Izdrukāto elektronikas tirgū paredzams sasniegt 65,0 miljardus ASV dolāru, 2024; Pieprasījums pēc gudru iepakojuma izmaiņas spēli konkurentiem | TMR

- Feb 08, 2017-

Galvenie spēlētāji, kas darbojasizdrukāto pasaules elektronikas tirgusir vying saglabā vadību ar jaunu produktu izstrādi, jaunākās tehnoloģijas un produktu jauninājumu ieviešanu. Caurspīdīgums tirgus pētījumu atzīmē, ka daži no vadošajiem spēlētājiem pasaules tirgū ir Samsung Electronics Co., Ltd., Xerox Corporation, plānas plēves elektronikas ASA, Optomec Inc., un Intrinsiq materiālus, Inc. Šie uzņēmumi ir sagaidāms koncentrēties uz apvienošanos un iegūšanu un stratēģisko uzņēmumu apvienības joprojām attiecas uz pieaugošo konkurenci.

Saskaņā ar izpētes ziņojums pasaules drukātos elektronikas tirgū bija vērts US$ 25.4 bn 2015. gadā un sasniegs vērtēšana US$ 65,0 līdz 2024. Budžeta periodā 2016 un 2024 globālajā tirgū gaidāms pāriet pie CAGR 11,0 %.

Asia Pacific vadīt baru, kā strauji augošu ekonomiku paturēt drukātos elektronikas stabilā pieprasījuma

Ģeogrāfiski, pasaules drukātos elektronikas tirgū ir segmentēti vērā North America, Asia Pacific, Europe, Latīņamerika, un Tuvajos Austrumos un Āfrikā. No šiem Āzijas un Klusā okeāna gaidāms bars prognozes perioda laikā. Lai gan reģionā ir paredzams liecinieks nelielas lapiņu, tā plāno iegādāties 36,0 % globālā tirgus daļu līdz 2024. Strauji augošu ekonomiku, Indijā, Ķīnā un Japānā tiek prognozēts filmēta roku dot Asia Pacific drukātā elektronikas tirgus tuvākajā nākotnē.

Iegūt profesionālu pētījumu atziņas paraugs PDF

Mazumtirdzniecības un iepakojuma segmentā sola nelokāmu izaugsmi visā prognozes periodā

Attiecībā uz pieteikumu, pasaules tirgū ir segmentēti mazumtirdzniecības un iepakojumu, automobiļu, un elektronika. Šie, mazumtirdzniecības un iepakojuma segmentā notika lielākā daļa pasaules tirgū 2015. Augošs mazumtirdzniecības nozarē un mainās attieksme pret iepakojuma ir paredzēts braukt šajā segmentā pasaules tirgū tuvākajos gados. 2024 beigām, mazumtirdzniecības un iepakojuma segmentā gaidāms 34,5 % pasaules drukātos elektronikas tirgus daļu. Paredzams, ka pieaug patērētāju pieprasījums pēc gudru iepakojums spēlēt kritisku lomu šī segmenta attīstību. Tehnoloģiskiem uzlabojumiem un metožu sasniegumi iepakojuma guvušas arī ievērojama atšķirība planējošs un mazumtirdzniecības iepakojuma programmas segmenta ieņēmumiem.

Izdrukāto pasaules elektronikas tirgū virza organisko materiālu izgatavošanai drukātā elektronikas pieaugošo pieņemšana. Organisko materiālu ieviešanu ir attiecināms uz to rentabilitāte drukāšanai elastīgas displeju. Turklāt kā pusvadītāja un veicot organisko materiālu, piemēram, polimēriem un molekulas var izmantot visdažādākajiem mērķiem. Pieaugošo spiedienu, lai samazinātu enerģijas patēriņu, negatīvo ietekmi uz vidi un materiālo resursu izšķērdēšanu ir arī veicinājis vairāku ražotājiem izmantot organiskus materiālus par drukāto elektronika. Tirgus ir iespējams, pieprasījums pēc izdrukāto elektronikas svārstībām liecinieks kā nozare izrāda ļoti ieinteresēta pārklātās dokumenti drukātā elektronikas lietojums.

Nabaga organiskus materiālus, lai atturētu tirgus pieejamība

Taču galvenais faktors braukšanas rotē ap organisko materiālu drukātā elektronikas lietojums, tas ir kļuvis koeficientu, ar kuru ir iespējams ierobežot tirgus. Nabaga organisko materiālu pieejamību darbojas kā galvenais šķērslis uz pasaules tirgū. Turklāt, neorganisko elektronika ir vēl komerciāli dzīvotspējīgu nekā bioloģiskās lauksaimniecības uzņēmumiem. Turklāt, izsmeļošu pētījumu, kas vajadzīga, izmantojot organisko sastāvdaļu pievieno arī izmaksas par ražošanas procesu. Tādējādi augstās ekspluatācijas izmaksas un mazāku pieejamību vai organiskas vielas, ir paredzama kā traucēt pasaules tirgū tuvākajos gados.

Šīs pārskatīšanas pamatā pārredzamība tirgus izpētes ziņojums, ar nosaukumu andquot;Izdrukāto elektronikas tirgū - globālo nozares analīze lieluma daļa izaugsmes tendencēm un budžeta 2016-2024.andquot;

Pāri:IDTechEx pētniecības jaunajā ziņojumā par drukātā, organisko, elastīgu Electronics Nākamo:Vadošs tintes 2017: Nākamās lielās lietas