MIT pētnieki attīstīt drukāšanas procesu elektroniska etiķetēm

- Jan 20, 2017 -

Iedomājieties, kas spēj lasīt reālā laika elektronisko datu etiķetes. Piemēram, jūsu barista varētu izdrukāt uzlīmes, lai jūs zināt, tieši kā karstu kafiju ir kā laiks iet. Elektronisko etiķetes var izrādīties noderīgs pieteikumu skaits. Šīs tehnoloģijas varētu arī jāļauj drukāšanas virsmas elektronisko plašu funkciju klāstu.

Masačūsetsas tehnoloģiju institūta pētnieki ir izstrādājuši drukāšanas process tranzistori, kas var padarīt elektronisko etiķetes un līdzīgām virsmām lēti realitāti.

"Tur ir milzīga vajadzība pēc drukāšanas elektroniskas ierīces, kas ir ļoti lēti, bet nodrošināt vienkāršus aprēķinus un interaktīvās funkcijas," saka. John Hart, Mitsui karjeras attīstībā asociētais profesors mūsdienu tehnoloģiju un inženierzinātņu MIT.

"Mūsu jaunā drukāšanas process ir veicinošu tehnoloģiju, augstas klases, pilnībā drukātā elektroniku, ieskaitot tranzistori, optiski funkcionālās virsmām un visuresoša sensori".

Drukāšanas elektronika nav jauns jēdziens. Tintes un gumijas štancēšanas metodes ir izmantotas lackluster rezultātus. Saskaņā ar nesen publicēts žurnālā pētnieku papīraZinātnes attīstība, šādas metodes ir grūti kontrolēt mazo mērogos un cenšas ražot kafiju gredzenu modeļiem, kura tintes noplūde pāri robežām. Nevienmērīgs izdrukas var novest arī pie nepilnīgi ķēdēm.

Tehnika, kas lēmaZinātnes attīstībaietver nanoporous zīmogu – veida zīmogu, kas ir spongier nekā gumijas un ne lielāki par pinky nagu dizains. Šie spiedogi iezīme rakstus, kas ir mazāks par cilvēka matu.

Šie spiedogi porainība ļauj risinājumu nanodaļiņas, sava veida tinte, lai plūsma vienmērīgi ar iestādes zīmogu un uz vēlamo virsmas. Tādējādi Augstākā izšķirtspējā nekā drukāšana gumijas zīmogu.

Zīmogs tiek izmantotas oglekļa nanocaurules. Šie ir spēcīga, mikroskopiskās lapas oglekļa atomi izkārtoti baloniem.

"Tas ir nedaudz sakritība, augstas izšķirtspējas drukāšanu elektronikas risinājumu piesaista mūsu pieredze oglekļa nanocaurules padarot daudzus gadus," Hart saka.

"Oglekļa nanocaurules mežu var pārsūtīt uz virsmas, piemēram, masveida skaita sīkās pildspalvu rakstāmspalvas tintes."

Lai padarītu zīmogus, pētnieki izmanto iepriekš izstrādātu metodes augt oglekļa nanocaurules silīcija virsmas dažādus modeļus, tai skaitā honeycombs un ziedu formām. Šie nanocaurules tika pārklāts ar tievu polimēru nodrošināt tintes spēj izsisties cauri vai visām nanotube struktūras un nanocaurules varētu samazināt nevar, kad tinte bija uzspiests. Tie tad bija pārņēmis zīmoga maza apjoma elektronisko tinti, kas sastāv no nanodaļiņu, piemēram, sudraba, cinka oksīda vai pusvadītāju kvantu punktiņi.

Kritisks komponents, lai drukāt šos precīzus, augstas izšķirtspējas modeļiem ir apjomu tintes zīmogs izmantojamais spiediens. Šo precīzu spiediens bija noteikts modelis paredzēt summu nepieciešams pat slānis uz substrāta tintes zīmogs spēkā. Drukas iekārta izgatavota no motora roller tika uzbūvēta process. Pētnieki noteikti katrā zīmogs uz perona, kas pievienota pavasara, un viņi izmantoja šo izmantoto spēku preses pret substrāta zīmogu kontrolēt.

"Tas būtu nepārtraukta rūpniecisks process, kur jūs ir zīmogs, un veltnis, kurā jums būs vēlaties apdrukāt spoli ar plastmasas plēve vai specializēta grāmata elektronika, kā substrātu" Hart saka. "Mēs noskaidrojām, ierobežo mehānisko, mēs izmantojām drukāšanas sistēmu, mēs varētu izdrukāt 200 milimetri sekundē, nepārtraukti, kas jau ir konkurētspējīga ar rūpnieciskās iespiešanas tehnoloģijas kursi. Tas, apvienojumā ar desmitkārtīgi uzlabošanās drukas izšķirtspēja, kas mums parādīja, vieš cerības."


Pāri:Jaunu hibrīdu tintes atļaut drukātā, elastīga elektronikas bez saķepināšanas Nākamo:Sagatavotus izdrukas vadošs cipartintes mērķus pilna mēroga ražošana