Neorganisko savienojumu pieeja

- Jun 15, 2017 -

Plaši tiek izmantoti polimēru materiāli, taču gandrīz visus polimēru materiālus ir viegli sadedzināt, daļa no polimērmateriāla dedzināšanas radīs daudz kaitīgu gāzu un dūmu, neorganisko savienojumu izraisītā ugunsbīstamība ir kļuvusi par globālu problēmu. Efektīvas liesmas slāpētāja pievienošana tā, lai polimēru materiāls ar ugunsgrēka izturību, pašsaldēšanu un dūmiem būtu pašreizējā liesmas slāpēšanas tehnoloģija visbiežāk izmantotajā metodē. Neorganisko metālu savienojumu liesmas slāpētāju visprezentatīvākais ir alumīnija hidroksīds (ATH). Neorganiskais savienojums ATH tagad ir piemērs vairāku neorganisko metālu savienojumu liesmas slāpēšanas vairākas apstrādes metodes.

Neorganisko metālu savienojumiem liesmas slāpētājiem ir šādas metodes:

(1), virsmas pārveidošana: neorganiskajam liesmas slāpētājam ir spēcīga polaritāte un hidrofilitāte, ar nepolāru polimērmateriālu savietojamību ir vāja, saskarne ir grūti veidot labu kombināciju un savienojumu. Lai uzlabotu adhēziju un saskarnes saikni starp ATH un polimēru, neorganiskais savienojums ir viena no efektīvākajām metodēm ATH liesmas slāpētāju ārstēšanai ar sajaukšanas līdzekli. Parasti lietotie savienojošie aģenti ir silāni un titānāti. Palielinās apstrādātā ATH virsmas aktivitāte, palielinās afinitāte ar sveķiem, uzlabosies produkta fizikālās un mehāniskās īpašības, palielinās sveķu apstrādes plūsma, samazinās ATH virsmas mitruma absorbcijas ātrums un Liesmu slāpējošs produkts. Dažādas elektriskās īpašības, liesmas slāpēšanas efekts no V-1 līmeņa līdz V-0 līmenim.

(2), ultra-fine: ATH ultra-plānas, nano-ir galvenais pētniecības un attīstības virzienā. ATH pievienošana samazinās materiāla mehāniskās īpašības, neorganisko savienojumu, bet gan mikro-ATH, un pēc tam to piepildīs, bet spēlēs cieto daļiņu plastificēšanas uzlabošanas efektu, īpaši nanomateriālus. Liesmu slāpētāju lomu spēlē ķīmiskā reakcija, tāds pats daudzums liesmas slāpētāju, neorganisko savienojumu, jo mazāks daļiņu izmērs, jo lielāka virsmas platība, jo labāk liesmas slāpēšanas efekts.

(3), makromolekulu saistīšanās ārstēšana: makromolekulu savienošanas metodes izmantošana, lai atrisinātu ATH labāk nekā alumināta saites viela. Modificētā ATH virsmas spraiga ir acīmredzami samazināta, kontakta leņķis ar nepolāru šķidrumu ir neliels, un acīmredzami palielinās kontakta leņķis ar polāro šķidrumu, kas pēc pildīšanas var uzlabot polimēra īpašības.


Pāri:Sudraba nanodaļiņu reaktivitāte Nākamo:Neorganisks savienojums var radīt daudz siltuma