Neorganiskie savienojumi augstāks spēks

- Aug 16, 2017 -

Neorganiskie silīcija savienojumi līmēšanas ugunsizturīgo materiālu lietojumprogrammu izstrāde no silīcija cementa maisījumu ugunsizturīgo materiālu, kas izturīgas pret ūdens un skābes izturība kompleksu tehnisko apstākļu dēļ projekts pirms un pēc skābes un ūdens vidējā siltuma , vai siltuma, kad skābā vidē, neorganisko barības, pieprasot ugunsizturīgo materiālu loma ir siltuma pretestību un skābi un ūdens pretestību. Neorganiskie Compound neapsildāmas glāzes ugunsizturīgo materiālu paraugu iegremdē dažādu tipu un koncentrāciju skābes tabulā pēc uzglabāšanas ūdenī nekā skābju uzglabāšanas tilpuma samazinājās, nekā gaisa spēku konservēšanas samazinājās arī.

Tā nav līdzīga ūdens skābē starp silikātu un skābes reakcija, silikātu gel vairs nav radīts, bet izšķīdīs šķīstošo materiāls, Neorganiskie savienojumi struktūra nav saspringts, samazinājies intensitāti, pretējā skābi koncentrāciju augstāku ugunsizturīgo materiālu izturības arī augstākas, norādot, ka lomu skābi un silikātu, lai stiprinātu un uzlabotu izturību.

Nātrija silikāts augsttemperatūras ugunsizturīgo materiālu veiktspēju, neorganisko barības, skābes un ūdens pretestību un nātrija silikāts, nātrija fluorosilicate satura apkopošanas tipa ražošanas veidu būtu stingri jākontrolē. Nātrija silikāts augsttemperatūras veiktspējas ugunsizturīgu materiālu moduli. Skābes un ūdens pretestību ir būtiska ietekme, augstu moduli, neorganisko barības ar labu skābi un ūdens pretestību un augsttemperatūras izpildes modulis ir zems samazinās šīs īpašības. Parasti izvēlas moduli ir labāka.

Mājās un ārzemēs, par to, kā piemērot neorganiskie silīcija savienojumi ugunsizturīgo materiālu izstrādē, ir saistītie ziņojumi, jaunas tehnoloģijas un jauni materiāli turpina parādīties jauni patenti. Neorganisko barības piedāvāto ražošanas izstrādāja dažādu rūpnieciskās vides ugunsizturīgu materiālu, lai apmierinātu dažādu nozaru izmantošanas nosacījumiem. Rūpniecības apstākļos magnija ķieģeļu co., Ltd., neorganisko barības keramikas nomuitoti Korunds oglekli saturoši ugunsizturīgo materiālu ražošanas procesā tika pētīta un piemērot praksē.

Organisko savienojumu galvenokārt attiecas uz oglekļa (ķēde) savienojumi (oglekļa oksīda, oglekļa dioksīda, karbonātu un citi vienkāršs oglekļa savienojumi izslēgti) kopumā. Var būt augu un dzīvnieku, neorganisko barības ogļu, naftas, dabasgāzes un citām atdalīšanas atvasinātās, bet galvenokārt sintētisko, saskaņā ar molekulāro struktūru var iedalīt taisnas ķēdes savienojumi cyclization savienojumi un Heterocikliskie savienojumi. Neorganisko barības saskaņā ar funkcionālo grupu iedala ogļūdeņraži, spirti, aldehīdi, skābes utt. Salīdzinot ar Neorganiskie savienojumi, organiskie sugas, parasti ir mainīgas un zemu viršanas temperatūru, neorganisko barības lēns reakcijas, šķīst organiskajos šķīdinātājos, var sadedzināt.

Neorganiskos savienojumus parasti tiek sauktas par Neorganiskie savienojumi izņemot organiskā oglekļa (organisko), bet arī oglekļa monoksīda, oglekļa dioksīda, karbonātu, neorganisko barības utt. Lielākā daļa Neorganiskie savienojumi var klasificēt kā oksīdi, skābes, lielās klases.


Pāri:Neorganiskie savienojumi minētas kā neorganisko Nākamo:Neorganiskie savienojumi lomu