Neorganiskie savienojumi minētas kā neorganisko

- Aug 24, 2017 -

Neorganiskie savienojumi, kas minēta kā neorganisko, atsaucas uz organiskās vielas (oglekļa skeletu materiāla) un visi elementi un to savienojumi, tādi kā ūdens, piemēram, gaisa.

Sāls, sērskābi, oglekļa monoksīda, oglekļa dioksīda, karbonātus, cianīdu u.c. ir arī neorganiskos. Lielākā daļa no neorganiskās vielas var iedalīt oksīdi, skābes, sārmi un sāļi. Neorganiskās vielas organisma galvenokārt ir ūdens un dažas neorganisko jonu piemēram Na +, K +, Ca2 +, Mg2 +, Cl-, HCO 3, SO42-, HPO42 - u. tml. Sk. "Bio-elementi". Cilvēka ķermenis satur gandrīz visu veidu elementi, dabā, kurā oglekļa, ūdeņraža, skābekļa un slāpekļa ir galvenokārt organisko savienojumu formā pārējās tiek saukti pie kā neorganisko (minerālu vai pelni).

Tādēļ, neorganiskas vielas galvenokārt sastāv no: ūdens un neorganiskie sāļi, kas tiek klasificētas kā ūdens: un bezmaksas ūdeni, kopā ar ūdens ir svarīgs komponents šūnu struktūra, brīvā ūdens ir labs šķīdinātājs, transporta vielas reakcija. Neorganiskie sāļi var iedalīt: jonu un savienojumi, joni ir uzturēt normālu šūnu dzīves aktivitātes, savienojums ir svarīgs komponents intracelulāras savienojumi.


Pāri:Dažādu neorganisko Compound Nākamo:Neorganiskie savienojumi augstāks spēks