Neorganisko barības spēcīgi oksidētāji

- Aug 08, 2017-

Neorganiskie savienojumi ir parasti nonflammable vai var uzliesmot augstāk, neorganisko barības šķīdināšanas šķīstošo, šķīstoša, grūti panest, nešķīst, bet parasti vairāk nekā organisko vielu šķīdību. Tomēr, ir daudz veidu Neorganiskie savienojumi, komplekss, neorganisko barības nav neviens likums, var pilnībā apkopoti skaitu. Šajā pētījumā ir jāuzskata īpašu materiālu.

Organisko savienojumu galvenokārt sauc par oglekļa (ķēde) savienojumi (izņemot oglekļa monoksīda, oglekļa dioksīda, karbonātu u.c.), tostarp dažas vienkāršas oglekļa savienojumi. Neorganiskie savienojumi var atdalīt ar dzīvniekiem un augiem, ogļu, naftas, dabas gāzes, bet galvenokārt mākslīgā sintēze, saskaņā ar molekulāro struktūru, to var iedalīt taisnas ķēdes savienojumi, cikliskie savienojumi un Heterocikliskie kompleksi. Pēc funkcionālās grupas, to iedala ogļūdeņraži, spirti, aldehīdi, skābes un tā tālāk. Neorganisko barības salīdzinājumā ar Neorganiskie savienojumi, organiskie savienojumi, vispārējā gaistošu, kušanas un viršanas temperatūra zemāka, lēna reakcija, šķīst organiskajos šķīdinātājos, griešana var sadedzināt.

Neorganiskos savienojumus parasti tiek sauktas par Neorganiskie savienojumi izņemot (organisko) oglekļa, neorganisko barības, bet arī oglekļa monoksīda, oglekļa dioksīda, karbonātu, neorganisko barības u.c. lielākā daļa Neorganiskie savienojumi var klasificēt vērā, oksīdi, skābes, sārmi un sāļus no četrām kategorijām.

Neorganiskie savienojumi nomenklatūras mērķis ir īss un precīzs atspoguļojums sastāvu un struktūru nosauktā viela. Tas prasa elements, neorganisko barības saknes vai bāzes sastāvs pēc būtības, neorganisko barības un "ķīmiskā prievārds" izteikt nosaukumu izmantošanu (lietvārds funkciju) izteikt katras sastāvdaļas attiecīgo vielu savienojums.

Bezkrāsaina gāze bez smaržas, skābas, šķīst ūdenī (apjoma attiecība 1:1), daļa no ogļskābe veidošanos. Ogļskābo gāzi izmanto sārmu veidošanā rūpniecības un cukura nozarē, neorganisko barības un slāpē tērauda lējumiem un svina un balto ražošanā tiek izmantots. Var ierakstīt ar oglekļa pārmērīgu gaisa vai marmora, kaļķakmens, dolomīts kalcinēts vai ar skābes iedarbību, kaļķi, fermentācijas un citām rūpniecības blakusprodukti. Oglekļa dioksīda parasti neieraksta un neatbalsta degšanu, pie istabas temperatūrā blīvums nekā gaisa nedaudz lielāks, apsildāmi paplašināšanās apkopos top, bieži lieto kā uguns dzēšanas viela. Neorganisko barības oglekļa dioksīds ir neaizstājams izejviela zaļo augu fotosintēzes, ko parasti izmanto kā mēslojumu, siltumnīcas. Stabilu oglekļa dioksīds, kas pazīstams kā sausais ledus var absorbēt daudz siltuma, kad pārdabisks, neorganisko barības un tādējādi izmantot kā AUKSTUMAĢENTU, piemēram, mākslīgas nokrišņu un bieži izmanto horeogrāfija, lai dūmi.

Tīra sērskābe ir neizteiksmīgs un bezgaumīgs naftai līdzīgas šķidrums, sadalīšanās siltumu, liels skaits ir augstu viršanas grūti gaistošās skābes, šķīst ūdenī, neorganisko barības var sajaukt ar ūdeni jebkurā koeficientā. Ķīmiskās īpašības ūdens absorbcijas, neorganisko barības dehidratācija, spēcīga oksidācijas, gaistošu, skābes un stabilitāti.

Sulfuric acid, bezkrāsainu aromāta caurspīdīgs šķidrums atšķaida. Ķīmiskās īpašums ir ar (aktīvāki nekā vara) lielākā daļa metālu oksīdu reakcijas ražot atbilstošo sulfāts un ūdens, neorganisko barības un oksidācijas skābes jonu ir vājāka nekā sulfātu jonu, ražo attiecīgo sulfāts un vāja skābe; reaģējot ar sārmu reakcijas ražot atbilstošo sulfāts un ūdeņradi, neorganisko barības un ražo proteīna, hidrolīzes cukura un polisaharīdu apkures apstākļos.


Pāri:Sudraba nanodaļiņu augsta aktivitāte Nākamo:Sudraba nanodaļiņu svarīgas programmas vērtības