Printed Electronics Market Analysis By Materiāls (Ink un substrāts), ar tehnoloģiju (tintes, ekrāns, gravīras, Un fleksogrāfijas), no ierīces (Display, fotoelementu, Apgaismojums, RFID, uc), pēc reģiona un segmenta prognozēm, 2014. gadā - 2025

- Mar 14, 2017 -

NEW YORK, 27. februāris, 2017 / PRNewswire / - Globālā iespiests elektronikas tirgus sasniegs miljardus USD 19.15 līdz 2025. gadam, saskaņā ar jaunu ziņojumu Grand View Research, Inc. straujš pieprasījums pēc elastīgiem elektronikas zemā ražošanas izmaksas un nepieciešamību videi draudzīgu tehnoloģiju ir bruģējot ceļu pastiprinātai pieņemšanas tehnoloģijas.

Turklāt pieaug iespiešanās IoT visā pasaulē ir bijuši galvenais faktors, velkot drukātās elektronikas tirgū budžeta periodā. Paredzams, ka pastāvīgi pieaug pieprasījums IoT telekomunikāciju nozarē, lai uzlabotu tīklu un optimizējot veiktspēju kopā ar operāciju dzīt piemērošanu tehnoloģiju budžeta periodā.

Daudzi tehnoloģiskie sasniegumi un attīstība ir novedusi pie attīstības dažādu elektronisko sīkrīkiem un instrumentiem. Veidot izpratni un lietotājam draudzīgas tehnoloģijas rezultātā drīzu šo inovatīvo nozīmīgi produktiem.

Kompetentās spēlētāji nozarē iegulda galvenokārt uz saistīto pētniecības un attīstības darbībām, lai bagātinātu produktu portfeļus un izveidot savu klātbūtni tirgū. Galu galā, pieņemšana efektīvas un uzticamas tehnoloģijas, piemēram, drukātiem Electronics ir izrādījies par nepieciešamību ražotājiem visā pasaulē. Tāpēc, iespiestas elektronika ir paredzams meklēt ievērojamu uzmanību visā patērētāju elektronisko nozares budžeta periodā.

Drukātā elektronikas tirgū ir klasificēts, pamatojoties uz materiāliem, kas nepieciešami, tehnoloģijām un ierīcēm, kam ir liela pieteikumu budžeta periodā. Āzijas un Klusā okeāna reģionā veicina lielo pieprasījumu no vadošiem tintes un sagaidāms, ka turēt saķeri pār plānotajā laikā. Šis pieprasījums var akreditēt uz palielinātu ražošanas patēriņa elektronikas pāri reģiona valstīm.

Tomēr Ziemeļamerika un Eiropas valstīs, piemēram, Apvienotajā Karalistē, Vācijā un Norvēģijā ietver dažādas organizācijas un apvienības, kas iesaistītas veicināšanā un ieguldot pētniecībā un attīstībā, lai attīstītu drukātā elektronikas tehnoloģiju. Turklāt Āzijas un Klusā okeāna reģions ir arī paredzams, ka liecinieks lielo pieprasījumu, kas izraisījusi uzņēmumiem ieguldīt lielus, lai uzlabotu tintes kvalitāti, uzticamību un citām vadošām īpašības.

Raksturīgās iezīmes tintes tehnoloģiju, piemēram, mazāk tintes patēriņu un materiālu nelietderīgu, elastību, kompaktums, un mazāk sākotnējām investīcijām ir vadošais tehnoloģiju piedzīvot ievērības cienīgu SWIFT pār paredzamo periodu. Turklāt, iespiesti elektroniskās RFID ierīces ir vēl viens segments novērot ievērojamu pieaugumu budžeta periodā sakarā ar prasīga pieteikuma iepakojuma nozarē. Tātad, labvēlīgi ietekmējot stiprināšanai pasaules drukātās elektronikas tirgū visā pasaulē.

Turpmākie svarīgākie secinājumi no ziņojuma liecina:  

Drukātā elektronikas tirgus izaugsme var akreditēt uz pieaugošo pieņemšanas tintes tehnoloģiju, pieaugošo displejs un drukātiem RFID ierīču segmentos.

Pieaugošā informētību par dabas resursu saglabāšanu izraisa pieņemšanu videi draudzīgu alternatīvu, piemēram, pieņemot fotoelektrisko iekārtu, kas tālāk tiek piešķiršanā tehnoloģiju izaugsmi.

Vadošs tintes un sietspiede tehnoloģija ir divi segmenti dominē vispārējo iespiesti elektronikas tirgū, kas veido lielāko daļu.

Dažādas organizācijas un apvienības ir veicināt drukātās elektronikas tehnoloģiju Eiropas valstīs, piemēram, Vācijā un Apvienotajā Karalistē, kas veido ievērojamu daļu 2015. gadā.

Galvenie nozares dalībnieki ir:
Enfucell Oy, GSI Technologies, NovaCentrix, un T-Ink, Inc. Lielākie uzlabošanas stratēģijas jāievēro kompetentajām spēlētāji ietver parakstīšanas partnerattiecības vai izplatīšanas līgumus, apvienošanās un pārņemšanas kopā ar bagātinot savus portfeļus, veicot nepārtrauktu R & D.Pāri:Printed Electronics: RFID Sensor Platforma un elastīga Funkcionālās Films Par automātisku apstrādi Nākamo:Vadoša Tintes 2017: The Next Big Things