Neorganisko barības apraksts

- Oct 24, 2017-

Neorganiskās vielas ir saīsinājums Neorganiskie savienojumi, parasti atsaucas uz satur oglekļa savienojumi. Pāris oglekli saturoši savienojumi, piemēram, oglekļa monoksīdu, oglekļa dioksīdu, karbonāti, cianīdi, u.c. ir arī neorganiskas vielas var iedalīt oksīdi, sārmu, sāls un tā tālāk.

Organisko vielu definīcijas organisko savienojumu parasti attiecinās uz oglekli saturoši savienojumi, vai ogļūdeņraži un to atvasinājumi, kas tiek saukti par organisko savienojumu.

Apraksts

1. organiskās vielas ir saīsinājums no organiskajiem savienojumiem. Šobrīd cilvēku zinu vairāk nekā 900 miljoni veida organisko vielu, skaitlis ir daudz vairāk nekā neorganisko.

2. in early 1920s, zinātnieki ir izmantojušas Neorganiskie savienojumi sintezēt daudz organisko savienojumu, piemēram, urīnvielas, etiķskābe, tauku un tā tālāk. 1920. gadu sākumā zinātnieki bija zināms organiskās vielas no dzīvnieku un augu un citu organismu, tāpēc šāda veida savienojums tiek saukta bioloģiskā nozīme. , Tādējādi laužot organiskās vielas var iegūt tikai no bioloģiskās lauksaimniecības koncepciju. Tomēr vēsturisko un paražu dēļ, cilvēki joprojām izmanto organisko vielu nosaukumu.

3. organiskās vielas vispār nešķīst ūdenī, šķīst organiskajos šķīdinātājos, kušanas temperatūra ir zema. Lielākā daļa organiskās vielas siltuma viegli sadalījušies, viegli sadedzināt. Bioloģiskās reakcijas parasti lēni un bieži pavada blakusparādības.

4. organiskie savienojumi plaša klāsta var iedalīt ogļūdeņraža un ogļūdeņražu atvasinājumi no divām kategorijām. Saskaņā ar organiskās molekulas, kas satur funkcionālo grupu, sadalīta alkil, alkēni, alkīni, aromātisko ogļūdeņražu un spirti, aldehīdi, karbonskābes, esteri utt. Saskaņā ar oglekļa šķiedras organisko molekulu struktūru, var arī sadalīt atvērtā ķēdes savienojumi, carbocyclic savienojumi un Heterocikliskie savienojumi trijās kategorijās.

5. organiskās vielas, kas ir vitāli svarīgi cilvēku dzīvi, dzīvi un ražošanu. Visas dzīvas būtnes uz zemes satur lielu daudzumu organisko vielu.

Galvenā atšķirība starp organiskās un neorganiskās vielas

Neorganisko un organisko vielu īpatnības un atšķirības reakcijā ir tikai relatīva, nosacījuma, dažādas organiskās vielas ir īpaša rekvizītiem. Piemēram, etanolu, etiķskābe, acetaldehīds, acetons un ūdens var būt savstarpēji jaucas; oglekļa tetrahlorīda Alkaloacetic un tās metālu sāļu var jonizētu šķīdums; trihloretiķskābes ir stipri skābs; dažas reakcijas, piemēram, termiskā krekinga alkāni un trinitrotoluols izvērsums tiek darīts brīdī, un tā tālāk.

Ūdens ir visvairāk bagātīgs salikta no dzīvas šūnas. Dažāda veida organismiem, ūdens saturs ir atšķirīgs; dažādiem audiem, orgāniem, ūdens saturs arī ir atšķirīga.

Ūdens noteikšanai šūnās ir bezmaksas ūdeni un kombinētās ūdeni, kopā ar ūdens un citas vielas, ir svarīga sastāvdaļa šūnu struktūra, kas sastāda aptuveni 4,5 %; veidā bez maksas, bezmaksas ūdens ir labs šūnu šķīdinātājs, var arī tieši iesaistīties bioķīmiskās reakcijas, bet arī biogēnus un atkritumu. Īsāk sakot, visas dzīves aktivitātes, dažādu organismu nav atšķiramas no ūdens.

Lielākā daļa neorganisko sāļu klātbūtnē jonu valstij, gan tās saturs ir ļoti maza, bet tur ir daudz svarīgu lomu: daži neorganiskie sāļi ir dažas svarīgas sastāvdaļas intracelulāras savienojumi, piemēram, Fe hemoglobīns, Mg ir galvenais komponents nepieciešamais komponents hlorofila molekulu; daudziem neorganisko sāls joni šūnas un organismu uzturēšanu ir nozīmīga loma dzīves aktivitātēs, piemēram, kalcija koncentrāciju asinīs ir pārāk zems parādīsies krampji; neorganiskie sāļi saglabāt šūnu skābju un sārmu līdzsvaru, ir svarīgi arī


Pāri:Sudraba nanodaļiņu dinamisko procesu Nākamo:Sudraba nitrāta kaitējumu cilvēka ķermenī