Neorganisko barības maisījumu klasifikācija

- Sep 15, 2017 -

Neorganiskie savienojumi savienojumi nav nekāda sakara ar ķermeņa (maz saistītas vielas organismā un neorganisko barības, piemēram, ūdens), un organisko savienojumu, parasti atsaucas uz nedrīkst saturēt oglekļa savienojumi, tostarp oglekļa oksīds, karbonātu, karbonāts, cianīds, u. tml., turpmāk tekstā – neorganiskās vielas.

Lielākā daļa no neorganiskas vielas var iedalīt četrās kategorijās: oksīds, skābju, sārmu un sāls. Neorganisko vielu organisma galvenokārt ietver ūdens un dažas neorganisko jonu piemēram Na +, K +, Ca2 +, Mg2 +, Cl-, SO42 - utt. Gandrīz ir visi elementi, dabā eksistē cilvēka ķermeņa audos, kas papildus oglekļa, ūdeņraža, skābekļa un slāpekļa galvenokārt pastāv organiskie savienojumi, pārējā formā tiek saukti par neorganisko minerāli (vai pelni). Tātad, galvenokārt veido minerālu: ūdens un sāls neorganiskās ūdens tiek klasificētas kā: saistīta un bezmaksas ūdeni un pievienotā ūdens ir svarīgas sastāvdaļas šūnu struktūra, brīvā ūdens ir labs šķīdinātājs, transports materiāliem, piedalīties ķīmiskās reakcijas. Var iedalīt neorganiskos sāls: jonu un salikta, jonu ir dzīves aktivitātei, kas uztur normālu šūnu, barības ir svarīga sastāvdaļa ar barības iekšpusē šūnu.

oksīds

Tas sastāv no diviem elementiem, no kuriem viens ir skābekļa savienojums. Viela, kas var reaģēt ar skābekli sauc oksīds. Saskaņā ar ķīmiskās īpašības oksīda var iedalīt oksīds skābi un sārmu oksīda. Skābais oksīds: oksīds, kas darbojas kā skābe vai sāļus ar ūdeni. Piemēram, sēra trioksīds, fosfora oksīds, oglekļa dioksīds, utt, no kuriem lielākā daļa ir skāba oksīdu.

Sārmu oksīdu: oksīdi, kas var reaģēt ar skābēm veido sāļus un ūdens un produktiem var būt tikai, sāls un ūdens un citas vielas, var tikt izpildīti. Pamata oksīdu ietver aktīva metāla oksīdu un citiem metāliem ar zemu - cenu oksīdi, piemēram, CaO BaO, CrO, MnO.

Neorganiskās skābes

Grupā savienojumi, kas var jonizē un ražot H ūdens šķīdumā. Jonizāciju, sālsskābi, sērskābi, slāpekļskābes šķīdums, anjonu (radikālu skābe) ir atšķirīga, bet katjonu (H) ir tas pats, tāpēc viņiem ir kopīga vieta, kur dabā, piemēram, skābumu; Tas spēj izgaisināt daudz metāla; Varat veikt zilo lakmusa tests papīra sarkt un tā tālāk. Šauro definīciju: jonizētu kācijas ūdens šķīdumos ir visi savienojumi ūdeņraža jonu (piemēram, sērskābes). Lielākā daļa no šīm vielām ir šķīst ūdenī, un dažas, piemēram, silicic acid, ir grūti šķīst ūdenī. Skābes ūdens šķīdumā ir parasti vadošs un dažas skābes ūdens molekulas formā pastāv un neveic elektroenerģijas. Daļējā skābes dissociating vērā pozitīvo un negatīvo jonu ūdenī, kas var vadīt elektrību.

Vairāk plaši definētas: reakcija var sniegt protonu ar skābēm, kas definē skābes kā elektronisko pāru saņēmēji un diapazons ir plašāks. Skābes neitralizēt pamatni, ražo ūdeni un sāli.

sārmu metālu

Viela, kas garšo rūgta un var mainīt krāsu īpašu indikatoru (piem., lakmusa pagrieziena zilas, padarot fenolftaleīna sarkanā uc) un PH vērtība ir lielāka par 7. Visi joni jonizētu ūdens šķīdumos ir hidroksīda joniem, kas reaģē ar skābēm, sāļu formu un ūdens. Tipisks alkaloīdi piemēram, amīns (tostarp amonjaka), kodīgais nātrijs (nātrija hidroksīda) un hidratēts laima (kalcija hidroksīds). Vispārīgāku jēdzienu bāzi ir materiāls, kas nodrošina elektrons, vai vielas, kas akceptē protonu

Kopējā preces

Oglekļa dioksīds

Bezkrāsaina gāze bez smaržas, acid, šķīst ūdenī (apjoma attiecība 1:1), daļēji ogļskābe. Gāzveida oglekļa dioksīds tiek lietoti, lai veiktu sārmu rūpniecībā un cukura ražošanas nozares, un to lieto tērauda lējumi pastiprināšana un ražošanai, svina-balts. To var brūnināts oglekļa lieko gaisu, vai izgatavoti no marmora, kaļķakmens, dolomīta kalcinēšana vai skābes, kā nozarēs, piemēram, laima un fermentācijas blakusproduktu. Oglekļa dioksīda parasti neieraksta un neatbalsta sadegšanas. Normālā temperatūrā blīvums ir nedaudz lielāks nekā gaisā un tad, ja tie uzkarst, tā koncentrēsies uz augšu, bieži lieto kā ugunsdzēšanas aģentu. Oglekļa dioksīds ir neaizstājams zaļie augi fotosintēzes izejviela. Oglekļa dioksīda parasti izmanto kā mēslojumu, siltumnīcas. Stabilu oglekļa dioksīds, kas pazīstams kā sausais ledus var absorbēt daudz siltuma, kad tas ir pārdabisks, lai tā tiek izmantota kā AUKSTUMAĢENTU, piemēram, mākslīgas nokrišņu daudzums un tiek izmantota, lai veidotu dūmu Deja.


Pāri:Sudraba nitrāta ķīmiskās analīzes Nākamo:Sudraba nanodaļiņu augsta aktivitāte