Zemā temperatūrā kausējot ļoti vadošs sudraba tintes elastīgu elektroniku

- Jan 16, 2017 -

Komanda reserchers naiva sintēzes procedūras attīstības izturīga, daļiņu un bez zemas temperatūras saķepināšanas sudraba organisko prekursoru (SOP) tintes ziņot, izmantojot zemu vārīšanās punkts vieglas bioloģiskās kompleksu veidošanas ligands.
Example of a flexible-circuit film. Source: Patrick Mansell/PennStateSintezētas tintes tika iespiestas uz mainīgo substrātu, piemēram, stikls, PET un PI spin pārklājumu un sprauslu reaktīvo drukāšanas metodes.

Lieliska saķere un augsta elektrovadītspēja

Kā izdrukāt filmas bija sakausēti zemā temperatūrā (andlt; 90 ° C), lai panāktu vienmērīgu sudraba filmas ar lielisku saķeri un augstu vadītspēju. SOP spin pārklāts plēve uz stikla rūda 60 ° C temperatūrā un sprauslu reaktīvo drukātā filmu par PET sakausēti 75 ° c, devusi lielu conductivities 1.07 × 106 S/m un 2.74 × 106 S/m, attiecīgi, kas ir tikai viena pasūtījuma gada apjoms zemāka nekā lielākā daļa sudraba (~ 107 S/m). Sudraba filmas, kas saistīti ar gaismas diodes (LED) arī parādīja lielisku saķeri izturība lieces un saspiežot testu.

Pāri:Sagatavotus izdrukas vadošs cipartintes mērķus pilna mēroga ražošana Nākamo:Kā vadošs tintes apmierinātu patērētāju pieprasījumu