ir vienā komandā ar šiem profesoriem saņemt rokas uz pieredzi. Endersons sacīja, ka ir svarīgi iesaistīt studentus pētniecības jomā, tāpēc viņi var sagatavoties karjeras, un tāpēc viņi var iemācīt nākamajām paaudzēm.


"Varētu iesaistīties reālā pasaule projektiem ir, kas ir izšķiroša nozīme, jo problēmas un izaicinājumus, attīstās katru dienu un katru gadu un mācību grāmatu nevar sekot līdzi tam," viņš teica.


Spitzer teica, viņas skolēni mācās par vadību un komunikāciju, ne tikai zinātni.


"Katrs saņemtu savu projektu, viņi ir izrēķināt ar termiņiem, viņiem ir varbūt uzrauga vai citiem studentiem māca lietas, tad viņi iet uz starptautiskās konferencēs un tie ir prezentēt savus pētījumus zinātnieki, PhD ir no visas pasaules," viņa teica.


Citi vadītāji iekļauti Dr Joseph Allen fromConcord universitātes un Dr Sanjaya no West Virginia State University.


Allen pētniecība ir vērsta uz sapratni zemestrīces konservēti dziļa defekta zonās. Sanjaya izraisa aktīvs pētniecības programma dizains augu un microalgae veicināt bioenerģijas un uzturvērtību.


Otrdiena prezentāciju rīkoja West Virginia augstākās izglītības politikas Komisijas sadalīšanu no zinātnei un pētniecībai.

Pāri:TMDC Nanoflakes Padara tips Fotosintēzes Solar Cell Nākamo:Skrīnings pavedienveida sēnīšu mikrobu sudraba nanodaļiņu sintēzes