Jaunu hibrīdu tintes atļaut drukātā, elastīga elektronikas bez saķepināšanas

- Jan 20, 2017 -

Taisnā ceļā no pildspalva elektronisko shēmu koroziju.
Kredīts: Image pieklājīgi Divgadīgā - Leibnica Institut für Neue Materialien gGmbH

Divgadīgā zinātnieku pētījumi ir apvienoti pabalsti organiskās un neorganiskās elektronisko materiālu jauna tipa hibrīds tintēm. Tas ļauj elektroniskās shēmas jāpiemēro tieši papīru no spalvas, piemēram.

Nākotnē elektronika tiks drukāta. Elastīga ķēdes var ražot lēti foliju vai papīra, lietojot drukāšanas procesos un atļaut futūristisks modeļi ar izliektu diodes vai ievades elementi. Tas prasa iespiežams elektronisko materiālu, kas var izdrukāt un saglabāt augstu līmeni vadītspēja laikā lietošanas, neskatoties uz savas izliektās virsmas. Daži mēģināja un pārbaudīti materiāli ietver organisko, vadošs polimēri un nanodaļiņu izgatavoti no vadošiem oksīdu (TCOs). Divgadīgā - zinātnieku pētniecības Leibnica institūta jauniem materiāliem tagad apvienoti pabalsti organiskās un neorganiskās elektronisko materiālu jauna tipa hibrīds tintēm. Tas ļauj elektroniskās shēmas jāpiemēro tieši papīru no spalvas, piemēram.

Attīstītāji būs demonstrējot savus rezultātus un viņi piedāvā pēc iespējas kandidēt B46 zālē 2 pie šī tajāiekļauj #39; s Hanover godīgu tirdzniecību kā daļu no vadošajiem tirdzniecības parādīt pētniecības andamp; Tehnoloģija, kas notiek no 25 līdz 29. aprīlim.

Izveidot to hibrīdu tintēm, pētniecības zinātnieki izgatavoti no metāliem ar organisko, vadošs polimēru nanodaļiņām pārklāts un apturēt tos ūdens un spirta maisījumu. Šo atlikšanu var lietot tieši uz papīra vai foliju, izmantojot pildspalvu, un viņi sauss, neveicot turpmāku pārstrādi uz veidlapas elektriskās ķēdes.

andquot; Elektriski vadošs polimēru izmanto OLEDs, piemēram, kas var ražot arī no elastīga substrātu, andquot; skaidro Tobias Kraus, pētniecības grupas struktūru veidošanās pēc Divgadīgā galvu. andquot; Metāla un nano-daļiņas, kas mēs šeit ieviest kombinācija apvieno mehāniskas elastīgumu ar metāla pamatīgumu un palielina elektrības conductivity.andquot;

Izstrādātāji ar zelta vai sudraba nanodaļiņas apvienot organiskie polimēri. Organiskie savienojumi ir trīs funkcijas: andquot; no vienas puses, savienojumi kalpo kā ligands, nodrošinot nanodaļiņas paliek suspendēto šķidruma maisījumā; visas aglomerācijas daļiņas būtu negatīva ietekme uz drukāšanu. Vienlaikus, organisko ligands nodrošina, ka nanodaļiņas ir laba kārtība, kad žāvēšanas. Galu galā, organiskie savienojumi, kas darbojas kā ´hinges´: ja materiāls ir saliekta, tās uztur elektrisko vadītspēju. Slānī metāla daļiņu bez polimērs maksts elektrisko vadītspēju ātri izzustu, ja materiāls ir smilga, andquot; materiāla zinātnieks Kraus turpinās. Sakarā ar abu materiālu kombināciju, kad smilga, elektrisko vadītspēju pārsniedz visu visu slānis, kas tīri no vadošiem polimēra vai slānis, kas izgatavoti vienīgi no metāla nanodaļiņas.

andquot; Metāla nanodaļiņas ar ligands jau var izdrukāt veidlapu elektronikas šodien, andquot; skaidro Kraus, pievienojot čaumalas galvenokārt nācās noņemt aglomerācijas procesā, jo, lai gan no vienas puses, tās kontrolēt izvietojums nanodaļiņas, no otras puses, tie nav vadošs fizisko ķīmiķis. Viņš piebilda, ka tas ir grūti, ja pārvadātāja materiāli, kas ir jutīgas pret temperatūras, piemēram, papīra vai polimēru filmas, jo tie varētu sabojāt aglomerācijas procesā. Kraus apkopo rezultātus par viņa pētījumiem, sakot, andquot; mūsu jaunu hibrīdu tintes ir vadošs, tiklīdz tās ir žāvētas, kā arī to, ka mehāniski īpaši elastīga un tie neprasa sintering.andquot;


Pāri:Vadošs tintes 2017: Nākamās lielās lietas Nākamo:MIT pētnieki attīstīt drukāšanas procesu elektroniska etiķetēm