Neorganiskie savienojumi izmanto ļoti plašu

- Sep 27, 2017-

Fluors ir gaismas dzeltens zaļš, ar spēcīgu kodīgo un kairinošo gāzu un amonjaka, metāla un citu vardarbīgu reakciju. Raksturu, bieži klātbūtnē neorganiskie vai organiskie savienojumi, galvenokārt no fluorīta, kriolīts, apatite fluorīdu.

Fluors un tā savienojumi tiek plaši izmantoti rūpniecības nozarē. Tos izmanto ķīmiskajā rūpniecībā ražošana, farmaceitisko līdzekļu, pesticīdu, neorganisko barības dzesējošiem, bioloģisko reakciju katalizatori, koksnes konservanti, fluoroplastikas un fluororubins u.c. gaismas rūpniecībā ražošana stikla, emaljas izstrādātas vairāk un glazūras materiāli, celtniecības materiāli, kodināšanu stikla; Neorganisko barības metalurģiskajā rūpniecībā krāsaino metālu ieguve, dzelzs un tērauda kausēšanas, ražojot īpašas metināšanas elektrodu ārējā; aizsardzības nozares raķešu sistēmas ar augstu enerģētisko degvielas ražošanai.

Akūta saindēšanās: augstas koncentrācijas fluorīda ieelpojot gāzes vai tvaiks, ražojot uzreiz izraisīt acu, deguna un elpceļu kairinājuma simptomi, klepus, pharyngeal dedzināšana, neorganisko barības necaurlaidību krūtīs un tā tālāk. Smagākos gadījumos var notikt ķīmiskām pneimonija, plaušu tūskas vai reflekss asfiksija. Ādu vai gļotādas membrānu iedarbību uz fluorūdeņražskābes rada apdegumus.

Hroniska iedarbība: ilgtermiņa fluorīds iedarbību var izraisīt rūpniecības fluorīda slimības, agri vidukli, kājas, mugurkaula un ceļgalu sāpes, reibonis, troksnis ausīs, augšējā vēdera uzpūšanās un citi simptomi, seko mugurkaula, locītavu sāpes, smagākos gadījumos kaula un kopīga darbība ir ierobežota, skeleta anomālijas. Bieži vien sazināties ar zemu fluora koncentrāciju, var rasties hronisks rinīts, faringīts, bronhīts un zobu kodināšanu, fluorūdeņražskābe var būt par iemeslu ādas apdegumiem.

1. fluorīds akūtas saindēšanās inhalācijas saindēšanās, neorganisko barības uzreiz izņem no gaisa piesārņojuma ainu, skābeklis, atpūtas un silts, elpceļu turēt atvērtas, un aktīvi novērstu laryngeal tūska un plaušu tūskas radās. Mutisku saindēšanās, savlaicīgu vemšana, kuņģa skalošana un pēc tam mutiskā piena sojas pienu, lai aizsargātu kuņģa gļotādas. Var būt agri, atbilstošas un īstermiņa izmantošana virsnieru glikokortikoīdi, lai saglabātu ūdens un elektrolītu līdzsvars, lai novērstu sekundāro infekciju. Savlaicīga, atkārtoja, neorganisko barības gana kalcijs ir būtiska, pieejams 10 % kalcija glukonāts šķīduma 10ml ~ 20ml intravenozas injekcijas, 2 reizes dienā ~ 3 reizes, bet attiecīgi magnija papildinājums.

2. rūpniecības fluorīda slimība var būt lietderīgi stiprināt uzturvielu vitamīna piedevas, un ņemot vērā simptomātiska ārstēšana.

3. fluorūdeņražskābe deg tūlīt pēc apdegumi ar lielu daudzumu ūdens vai sālsūdens apūdeņošanas, parasti ne mazāk kā 30min. Var izmantot 10 % kalcija glukonāts risinājumu vai kalcija hlorīda šķīdums vietējo mērcēšanas, slapjo kompresi, injekcijas. Stipras sāpes var daļēji slēgts ar prokaīns. Parādīties tulznām, neorganisko barības nekroze u.c. laikus sniegt ķirurģisko ārstēšanu. Acs apdegumi ir jābūt laikus ar fizioloģisko šķīdumu vai mobilās ūdens izskalo vairāk nekā 15min, 0,5 % līdz 1 % kokaīna acu pilieni atvieglot sāpes un pēc tam izmantot antibiotikas acu pilienus un Deksametazons acu pilieni pārmaiņus acu pilienus. Atkarībā no situācijas, kalcija, parasti ar 10 % kalcija glukonāts risinājumu intravenozas injekcijas kalcija papildterapiju. Gaismas pacientiem var būt mutvārdu prednizons 10mg, neorganisko barības trīs reizes dienā, katru reizi 3 d ~ 5D; svars, ikdienas intravenozas infūzijas deksametazons 10mg ~ 20mg, vienu reizi ik pēc 3 d ~ 5D.

Stiprināšanai vēdināšana, neorganisko barības, lai nodrošinātu, ka fluorīdu koncentrācija atbilst valsts standarta. Nostiprināt drošības izglītība, stingri individuālai aizsardzībai. Sākotnēji darba pārbaudes periodā 1 gads izmeklējumi 1, lai novērstu kontrindikācijas.


Pāri:Neorganisko barības augsttemperatūras Performance Nākamo:Sudraba nanodaļiņu mijiedarbība