Neorganiskā savienojuma savienojums

- Jun 28, 2017 -

Magnija sulfāta heptahidrāts ir magnija savienojums, neorganisks savienojums, kas pazīstams arī kā caurejas sāls, sēra rūgtenais, caurejas sāļi, dakšu tips MgSO4 · 7H2O, neorganiskā savienojuma relatīvā molekulmasa 246,47, balti vai bezkrāsaini, mazi slīpi un slīpi kolonnu kristāli, bez smaržas, atdzesēti Un nedaudz rūgtenīgs, šķīst ūdenī, nedaudz šķīst etanolā, stabils mitrā gaisā zem 48,1 ℃, viegli vēss siltā, sausā gaisā; Neorganisks savienojums virs 48,1 ℃, zaudēja kristāla ūdeni, kļūst par magnija sulfāta heksahidrātu, un, mainoties temperatūrai, ūdens kristalizācija pakāpeniski notiks bezūdens magnija sulfātā. Magnija sulfāta heptahidrāts ir svarīgs neorganiskais ķīmiskais produkts, neorganisko savienojumu izmantošana ir ļoti plaša, to var izmantot rūpniecībā, lauksaimniecībā, pārtikā, medicīnā un citās nozarēs.

1, magnija sulfāta heptahidrāta barības pakāpe var tikt izmantota kā barības piedevas magnija, magnija sulfāts ir ļoti svarīgs mēslojums, jo tas var nodrošināt bagātu uzturvielu kultūrām;

2, medicīniskā pakāpē magnija sulfāta heptahidrātu var izmantot cathartic, tā piesātinātā šķīduma vietējā pārklājuma, pretiekaisuma, pietūkuma, detoksikācijas, analgētiskas iedarbības un inhibē centrālo nervu sistēmu, anti-spazmas loma;

3, rūpnieciskā magnija sulfāta heptahidrātu var izmantot plānas kokvilnas auduma, kokvilnas, zīda svēršanas līdzekļa, koka izstrādājumu, pildvielu drukāšanai un krāsošanai; Rūpniecisko notekūdeņu attīrīšana, notekūdeņi kondensātā un sedimentācija, lai to sasniegtu notekūdeņu standartos.

4, mikrobu nozarē, magnija sulfāta heptahidrātu var izmantot kā vidējo sastāvdaļu, paātrināt piedevas, pievieno verdoša ūdens magniju, vai uzturvielu avotu fermentācijas laikā.

5, magnezīta rūpniecība, magnija cementa materiāls a-magnija sulfīda cementā, tas ir magnija sulfāts kā galvenā izejviela, tā ka magnija sulfāta šķīdums magnija sulfīda cementā ir viena no modifikatora šķirnēm. Ar magnija sulfāta un magnija oksīda sajaukšanu sajaucot ar magnija līmēto materiālu veidošanos.

Šīs sēra magnija kvalitātei jāatbilst HG / T 2680-2009 prasībām, un tās izskats kvalitātei jāatbilst prasībām 5.1 HG / T 2680-2009. Neorganiskais savienojums Šis standarts nosaka rūpnieciskā magnija sulfāta prasības, testēšanas metodes, pārbaudes noteikumus, marķēšanu, marķēšanu, iepakošanu, transportēšanu un uzglabāšanu.

Ūdens klātbūtne šūnās ir brīvais ūdens, un kombinētais ūdens, apvienojumā ar ūdeni un citām vielām, ir būtiska sastāvdaļa šūnu struktūrā, neorganisko savienojumu veido apmēram 4,5%; Bezmaksas ūdeni brīvā formā, ir labs šūnu šķīdinātājs, Var arī tieši iesaistīties bioķīmiskajās reakcijās, neorganiskajā savienojumā, bet arī transportēt barības vielas un atkritumus. Kopumā visas dažādu organismu dzīvās aktivitātes ir nešķiramas no ūdens.

Lielākā daļa neorganisko sāļu ir jonu stāvokļa klātbūtnē, neorganiska savienojuma sastāvs, lai gan tā saturs ir ļoti mazs, bet ir daudz nozīmīgas lomas: daži neorganiskie sāļi ir daži svarīgi intracelulāro savienojumu komponenti, piemēram, Fe ir galvenā hemoglobīna sastāvdaļa - neorganiskās Savienojums Mg ir nepieciešama hlorofila molekulu sastāvdaļa; Daudzi neorganiskie sāls joni šūnu un organismu uzturēšanai ir nozīmīga loma dzīves aktivitātēs, neorganiska savienojuma, piemēram, kalcija satura līmenis asinīs, ir pārāk zems, parādīsies krampji; Neorganiskie sāļi, lai uzturētu šūnu skābes un sārmu līdzsvaru arī ir svarīgi


Pāri:Silver Nanoparticle Vides drošība Nākamo:Apstrādātā sudraba nitrāts