Neorganisko barības augsttemperatūras Performance

- Nov 03, 2017-

Neorganiskie silīcija savienojumi līmēšanas ugunsizturīgo materiālu lietojumprogrammu izstrādi silīcija savienojumi ugunsizturīgo materiālu līmēšanas ūdens un skābes izturība kompleksu tehnisko apstākļu dēļ neorganisko barības projekta silda pirms un pēc skābes ūdens vidē vai skābā vidē kad apsildāmās, neorganisku Compound prasa ugunsizturīgo materiālu termiskās pretestības un skābi un ūdens pretestību. Neapsildāmas ūdens glāzi ugunsizturīgo materiālu paraugus iegremdē dažāda un skābes koncentrācijas skatiet tabulu pēc ūdens nekā glabāšanas skābes uzglabāšanas intensitāte intensitāte arī konservēšanas noraidīta gaisa samazinājās.

Jo nav neviena līdzīga reakcija starp silikātu un skābes skābi, silicic acid gel vairs nav izveidota, bet izšķīdina šķīstošo materiāla struktūra ir ne tuvu, stiprums samazinās, tā kā augstāka skābju koncentrācija, neorganiskie Saliktā izturību, ugunsizturīgo tas arī liecina, ka lomu skābi un silikātu, lai stiprinātu un uzlabotu izturību.

Nātrija silikāts augsttemperatūras ugunsizturīgo materiālu veiktspēju, skābes un ūdens pretestību un nātrija silikāts, nātrija fluorīda devu, apkopošanas veidus, būtību, stingri jākontrolē ražošanā. Neorganisko barības moduli Nātrija silikāts augsttemperatūras izpildes ugunsizturīgu materiālu. Skābes un ūdens pretestību ir būtiska ietekme, augstu moduli ar labu skābi un ūdens pretestību un zemas temperatūras modulis samazinās šīs īpašības. Parasti izvēlas labāk moduli.

Mājās un ārzemēs, par to, kā piemērot neorganiskie silīcija savienojumi ugunsizturīgu materiālu izstrādi saistītie ziņojumi, jaunas tehnoloģijas un jauni materiāli turpina parādīties jauni patenti. Ir ierosināts, lai ražotu ugunsizturīgu materiālu, kas piemērots dažādiem rūpnieciskās ražošanas apstākļi un vide, lai apmierinātu dažādās nozarēs.

Organisko savienojumu galvenokārt attiecas uz oglekļa (ķēde) savienojumi (oglekļa oksīda, oglekļa dioksīda, neorganisko barības karbonātiem un daži citi vienkārši oglekli saturoši savienojumi) kopumā. Var būt no dzīvniekiem un augiem, ogļu, naftas, dabasgāzes un citas atvasinātās, bet galvenokārt sintētisko, saskaņā ar molekulāro struktūru var iedalīt lineāru savienojumi cyclization savienojumi un Heterocikliskie savienojumi. Saskaņā ar ierobežotas funkcionālās grupas iedala ogļūdeņraži, spirti, aldehīdi, skābes utt. Neorganisko barības salīdzinājumā ar Neorganiskie savienojumi, dažāda veida organiskos savienojumus, vispārējā gaistošu kušanas punktu un zemāku vārīšanās, reakcija, lēni šķīst organiskajos šķīdinātājos, samazināt dedzināt.

Neorganiskos savienojumus parasti tiek sauktas par Neorganiskie savienojumi izņemot organiskā oglekļa (organisko), bet arī oglekļa monoksīda, oglekļa dioksīda, karbonātu utt. Neorganiskie Compound, lielākā daļa Neorganiskie savienojumi var klasificēt kā oksīdi, skābes, bāzes un sāļu lielās klases.


Pāri:Sudraba nanodaļiņu citotoksicitāti mehānisms Nākamo:Neorganiskie savienojumi izmanto ļoti plašu