Printed Electronics: RFID Sensor Platforma un elastīga Funkcionālās Films Par automātisku apstrādi

- Mar 17, 2017 -

Schreiner PrinTronics, SCHREINER Grupas kompetences centrs iespiesti elektronikas, pie "Inovācijas Showcase" par LOPEC Minhenē (Hall B0) gada 29. martā un 30., prezentēs pasaulē pirmo: drukāts RFID sensors platforma attēloti kompleksu etiķete ar elektriskajām funkcijām . Izmantojot iespiestas vadošs pēdas, etiķetes apvieno temperatūru un pirmās atvēršanas sensors ar NFC čipu. Pateicoties uzdruku NFC antena, čips var nolasīt ar viedtālruni, kas aprīkots šim nolūkam. Izstrādāts roll-to-roll procesus, risinājums ir ideāli piemērota automatizētai apstrādei.


Kad iespiež RFID sensors platforma tiek izmantota, lai aiztaisītu produkts pack tā pilda divas būtiskas funkcijas. Ar sensoru, tas nepārtraukti mēra un reģistrē temperatūru visā piegādes ķēdē visā etiķetes dzīves laikā. Ļoti plānas, elastīgas akumulators iestrādāta etiķetē ļauj šādu ilgtermiņa datu mežizstrādi. Papildus integrēta pirmās atvēršanas sensors norāda, vai etiķete ir sagriezta cauri, lai atvērtu lodziņu un saturs var būt pakļauti manipulācijām.


Citi elastīga un daudzslāņu plēves produkti elektrisko vadītspēju, komutācijas, mērīšanas un kontroles nolūkos izrādīti pie LOPEC kabīnē ietver iespiesti vadoša pēdas, antenas, sildelementi, atstarotāji, daudzfunkcionālas lietotāju saskarnes un citus sensorus. Šie Schreiner PrinTronics risinājumi ir daudzfunkcionāla, kā arī un sniedz augstu pievienoto vērtību. Pamatojoties uz padziļinātu zināšanas poligrāfijas sudraba un oglekļa, jo izolāciju un caur caurumu savieno, Schreiner PrinTronics ir attīstīt augstas precizitātes roll-to-roll drukāšanu elektronikas Konsekventi augstāks līmenis pēdējos gados.

Pāri:Sadarbība On Printed Electronics izpētes un pielietošanas Nākamo:Printed Electronics Market Analysis By Materiāls (Ink un substrāts), ar tehnoloģiju (tintes, ekrāns, gravīras, Un fleksogrāfijas), no ierīces (Display, fotoelementu, Apgaismojums, RFID, uc), pēc reģiona un segmenta prognozēm, 2014. gadā - 2025