Neorganisko barības maisījumu veidošanos

- Jul 10, 2017-

Līmēšanas ugunsizturīgo materiālu lietojumprogrammu izstrāde no silīcija cementa maisījumu ugunsizturīgo materiālu izturīgas pret ūdens pretestību kompleksu tehnisko apstākļu dēļ neorganiskie silīcija savienojumi, neorganiskie Compound projektu pirms un pēc skābes siltuma un ūdens vidē, neorganisko barības vai kad skābā vidē, pieprasot ugunsizturīgo materiālu loma ir siltuma siltuma un skābi un ūdens pretestību. Neapsildāmas ūdens glāzi ugunsizturīgo materiālu paraugu iegremdē dažādu tipu un koncentrāciju skābes tabulā pēc uzglabāšanas, nekā ūdenī skābes uzglabāšanas spēks mazinājās, nekā gaisa spēku konservēšanas samazinājās arī.

Tā nav līdzīga ūdens skābē starp silikātu un skābes reakcija, silikātu gel vairs nav radīts, bet izšķīdīs šķīstošo materiālu, šī struktūra nav ierobežots, samazinājies intensitāti, pretējā skābju koncentrācija, augstākās ugunsizturīgo materiālu izturību arī augstāku neorganisko barības, norādot, ka skābes un silikātu nozīme ir uzlabots, lai uzlabotu izturību.

Nātrija silikāts augsttemperatūras ugunsizturīgo materiālu veiktspēju, skābes un ūdens pretestību un nātrija silikāts, nātrija fluorosilicate saturu, būtību apkopošanas tipa, neorganisko barības ražošanai, būtu stingri jākontrolē. Nātrija silikāts augsttemperatūras veiktspējas ugunsizturīgu materiālu moduli. Neorganiskās skābes barības un ūdens pretestību ir būtiska ietekme, augstu moduli, neorganisko barības ar labu skābi un ūdens pretestību un augsttemperatūras izpildes modulis ir zems samazinās šīs īpašības. Parasti izvēlas moduli ir labāka.

Mājās un ārzemēs, par to, kā piemērot neorganiskie silīcija savienojumi ugunsizturīgo materiālu izstrādē, ir saistītie ziņojumi, neorganisko barības jaunas tehnoloģijas un jauni materiāli turpina parādīties jauni patenti. Ir ieteicams, lai ražotu ugunsizturīgu materiālu, kas piemērots lietošanai dažādos rūpniecības apstākļos un dažādu nozaru vajadzību apmierināšanai. Rūpniecības apstākļos magnezīta co., Ltd., neorganisko barības ražošanas tehnoloģiju ugunsizturīgu keramikas nomuitoti Korunds oglekļa studējis un piemērot praksē.

Neorganiskās vielas ir saīsinājums no Neorganiskie savienojumi, neorganisko barības parasti atsaucas uz satur oglekļa savienojumi. Pāris oglekli saturoši savienojumi, piemēram, oglekļa monoksīdu, oglekļa dioksīdu, karbonāti, cianīdi, utt arī neorganiskos. Neorganiskās vielas var iedalīt oksīdus, neorganiskos Compound sārmu, sāls un tā tālāk.

1. organiskās vielas ir saīsinājums no organiskajiem savienojumiem. Neorganisko barības At klāt, cilvēku zinu vairāk nekā 900 miljoni veida organisko vielu, skaitlis ir daudz vairāk nekā neorganisko.

2. ar 1920. gadu sākumā zinātnieki bija sintezēta daudzi organiski savienojumi, piemēram, urīnvielas, etiķskābe, tauki u.c., ar neorganisko materiālu un tā tālāk. 1920. gadu sākumā neorganisko barības zinātnieki bija zināms organiskās vielas no dzīvnieku un augu un citu organismu, neorganisko barības, tāpēc šāda veida savienojums tiek saukta bioloģiskā nozīme. , Tādējādi laužot organiskās vielas var iegūt tikai no jēdzienu organisma. Tomēr vēsturisko un paražu dēļ, cilvēki joprojām izmanto organisko vielu nosaukumu.

3. organiskās vielas vispār nešķīst ūdenī, šķīst organiskajos šķīdinātājos, kušanas temperatūra ir zema. Lielākā daļa organiskās vielas viegli to sadala siltumu, neorganisko barības vienkārši sadedzināt. Organisko vielu reakcijas parasti lēni un bieži pavada blakusparādības.

4. organiskie savienojumi plašu klāstu var iedalīt ogļūdeņraža un ogļūdeņražu atvasinājumi no divām kategorijām. Saskaņā ar organiskās molekulas, kas satur funkcionālo grupu, sadalīta Alkāni, alkenes, alkynes, aromātisko ogļūdeņražu un spirti, aldehīdi, karbonskābes, esteri neorganisko barības utt. Saskaņā ar oglekļa šķiedras organisko molekulu struktūru, var arī sadalīt atvērtā ķēdes savienojumi, neorganiskie Compound carbocyclic savienojumi un Heterocikliskie savienojumi trijās kategorijās.

5. organiskās vielas ir liela nozīme cilvēka dzīvē, dzīves, neorganisko barības un ražošanu. Visām dzīvajām būtnēm uz zemes satur lielu daudzumu organisko vielu.

Galvenā atšķirība starp organiskās un neorganiskās vielas


Pāri:Neorganisko barības lomu Nākamo:Sudraba nanodaļiņu īpašības