Neorganiskie Compound, nosaucot vadlīnijas

- Oct 13, 2017-

Neorganiskie savienojumi savienojumi nav nekāda sakara ar ķermeņa (maz saistītas vielas organismā un neorganisko barības, piemēram, ūdens), un organisko savienojumu, parasti atsaucas uz nedrīkst saturēt oglekļa savienojumi, tostarp oglekļa oksīds, karbonātu, karbonāts, cianīds, u. tml., turpmāk tekstā – neorganiskās vielas.

Neorganiskās vielas nosaukumam vajadzētu būt kodolīgai un precīzi norādīt sastāvu un struktūru nosaukto jautājumu. Tas prasa izmantot vārdu elements, saknes vai pamata izteikt dažādi komponenti vielas; Izmantot "ķīmiskā prievārds" (funkcija savieno lietvārdus) izteikt katru sastāvdaļu vielu savienojums.

Nosaucot vadlīnijas

(1) ķīmisko prievārds: sistēmas nosaukums, kurš savienojums ir piestiprina ar tās galveno komponentu. Ķīmiskās prievārds ir infiksa nožogotā teritorijā, kuras nosaukumu veido salikto nosaukumu. Šādu sarakstu.

Tas ir vienkāršs kombināciju. KCl, piemēram, atoma hlora (Cl) un K (K), tiek saukta par kālija hlorīda. NaOH, kurā ir hidroksīds (OH-) un nātrijs (Na), tiek saukta par nātrija hidroksīda.

Kombinācija molekulu un molekulas vai molekulas ar joni. Piemēram, CaCl 2 · H 2 O sauc par kalcija hlorīdu un trīs H O sauc par hydronium.

(3) paaudzes. Lai aizstātu ūdeņraža atomi mātes maisījumu, piemēram, NH 2 Cl, ko sauc par chloromide; NHCl 2 sauc dichlorinated amonjaks;

Chloroacetic acid sauc ClCH2COOH. B. sērs (vai selēna, telūra) aizstāj skābekļa, piemēram, H2S2O3 sērskābi; Selēna diocyanate sauc par HSeCN.

Tā ir teicis, ka divas vai vairāk no pašas molekulas saplūst, piemēram (HF) 2, fluorūdeņražskābe, (HOCN) 3 3 polycyanic skābe (KPO 3) 6.

(2) bāzes un saknes: bāzes un saknes ir atomu grupām, kas pastāv saliktos, ja kovalento obligācijas sauc ar citām sastāvdaļām

Valence obligāciju pārējās sastāvdaļas galvojumu sauc saknes. Bāzes un saknes parasti nosaukts pēc saviem mātesuzņēmumiem savienojums, ko sauc par bāzi vai saknes. Bāzes un saknes var arī nosaukts pēc elementu nosaukumus, kas ir iekļauta pilna elementu nosaukumi tiek novietoti priekšā un neaizpildītam tie tiek atstāti novārtā.

Oglekļa dioksīds

Bezkrāsaina gāze bez smaržas, acid, šķīst ūdenī (apjoma attiecība 1:1), daļēji ogļskābe. Gāzveida oglekļa dioksīds tiek lietoti, lai veiktu sārmu rūpniecībā un cukura ražošanas nozares, un to lieto tērauda lējumi pastiprināšana un ražošanai, svina-balts. To var brūnināts oglekļa lieko gaisu, vai izgatavoti no marmora, kaļķakmens, dolomīta kalcinēšana vai skābes, kā nozarēs, piemēram, laima un fermentācijas blakusproduktu. Oglekļa dioksīda parasti neieraksta un neatbalsta sadegšanas. Normālā temperatūrā blīvums ir nedaudz lielāks nekā gaisā un tad, ja tie uzkarst, tā koncentrēsies uz augšu, bieži lieto kā ugunsdzēšanas aģentu. Oglekļa dioksīds ir neaizstājams zaļie augi fotosintēzes izejviela. Oglekļa dioksīda parasti izmanto kā mēslojumu, siltumnīcas. Stabilu oglekļa dioksīds, kas pazīstams kā sausais ledus var absorbēt daudz siltuma, kad tas ir pārdabisks, lai tā tiek izmantota kā AUKSTUMAĢENTU, piemēram, mākslīgas nokrišņu daudzums un tiek izmantota, lai veidotu dūmu Deja.

Sērskābe

Tīra sērskābe ir neizteiksmīgs un aromāta šķidrums, ko izdala daudz siltuma, kad izbeigta. Tā ir spēcīga skābe, kas nav gaistošas, ar augstu viršanas temperatūru. Tas ir viegli šķīst ūdenī un var būt sajaukts ar ūdeni jebkurā attiecība. Ķīmiskās īpašības ir hydroscopicity, hydroscopicity, spēcīgu oksidācijas, gaistošu, skābums un stabilitāti.

Ūdens ir visvairāk bagātīgs salikta no dzīvas šūnas. Ūdens saturs ir atšķirīgs dažādu veidu organismiem; Dažādiem audiem un orgāniem ir dažāda līmeņa ūdens.

Šūnā ūdens klātbūtne ir divu veidu bezmaksas ūdeni un ūdeni. Ūdens un citu vielu kombinācija ir svarīgs komponents šūnu struktūra, kas veido aptuveni 4,5 %. Brīvā ūdens pastāv brīvā formā, labs šķīdinātājs šūnām, un var būt tieši iesaistīti bioķīmiskās reakcijas, kā arī transports, barības vielu un atkritumu. Īsi sakot, visas dzīves aktivitātes visa veida organismiem nevar nošķirt no ūdens.

Lielākā daļa neorganisko sāls joni šūnā valsts pastāv, tās saturs, kaut arī ļoti maz, bet tur ir daudz svarīgas funkcijas: daži no neorganiskām sāls ir svarīgs komponents dažas sarežģītas savienojumi šūnas, piemēram, Fe ir galvenais komponents, hemoglobīns, Mg ir Hlorofils sastāvu; Daudziem neorganisko sāls joni ir svarīgi saglabāt dzīves aktivitātes šūnās un organismiem, piemēram, zems kalcija jonu klātbūtne asinīs. Neorganiskie sāls ir arī svarīgi, lai saglabātu ph līdzsvaru šūnu


Pāri:Neorganiskie savienojumi ir vienādas Nākamo:Sudraba nanodaļiņu dinamisko procesu