IDTechEx pētniecības jaunajā ziņojumā par drukātā, organisko, elastīgu Electronics

- Feb 10, 2017-

IDTechEx izpētes vadošais neatkarīgs tirgus izpētes, biznesa informācijas un notikumi par jaunām tehnoloģijām, paziņo par jaunu atskaiti, pieejamībaDrukāta, organisko andamp; Elastīga elektronikas prognozes, dalībnieku andamp; Iespējām 2017-2027

Šis ziņojums sniedz visvairāk visaptverošu skatu uz tēmu, sniedzot sīku desmit gadu prognozes ierīces tipu. Tirgū tiek analizēts pēc teritorijas, nav drukāts vs drukāta elastīga, neorganisko stingrs vs vs bioloģisko, izmaksu materiāli vs procesa izmaksas un daudz ko citu. Vairāk nekā 1000 vadošo uzņēmumu darbības tiek dota, kā vērtējat uzvarētāji un zaudētāji, kas nāk.

Ziņojumā IDTechEx novērtē paziņotos katru veicinošu tehnoloģiju komponentu pamatojoties uz tās tirgus vajadzību - nav tehnoloģija push. Mēs izdarīt desmit gadu zināšanu uzskaites šajā nozarē un sniegt detalizētu un rafinēts prognozes, stratēģiskās pozicionēšanas un novērtēt tendences, andquot; karsti topicsandquot; un iespējas, kas ir neapmierināts.

Ziņojumā jo īpaši pievēršas big picture - ieskaitot OLED displejus un apgaismojums, lai kārtiņa solāro enerģiju uz elastīgu sensoriem un daudz ko citu. Svarīgāk, tā ietver ne tikai elektronika, kurā tiek drukāti, organisko un/vai elastīgu tagad, bet tas attiecas arī uz tiem, kas būs. Reāla laika grafikus, gadījumu izpēte, esošo produktu un jaunu produktu rašanos ir dota, kā šķēršļi un iespējas nākamajos gados.

Vairāk nekā 3000 organizācijām īsteno drukātā, organisko, elastīgu elektronika, ieskaitot drukāšanu, elektronika, materiāliem un iepakojuma uzņēmumiem. Kamēr daži no šīs tehnoloģijas tiek izmantotas - patiešām pastāv trīs nozarēs, kas ir radījušas miljardu dolāru tirgiem - citas ir komerciāli embrionālās.

Šo jauno elektronikas ieguvumi ir daudz - sākot ar zemākām izmaksām, uzlabota veiktspēja, elastīgumu, pārredzamību, uzticamību, labāku vides akreditācijas un daudz ko citu. Daudzas no programmām, tiks no jauna izveidotās un kur esošo elektronisko un elektrisko produktu tiek ietekmēti, cik lielā mērā būs dažādi.

Šī plaši atsauces IDTechEx atskaite parādīs to visu kopā, īpašu uzmanību pievēršot pieteikumus un kvantitatīvu novērtējumu iespējām.

IDTechEx atklāj, ka kopējais tirgū drukātā, elastīgu un organiski elektronikas ataugs no 29.28 miljardus ASV dolāru 2017 73.43 miljardus $, 2027. Lielākā daļa, kas ir OLEDs (bioloģisko, bet netiek drukāts) un vadošs tinti izmantot plašam lietojumu klāstam. Citas puses, elastīgus elektronikas, loģika un atmiņas, plānas plēves sensori ir daudz mazākas, bet ar lielu izaugsmes potenciālu, kas izriet no Randamp; D.

Ja jūs meklējat saprast lielo attēlu, iespēja, problēmas var risināt, vai kā jūs varat sākt izmantot šīs tehnoloģijas, un sekas iesaistīti šajā ziņojumā ir must. Izpētītas daudzvalodu IDTechEx konsultanti atrodas četras valstis un trīs kontinentos, šajā ziņojumā balstās uz desmit gadiem zināšanas par nozarē.

Pāri:Skrīnings pavedienveida sēnīšu mikrobu sudraba nanodaļiņu sintēzes Nākamo:Izdrukāto elektronikas tirgū paredzams sasniegt 65,0 miljardus ASV dolāru, 2024; Pieprasījums pēc gudru iepakojuma izmaiņas spēli konkurentiem | TMR